چهره هاسلبریتی خارجی

بدترین فیلم سیلوستر استالونه از نظر خودش کدام است؟

مجله اینترنتی کولاک : سیلوستر استالونه معتقد است فیلم سینمایی “نقشه فرار” بدترین فیلمی است که در دوران حرفه‌ای خود بازی کرده است. سیلوستر استالونه اخیراً نظرش را در مورد بدترین فیلمی که بازی کرده است، اعلام کرد. او معتقد است هیچ فیلمی بدتر از فیلم سینمایی “نقشه فرار ۲: جهنم” بازی نکرده است.

بدترین فیلم سیلوستر استالونه از نظر خودش کدام است؟

 

قسمت اول این مجموعه سینمایی که علاوه بر استالونه، آرلوند شوارتزنگر در آن به ایفای نقش پرداخته بود، به طور گسترده مورد استقبال و تحسین قرار گرفت. این اتفاق استودیو سازنده این فیلم را بر آن داشت تا هرچه سریع‌تر به ساخت قسمت دوم فکر کنند.

قسمت دوم نقشه فرار در سال گذشته اکران شد که سیلوستر استالونه این بار در کنار دیوید باتیستا به ایفای نقش پرداخت. این قسمت از فیلم به طور کامل شکست خود و امتیاز ۹ درصد را از منتقدین دریافت کرد و حتی در گیشه نیز نتوانست بودجه ۲۰ میلیون دلاری خود را بازگرداند.

استالونه که در حال بازی در قسمت سوم این فیلم سینمایی است، می‌گوید: هم اکنون به همراه جان هرتسفلد در حال ساخت فیلم “نقشه فرار ۳” هستیم. “نقشه فرار ۲” به معنای واقعی بدترین فیلمی بود که تا حالا بازی کردم و به نظرم حضور من در آن یک بدشناسی بود. او همچنین در ادامه فیلم‌های دیگری مثل “ایست! وگرنه مادرم شلیک می‌کند” و “الماس شیشه ای” را از فیلم‌هایی معرفی کرد که از بازی در آن‌ها پشیمان است.

او همچنین جزئیاتی را از فیلم “نقشه فرار ۳” منتشر کرد و مدعی شد که این فیلم در مدت زمان کوتاهی و تنها در ۱۷ شب به صورت فشرده تصویربرداری شده است و نوید یک فیلم به مراتب بهتر به طرفدارانش را داد. این فیلم در تاریخ ۲۷ ژوئیه در روسیه اکران شد و ۱۱ تیر نیز در آمریکای شمالی اکران می‌شود.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن