تعبیر خوابسرگرمی

به دنبال چیزی بودن در خواب نشانه چیست؟ | تعبیر خواب دنبال چیزی گشتن

در این مطلب از مجله اینترنتی کولاک درباره تعبیر خواب دنبال چیزی گشتن  از نظر معبران مختلف مطلبی برایتان آماده کرده ایم.

تعبیر خواب دنبال چیزی گشتن

تعبیر خواب دنبال چیزی گشتن

تعبیر خواب جستجو کردن شخصی یا چیزی
این خواب از شما می خواهد تا برای آرامش روانی خود ارزش بیشتری قائل شده و اجازه ندهید که این احساس فقدان بر شما غلبه پیدا کند.

زمانی که در خواب احساس می کنیم که فردی را گم کرده ایم، نشان دهنده ی نوعی احساس فقدان است که در زندگی بیداری با آن رو به رو هستیم. فردی که در خواب او را گم کرده اید، نشان دهنده ی بخشی از شخصیت شماست که به شما احساس اعتماد به نفس و قدرت می دهد.

تعبیر خواب گشتن دنبال شخصی
لوک اویتنهاو می‌گوید: جستجو کردن در پی چیزی: آرزوهای دست نایافتنی

جستجوی طلا در دل خاک: خوشبختی به ناگهان به شما روی خواهد کرد

اگر به دنبال یک آدرس گشتن هستید: اتلاف وقت

آنلی بیتون می‌گوید:
اگر در خواب در جستجوی پول هستید، نشانه آن است که شادمانی و خوشبختی روی خوش به شما نشان خواهد داد.
اگر زن جوانی خواب ببیند به جستجوی اتومبیلی می‌گردد، دلالت بر آن دارد که برای جلب حمایت فردی تلاش می‌کند، اما موفق به جلب حمایت او نمی‌شود.

تعبیر خواب جستجو کردن از دیدگاه مطیعی تهرانی
اگر در خواب ببینید کامیونی داشته‌اید که آن را دزدیده‌اند و شما برای یافتن آن جستجو می‌کنید به شما خیانت می‌شود و بین شما و دوستتان جدائی می‌افکند.

خواب دیدم دنبال یه دوستم میگردم هر چی گشتم پیدا نکردم تعبیرش چیه؟

جابر مغربی میگوید:
اگر کسی در خواب ببیند به دنبال چیزی میگردد و یا برای یافتن وسیله کسی و یا …در حال تلاش است این نشان دهنده ی این است که قرار است با فردی رو به رو شود یا ملاقات کند که در ضمیر ناخوداکاهش به دنبال او میگردد

مثلا این فرد میتواند پدر برادر مادر خواهر دوست آشنا و یا غریبه ای باشد که شما دوست دارید با او قرار داشته باشد

ابراهیم کرمانی نوشته اند:
اگر دیدی مرده ای در حال گشتن است و او را سردرگم و یا کلافه دیدی تعبیر این است که دقیقا چنین وضعیتی برای خود تو در اینده ی نزدیک رخ میدهد یعنی بخاطر انجام کار مهمی و یا گرفتن تصمیمی سخت سردرگم و گیج میشود و احساس میکنی تمام درهای دنیا روی تو بسته شده است و راه فراری نداری،اگر ببینی این فرد به دنبال چیزی میگردد و ان را پیدا میکند دلالت بر این دارد که تمام برنامه ها و یا نقشه هایی که در سر و ذهن داری به ثمر خواهد نشست و بخاطر این اتفاق خرسند میشوی

شیخ طوسی میگوید:
گشتن به دنبال چیزی در خواب برای مردان به نشانه ی بست قراردادهای کاری مهم،رویارویی با عزیزان،ملاقات با افراد مهم،و برای زنان و دختران نتیجه معکوس دارد یعنی این رویا تعبیرش این است که کسی یا کسانی قصد دارند تا حال و یا آرامش درونی شما را دردو دل های زیاد،تعریف کردن گرفتاری ها و یا مشکلات خودشان،بدگویی و غیبت کردن از دیگران و تخریب چهره و شخصیت دیگران خراب کنند و حتما پیشنهاد میشود از چنین افرادی دوری کنید چرا که ممکن است در دراز مدت نتیجه ی بسیار بدی را روی عواطف و احساسات شما داشته باشند و ناخوداگاه باعث افسردگی و بیماری شما شوند

سوال: سلام من خواب دیدم که النگوی طلای مادرم را که بسیار دوست داشت را گم میکنم و خیلی ناراحت میشوم به کمک همسرم تمام خانه و اتاق ها را به دنبالش میگردیم ولی بعد از ساعت ها تلاش موفق به پیدا کردنش نمیشویم و بعد تصمیم گرفتیم تا کم کم موضوع را به مادرم بگیم وقتی متوجه شد که من و شوهرم به دنبال النگوی طلایش میگردیم خیلی عصبی شد و منو دعوا کرد تعبیرش چیست؟

پاسخ: خطر همین روزها ممکن است فرزند شما را تهدید کند باید بسیار مراقب او باشید در واقع با اطلاعاتی که دادید تعبیر این رویا گرفتار شدن کودکان در سنین پایین است

سوال: من خواب دیدم که به همراه یکی از خواهرانم از هر شهر به شهری دیگر بدنبال مادرم میگردیم(البته مادرمون پیشمون هست) کلی هم گریه میکنم در خواب، اما اصلا مادرمان را پیدا نمی‌کنیم.تعبیرش چیست؟

پاسخ: احتیاج داری تا اتفاقات جدیدی برات بیفته چون باعث میشه بطور کلی روحیت متحول بشه و این تحول هم نتایج مثبتی توی روند زندگیت میزاره.

بیشتر بخوانید:

دیدن گلهای رنگی در خواب چه تعبیری دارد؟ | تعبیر خواب گُل

تعبیر خواب گردو | دیدن گردو در خواب نشانه چیست؟

برچسب ها

نوشته های مشابه

۲ دیدگاه

  1. سلام من خواب دیدم که به دنبال دختر عموی چند ماهه ام میگردم تا بغلش کنم ولی با عمو و زن عموم مواجه میشم..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن