اخبار داغسیاسی

ایگور گرشوشکین تاجر روس مالک ۲۷۵۰ تن نیترات آمونیوم بیروت کیست؟ + عکس

ایگور گرشوشکین تاجر روس مالک ۲۷۵۰ تن نیترات آمونیوم بیروت کیست؟ به همراه عکس و اطلاعاتی از تاجر روس که تمام نیترات آمونیوم عامل انفجار لبنان متعلق به اوست. ساعاتی پیش خبری منتشر شد مبنی بر اینکه تمام نیترات آمونیومی که در انبار بندر بیروت دپو شده بود متعلق به تاجر روس بود!

ایگور گرشوشکین تاجر روس
ایگور گرشوشکین تاجر روس

ایگور گرشوشکین تاجر و سرمایه دار روسی، پدر یک فرزند، در حال حاضر در لیماسول قبرس زندگی می‌کند. ایگور متهم شد که هم خدمه کشتی و هم مردم را رها کرده و رفته است.

کشتی موسوم به Rhosus با پرچم ملداوی از باتومی گرجستان راهی موزامبیک بود که در اکتبر ۲۰۱۳ توسط مقامات بندری لبنان به دلیل نقص مدارک و شرایط لازم برای حمل و نقل این نوع بار توقیف شد.

خدمه کشتی شامل ۸ اوکراینی و دو روسی در کشتی ماندند تا اینکه تاجر روس اعلام ورشکستگی کرده و کشتی را رها کرد. مقامات لبنانی موافقت کردند از ۱۰ خدمه ۶ نفر لبنان را ترک کرده و بقیه به مدت ۱ سال روی کشتی در حبس باشند.

کاپیتان بوریس پروکوشف با نوشتن نامه به سازمانهای بین المللی از مالک کشتی شکایت کرد که با آنها پول نمی‌دهد و آنها را رها کرده است. پسر ۲۰ ساله ایگور گرشوشکین به نام آرتیوم در اسکاتلند علوم کامپیوتر می‌خواند و زن و شوهر در قبرس زندگی می‌کنند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن