اخبار داغفرهنگی

آیا برنامه ام شو مجید صالحی توقیف شد ؟ چرا ام شو پخش نمی شود؟

آیا برنامه ام شو مجید صالحی توقیف شد ؟ چرا ام شو پخش نمی شود؟ جزئیات عدم پخش تاک شو اینترنتی امشو و علت آن را در این مطلب بخوانید. برنامه اینترنتی ام شو طی ده هفته گذشته از طریق لایو اینستاگرامی برنامه پخش و با استقبال نسبی مخاطبان همراه شد.

برنامه ام شو مجید صالحی توقیف شد
برنامه ام شو مجید صالحی توقیف شد

این برنامه در دهمین قسمت خود مهمان اکبر عبدی و امیر نوری بود که این برنامه حاشیه های زیادی را به همراه داشت. شوخی های کلامی اکبر عبدی در این برنامه باعث شد تا این برنامه از طریق نهادهای ذی ربط تذکر بگیرد. عبدی در قسمت هایی از این برنامه با محمدرضا شریفی نیا شوخی هایی کرد که تا حد زیادی خط قرمزی بود!

بعد از انتشار گسترده این بریده ویدئو، مجید صالحی یک شنبه‌شب با انتشار پستی در اینستاگرامش، از همکاری با محمدرضا شریفی‌نیا یاد و از او تمجید کرد. او در پایان به دوستی اکبر عبدی و محمدرضا شریفی‌نیا و شوخی‌های همیشگی آن‌ها اشاره کرد. سابقه مصاحبه‌های اکبر عبدی در برنامه‌های مختلف، می‌گوید کنایه او به شریفی‌نیا اتفاق تازه‌ای نبوده است. هر چند برخی معتقدند بیان این  شوخی ها از یک رسانه پخش زنده کار درستی نبود.

هرچند که این شوخی‌ها قبلا در برنامه‌های مختلف اتفاق افتاده بود و با این پیش‌زمینه، همان طور که مجید صالحی به این موضوع اشاره کرده بود صحبت‌هایی که او در “ام شو” درباره شریفی‌نیا مطرح کرده عجیب نیست اما به هرحال بسیاری از مردم چنین سابقه‌ای از شوخی‌های آن دو با یکدیگر در ذهن ندارند و آن‌ها را فراموش کرده‌اند، بنابراین ممکن است تصور کنند که اکبر عبدی درباره شریفی‌نیا کاملا جدی آن صحبت‌ها را مطرح کرده و تصور دیگری درباره او پیدا کنند، بنابراین بهتر بود این بازیگر شوخ‌طبع در برنامه زنده‌ای مانند “ام شو” کمتر با صراحت صحبت  و با ملاحظه بیشتری با شریفی‌نیا شوخی می‌کرد.

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن