تلویزیون

انتقادها از اجرای اکبر عبدی در برنامه «شبی با عبدی»+کپی برداری از دورهمی و خندوانه؟!

در این پست از مجله اینترنتی کولاک مطلبی در مورد

انتقادها از اجرای اکبر عبدی در برنامه «شبی با عبدی»+کپی برداری از دورهمی و خندوانه؟!

ارائه شده است ، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است، می توانید برای مشاهده مطالب بیشتر در این موضوع به دسته بندی

تلویزیون

مجله اینترنتی کولاک مراجعه کنید .

برنامه «شبی با عبدی» با اجرای اکبر عبدی و کارگردانی محمدحسین لطیفی، بر خلاف آنچه تصور می شد برنامه جذاب و پر مخاطبی از آب در نیامد. بسیاری از کاربران شبکه های اجتماعی از نوع اجرای عبدی در این برنامه انتقاد داشته اند. در همین خصوص «شهروند» در یادداشتی به این انتقادات پرداخته است:

۱-با همه محبوبیتش مجری نیست!

«آقای عبدی یک‌بار به مجری‌های خندوانه و دورهمی انتقاد کرد و گفت اینا اجرا بلد نیستن. ولی حالا خودش خیلی ضعیف عمل کرد.» اشاره این کاربر به صحبت‌های اکبر عبدی در برنامه «فرمول یک» است؛ جایی که درباره رامبد جوان گفت: «آقای جوان از جایی به بعد از سینما بریده و مجری شده است و ما در تلویزیون مجری زیاد داریم.

جدیدا رامبد جوان در برنامه خندوانه کنار تماشاچی می‌نشیند و این کار به ‌اندازه او نیست و خیلی بیشتر از اینهاست.» در ادامه واکنش‌های کاربران، فرد دیگری هم نوشته: «متاسفم چرا کسی به آقای عبدی مشاوره نمیده. ایشون در عرصه هنرپیشگی خوب هستن، اما دلیل نمیشه مجری توانمندی هم باشن.»

۲- فیک است آقا! فیک!

با این‌که محمدحسین لطیفی، کارگردان گفته تا امروز برنامه‌ای مثل «شبی با عبدی» در دنیا ندیده‌ام، اما همچنان کاربران معتقدند این برنامه کپی از خندوانه و دورهمی است. هرجا که پستی از «شبی با عبدی» گذاشته شده باشد، سیل پیام‌های «کپی از دورهمی» راه می‌افتد: «با خودش گفته چیش از رامبد جوان و مدیری کمتره… منم می‌سازم. خیلی مسخره بود»، «خواسته شبیه خندوانه و دورهمی درست کنه و از اونا کم نیاره، ولی نتونسته.

برنامه‌سازی هنر میخواد. » در اتاق فکر این برنامه نام محمدرضا شهیدى‌فرد دیده می‌شود؛ فردی که گفته می‌شد همواره در پشت صحنه خندوانه حضور داشته و ایده‌پردازی می‌کرده. پس کاربران حق دارند از شباهت‌ها بگویند و نام «خندوانه» و «دورهمی» را به میان آورند. از طرف دیگر، در بخش هایی از «شبی با عبدی» شخصیتی حضور پیدا می‌کند که یادآور کاراکتر «قیمت» در برنامه دورهمی است. برای همین کاربران نوشته‌اند: «یک کپی بسیار ضعیف از دورهمی است.»

۳-این مهمان های تکراری!

یکی دیگر از مواردی که باعث می‌شود رویت «شبی با عبدی» جذابیتی نداشته باشد، حضور مهمان‌های تکراری است؛ آدم‌ها همان‌هایی‌اند که در خندوانه و دورهمی حضور داشته‌اند.

۴- خاطره بازی با بدن خسته

عبدی خسته است. این را می‌شود از نفس‌نفس‌زدن‌هایش فهمید. در برخی موارد حتی صدای او به وضوح شنیده نمی‌شود. از صحبت‌های تهیه‌کننده این برنامه به ٣ دلیل برای انتخاب آقای عبدی می‌رسیم: او سرمایه ملی است؛ او آدم منحصربه‌فردی است؛ او در ذهن همه ما در مقاطع مختلف خاطره‌هایی برجای گذاشته.

اما آیا این موارد کافی است؟ اکبر عبدی فعلی می‌تواند به تنهایی نجاتگر باشد؟ پاسخ این پرسش‌ها «نه» است. شاید تنها موردی که بتوان روی آن شرط بست، جذب اسپانسر باشد! جذب اسپانسر درواقع معامله تلویزیون با چهره‌های محبوب است! در این میان اما خاطره‌ها قربانی می‌شوند و می‌شوند و می‌شوند.

۵ -شوخی‌ها تازه نیست

تنها وجه تمایز «شبی با عبدی» این است که گروه‌های تئاتری از شهرهای مختلف به برنامه می‌آیند و اجرای خود را انجام می‌دهند. این قالب تئاتری اما زمینه‌ساز خنده قابل توجه از طرف مخاطبان در خانه و تماشاچیان در صحنه نمی‌شود.

انتظارهای مردم با توجه به رویت برنامه‌هایی مثل دورهمی و خندوانه بالا رفته. آنها به این راحتی‌ها نمی‌خندند. شوخی‌های «شبی با عبدی» تازه و خلاقانه نیست. برای همین مدام با این کامنت در شبکه‌های اجتماعی روبه‌رو می‌شویم که «چقدر برنامه‌ اعصاب‌خردکن و بی نمکیه

این پست توسط بخش تلویزیون مجله کولاک گردآوری شده است , امیدواریم از مطالعه مطلب

انتقادها از اجرای اکبر عبدی در برنامه «شبی با عبدی»+کپی برداری از دورهمی و خندوانه؟!

استفاده کافی برده باشید، از شما دعوت می شود از مطالب مرتبط با این پست دیدن فرمایید .

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن