اخبار داغ

آیا اولین جلسه دادگاه مهدی قائدی به ضررش تمام شد؟

در این پست از مجله اینترنتی کولاک مطلبی در مورد

آیا اولین جلسه دادگاه مهدی قائدی به ضررش تمام شد؟

ارائه شده است ، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است، می توانید برای مشاهده مطالب بیشتر در این موضوع به دسته بندی

ویژه

مجله اینترنتی کولاک مراجعه کنید .

بازیکن استقلال که چندی پیش به همراه ۴ سرنشین دیگر در بوشهر دچار سانحه تصادف شد در اولین جلسه دادگاه گفت که وی پشت فرمان خودرو ننشسته بوده است. این در حالی است که قاضی دادگاه ادعای وی را رد کرد و گفت که در بازپرسی بیمارستان که خود قاضی آنجا حضور داشته وی گفته که پشت فرمان خودرو بوده. در این جلسه وکیل خانواده مرحوم شاکر که در این حادثه جان خود را از دست داد حضور داشتند.

مهدی قائدی سند منزل مسکونی عموی خود را به عنوان وثیقه گذاشت و تا زمان صدور حکم آزاد است.

مهدی قائدی در اولین جلسه دادگاه تأکید داشت پشت فرمان ام وی ام حضور نداشته است. خبرورزشی در این زمینه نوشت؛ او تلاش کرد تا قاضی را قانع کند پشت فرمان ام وی ام نبوده است ولی پس از ادعاهای او، قاضی پرونده جمله ای گفت که باعث شد قائدی در اولین جلسه شکست خورده باشد. او خطاب به بازیکن استقلال گفت: «شما الان می گویی پشت فرمان نبودی ولی وقتی در بیمارستان بودی، پس از هماهنگی با رئیس بیمارستان بنده اولین بازجویی را از شما انجام دادم که همان جا گفتید من پشت فرمان بودم.»

قائدی: من راننده نبودم

در بخش‌های مهمی از جلسه، مهدی قائدی رو به قاضی پرونده گفت: «من به کروکی اعتراض دارم چون پشت فرمان نبودم. اصلاً من راننده نبودم.» وکیل او هم لایحه‌ای را تنظیم کرد و در اختیار دادگاه قرار داد تا بتواند حکم تبرئه موکل خود را بگیرد. قاضی اما اعتراض قائدی را در همان جلسه اول رد کرد و گفت اگر مدرک محکمی دارند در اختیارشان قرار دهند.

قاضی: به من گفتی پشت فرمان بودی

پس از دفاعیه قائدی و وکیلش درباره آن که او پشت فرمان نبوده و مالک ماشین راننده بود، قاضی پرونده خطاب به بازیکن استقلال گفت: «اگر شما پشت فرمان نبودید، چرا در اولین بازجویی که پس از هماهنگی رئیس بیمارستان با شما داشتیم، اقرار کردید که پشت فرمان بودید؟ بنده خودم در بیمارستان حاضر شدم و اولین جلسه بازجویی را آن‌جا داشتیم. از شما سؤال کردم پشت فرمان بودید؟ که خودتان قبول کردید.» بدین ترتیب دادستانی اولین اعتراض مهدی قائدی به کروکی را رد کرد تا این بازیکن در شرایط سختی قرار بگیرد.

خانواده شاکر نبودند

در جلسه دادگاه خانواده شاکر گویا علاقه‌ای نداشتند با مهدی قائدی رودررو شوند و به همین خاطر وکیل خود را به دادگاه فرستادند. پس از مرگ فرزند آن‌ها و در شرایطی که کروکی اولیه پلیس نشان می‌داد، قائدی پشت فرمان بوده، آن‌ها توقع داشتند این بازیکن حداقل ناراحت باشد اما تصاویر و ویدیوهایی از او منتشر شد که اثری از ناراحتی در چهره مهدی نبود و به همین دلیل خانواده شاکر به شدت از این مسئله دلخور شدند.

ماجرای آن خانم

بحث دیگری که در جلسه مطرح شد، حضور خانم لیلی رهنما در ماشین بود. او هم به عنوان یکی از کسانی که در این تصادف آسیب دیده، از راننده ‌ام‌وی‌ام شکایت کرده است. روز گذشته قاضی درباره چرایی حضور این خانم در ماشین آن‌ها سؤال کرد که قائدی گفت: «ما بعد از تماشای بازی فوتبال ساحلی در پارکی که آن اطراف است، نشسته بودیم. بعد از آن تصمیم گرفتیم برگردیم. در جاده این خانم را دیدم و وسط راه او را سوار کردیم. هیچ‌کدام از ما خانم رهنما را نمی‌شناسیم و با او هم نسبتی نداریم. فقط می‌خواستیم ایشان را به شهر برسانیم و به همین خاطر سوارش کردیم.»

قائدی سند گذاشت

در پایان دادگاه اول، مهدی قائدی با ارائه سند خانه عمویش توانست آزاد شود‌؛ در غیر این‌ صورت باید به بازداشتگاه منتقل می‌شد. جلسه اول برای قائدی به هیچ ‌وجه خوب پیش نرفت و قاضی اظهارات او و وکیلش را نپذیرفت.

این پست توسط بخش ویژه مجله کولاک گردآوری شده است , امیدواریم از مطالعه مطلب

آیا اولین جلسه دادگاه مهدی قائدی به ضررش تمام شد؟

استفاده کافی برده باشید، از شما دعوت می شود از مطالب مرتبط با این پست دیدن فرمایید .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن