سریالسریال خارجی

معرفی فصل دوم سریال ترکی کلاغ سیاه kuzgun+ داستان و بازیگران

فصل دوم سریال ترکی کلاغ سیاه Kuzgun تولید شرکت Ay Yapim بعد از پایان یافتن تمام قسمت های فصل اول سریال آغاز شده است. سریال کلاغ سیاه را  بهادر اینجه پخشش کارگردانی کرده است. تمام بازیگران اصلی فصل اول سریال، در فصل دوم نیز حضور دارند و البته به تازگی بازیگران دیگری به این سریال پیوسته اند که البته نقش هایشان نیز مشخص شده است. شبکه اصلی پخش کننده این سریال شبکه STAR TV ترکیه است.

فصل دوم سریال ترکی کلاغ سیاه kuzgun
فصل دوم سریال ترکی کلاغ سیاه kuzgun

در سریال kuzgun خدیجه اصلان نقش مریم ، مادر کوزگون ( باریش اردوچ ) را ایفا می کند. جانر شاهین نقش کارتال برادر کوزگون و آهسن اروغلو نقش کومرو خواهر کوزگون را دارند. همچنین بازیگر لونت اولگن نقش رفات بیلگین پدر دیلا ( بورجو بریجیک ) را بازی می کند و بازیگر ایپک اردم نیز در نقش نامادری دیلا در این مجموعه حضور دارد. در آخر بازیگر بوراک اویانیک نقش کسیک دوست صمیمی کوزگون را در این سریال دارد.

بازیگران اصلی نیز عبارتند از:

باریش اردوچ در نقش کوزگون

بورجو بیریجیک در نقش دیلا بیلگین

ستار تانریوگن در نقش ترزی

هاتیچه اصلان در نقش مریم

فصل دوم این سریال که فیلمبرداری اش در شهر ٱرگوپ شروع شده داستان عشق و انتقام را روایت میکند. باریش اردوچ نقش مردی به نام گوزگون را ایفا میکند که تصمیم به انتقام از کسانی که علیه پدر پلیسش توطئه کرده بودند میگیرد. او که در کودکی از خانواده اش جدا شده بود پس از ۲۰ سال با یک هویت جدید و با نام ” آکچا ” به استانبول برمیگردد و خودش را برای انتقام آماده میکند.

بورجو بریجیک هم نقش وکیلی به نام دیلا بیلگین را بازی میکند که از بچگی عاشق کوزگون است. کوزگون و دیلا پس از سال ها سر راه یکدیگر قرار میگیرند و یک داستان عاشقانه را رقم میزنند.

سریال کلاغ سیاه که با ریتینگ ضعیف ۳٫۵۴ شروع کرده بود در قسمت دوم موفق به کسب ریتینگ بسیار خوب ۵٫۰۵ شد و توانست رقیبش یعنی سریال ضربه (Vurgun) را به پایین بکشد.

“کلاغ سیاه” kuzgun در جریان پخش فصل اول موفق به کسب ۳ جایزه از سوی دانشگاه IU استانبول شد. این سریال موفق به کسب جایزه بهترین سریال درام شد و همچنین بازیگران باریش اردوچ و بورجو بیریجیک جایزه بهترین بازیگر مرد و زن را دریافت کردند.

عکس های سریال

معرفی فصل دوم سریال ترکی کلاغ سیاه kuzgun
معرفی فصل دوم سریال ترکی کلاغ سیاه kuzgun
سریال کلاغ سیاه
سریال کلاغ سیاه
فصل دوم سریال kuzgun + عکس
فصل دوم سریال kuzgun + عکس


برای دیدن مطالب بیشتر به لینک برچسب های سریال ترکیه ای و سریال ترکی جدید مراجعه کنید

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن