سینماسینمای جهان

اخبار جدید از فیلم دزدان دریایی کارائیب ۶ +خلاصه داستان و زمان پخش

اخبار جدید از فیلم دزدان دریایی کارائیب ۶ به همراه خلاصه داستان و زمان پخش همچنین معرفی بازیگران قسمت ششم دزدان دریایی کارائیب در همین مطلب. ساخت قسمت ششم فیلم محبوب دزدان دریایی کارائیب (Pirates of the Caribbean) در برنامه دیزنی است و این کمپانی در نظر دارد این فیلم را تا سال دیگر برای اکران حاضر کند.

بازیگران دزدان دریایی کارائیب ۶
بازیگران دزدان دریایی کارائیب ۶

طبق خبری که وب‌سایت OmegaUnderground منتشر کرده، یواخیم رانینگ که به‌عنوان دستیار کارگردان در فیلم Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales حضور داشت، همچنان به‌عنوان کارگردان اصلی در فیلم دزدان دریایی کارائیب ۶ حضور دارد.

تد الیوت، تری روسیو و جف نیثنسن نیز برای نوشتن فیلمنامه این فیلم باز خواهند گشت و در حال حاضر کار روی آن را هم آغاز کرده‌اند. با توجه به اینکه رانینگ، کارگردانی فیلم Maleficent 2 (مالیفیسنت ۲) را بر عهده دارد و این فیلم مراحل فیلمبرداری و تولید خود را سپری می‌کند، نباید انتظار انتشار فیلم Pirates of the Caribbean 6 را به این زودی داشت.

در پی بحث پیرامون مشکلات جانی دپ و فیلم Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald (جانوران شگفت‌انگیز: جرایم گریندل والد)، بدون شک دیزنی در یک جایگاه سخت و دشوار پس از اخراج جیمز گان قرار دارد. شخصیت جک اسپارو بدون شک مهمترین و اصلی‌ترین شخصیت و دلیل موفقیت مجموعه دزدان دریایی کارائیب است که محبوبیت و جذابیت بیشتری به زوج ترنر-سوان دارد و عملا حذف او از فیلم Pirates of the Caribbean 6 می‌تواند ضربه بزرگی را به فیلم بزند.

با این حال،‌ هنوز بازگشت یا عدم بازگشت او در این فیلم مشخص نیست، اما گفته می‌شود با توجه به اینکه دپ دیگر مثل سابق نمی‌تواند موفقیت یک فیلم را تضمین کند و او حقوق بالایی را نیز برای بازی در مجموعه فیلم Pirates of the Caribbean می‌گیرد، احتمالا دیزنی به دنبال کاهش چشمگیر دستمزد دپ و هزینه‌های احتمالی فیلم است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن