فرهنگی

آدرس اینستاگرام زینب سلیمانی دختر شهید سردار قاسم سلیمانی

شهید سردار قاسم سلیمانی دو دختر و دو پسر دارد که به تبع وضعیت امنیتی شهید قاسم سلیمانی ، اطلاعات خاصی از آن‌ ها در دست نیست! لازم به بیان است زینب سلیمانی که ظاهرا دختر کوچک سردار قاسم سلیمانی است، در اینستاگرام برای مدتی فعال بوده است و حتی صفحه او، پس از واکنش ” به صبا کمالی ” در جریان ماجراهای مربوط به دختر آبی ، توسط اینستاگرام بسته شده است! اما در حال حاضر، زینب سلیمانی پس از شهادت پدر خود یعنی سردار قاسم سلیمانی، فعالیت خود را در اینستاگرام آغاز کرده است!

آدرس اینستاگرام زینب سلیمانی

زینب سلیمانی ، دختر سردار قاسم سلیمانی با انتشار یک استوری در صفحه اینستاگرام خود، به اظهارنظر صبا کمالی بازیگر، سینما و تلویزیون درباره امام حسین (ع) و ماجرای فوت سحر خدایاری واکنش نشان داد.

دختر آبی ماجرای دختر هوادار فوتبال است که وقتی وی برای گرفتن تلفن همراه خود به دادسرا مراجعه می کند، متوجه می شود که بایستی برای تحمل ۶ ماه حبس به زندان برگردد. او بعد از شنیدن این خبر برآشفته می شود و از دادسرا خارج می شود و به گفته شاهدان، در حالی که فریاد می‌ کشید و از موضوعی اعتراض داشت، اقدام به خودسوزی می نماید! او در ادامه با ۹۰ درصد سوختگی از نوع درجه ۳ به بیمارستان منتقل می شود.

آدرس اینستاگرام زینب سلیمانی:

https://www.instagram.com/zeinab___soleimany

در انتها لازم به بیان است روز جمعه ۱۳ دی ماه ، پنتاگون به دستور رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا، دونالد ترامپ به کاروان سردار قاسم سلیمانی در نزدیکی فرودگاه بغداد اقدام به حمله موشکی نمود که در نتیجه آن فرمانده نیروهای قدس سپاه، سردار قاسم سلیمانی به شهادت رسید. به گفته دولت ایالات متحده آمریکا ، این عملیات تدافعی بوده است و به هدف محافظت از نیروهای آمریکایی مستقر در منطقه ی خاورمیانه صورت گرفته است.

کادر امتیازدهی

امتیاز کاربران: ۳.۵۱ ( ۱۱ رای)
برچسب ها

نوشته های مشابه

۲ دیدگاه

  1. قسم به خون پاک و مطهر حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش با خون مینویسم🆘️🇮🇷🇱🇧✍ و امضا میکنم که تا زمانیکه جان دارم و نفس میکشم و چه زمانی که در این راه راست ومستقیم و مقدس شهید شوم نمیگذارم که سازمان شیطانی ترامپ به اهداف شوم و کثیف و تاریک و منحوسشان برسند

  2. خواهرم زینب جان وبرادر محترم ما دختران ایرانی شمارا تنها نخواهیم گذاشت و قسم به دست جدا شده سردار حسین (ع) اگر جان دهیم یاد پدرمان حاج قاسم را فراموش نمی کنیم . پس دوست و دشمن بداند ما برای انتقام خون پدرمان تا آخرین نفس ایستاده ایم و از فرمان شما خواهر و برادر عزیز که اکنون فرمانده ما هستید و رهبر عزیز که جانم فدایش فرمانبرداری می کنیم .
    به امید شهادت در یک سنگر………….

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن