چهره هاسلبریتی خارجی

زندگی شخصی نسرین جوادزاده بازیگر نقش شاهیکا در سیب ممنوعه + بیوگرافی و اینستاگرام

زندگی شخصی نسرین جوادزاده بازیگر نقش شاهیکا در سیب ممنوعه همچنین بیوگرافی و اینستاگرام نسرین جوادزاده زن اغواگر سریال سیب ممنوعه. نسرین جوادزاده بر خلاف نامش ایرانی نیست. این بازیگر پر آوازه اصالتی آذربایجانی دارد. جوادزاده با بازی در چند سریال همچون «سیب ممنوعه» و «حکایت ما» آوازه زیادی در ترکیه پیدا کرد.

این بازیگر در سریال ترکی سیب ممنوعه در نقش «شاهیکا» ظاهر شده است. شاهیکا در این سریال زنی اغواگر را دارد که برای رسیدن به اهدافش در حال دسیسه چینی است.

نسرین جوادزاده در سال ۱۹۸۲ در باکو پایتخت آذربایجان به دنیا آمد. نسرین تا سن یازده سالگی در این شهر بود و به مدرسه می رفت تا اینکه به همراه مادرش به استانبول ترکیه مهاجرت کرد. این دوران برای نشرین بسیار سخت گذشت. او زبان ترکی استانبولی را بلد نبود و مجور بود تا این زبان را فرار گرفته و دوران ابتدایی را دوباره طی کند. او چند سالی به لحاظ تحصیلی با این کار از هم سن های خود عقب افتاد.

نسرین از کودکی به تئاتر و نمایش علاقه زیادی داشت. او در دوره متوسطه به گروه تئاتر مدرسه پیوست و تا پایان به بازی در نمایش های مدرسه ادامه داد. بعد از آن وارد دانشگاه شد و در رشته سینما و تلویزیون در دانشگاه مارمارا لیسانس گرفت. نسرین در دانشگاه بسیار فعال بود و در همین دوران و در پنج سالی که مشغول تحصیل در دانشگاه بود ۵ فیلم کوتاه ساخت. برخی فیلم هایش در جشنواره فیلم برلین و چند جشنواره داخلی و خارجی دیده شد و جایزه هایی گرفت.

نسرین جوادزاده بازیگر نقش شاهیکا در سیب ممنوعه
نسرین جوادزاده بازیگر نقش شاهیکا در سیب ممنوعه

 

نسرین جوادزاده اما آینده خود را در بازیگری می دیدی. او در مدرسه بازیگری شایکا تِکِند، ۲ سال آموزش بازیگری دید. او حالا علاوه بر ترکی به زبان های انگلیس، روسی و فرانسوی مسلط است. نسرین آنقدر در دوران دانشجویی فعال بود و در نمایش های مختلف بازی می کرد تا اینکه بعد از دانشگاه، در سریال «بی خانه و کاشانه» Yersiz Yurtsuz نقش اول را پذیرفت. بلافاصله بعد از این سریال به او پیشنهاد بازی در فیلم «۸ روزِ دلبر» پیشنهاد شد. او به خاطر بازی در این فیلم در جشنواره ای فیلم ارزروم، بورسا و آنکارا به عنوان بهترین بازیگر زن جایزه گرفت.

بعد از آن با بازی در فیلم «تلخ» جایزه بهترین بازیگر زن را گرفت. بعد از آن هم در سریال «کهکشان» که از ATV پخش می شد ایفای نقش کرد. در سال ۲۰۱۱ باز هم در سریالی از ATV به نام «بیایید بنویسیم» بازی کرد. نسرین جوادزاده پله های ترقی را یکی کی پیمود. او با بازی در این نقش ها در ترکیه بسیار شناخته شد و تهیه کنندگان زیادی خواستار حضور وی در سریال بودند.

نسرین در همان سال در فیلم های «روزهای خوبی خواهید دید» و «آتش است» بازی کرد. برای فیلم “روزهای خوبی خواهید دید” جایزه بهترین بازیگر مکمل زن را از جشنواره فیلم آنتالیا و انجمن روزنامه نگاران گرفت.

برای فیلم “آتش است” جایزه بهترین بازیگر زن از جشنواره آنکارا و جایزه “صدری آلیشیک” را گرفت. در سال ۲۰۱۲ در اقتباس تلویزیونی Agir Roman با نام Agir Roman Yeni Dunya نقش “کارا لیلا” را بازی کرد. با اینکه سریال طولانی ای نبود اما نفشی که او ایفا کرد توجه ها را به خود جلب کرد.

نسرین جوادزاده بازیگر نقش شاهیکا
نسرین جوادزاده بازیگر نقش شاهیکا

درخشش در جشنواره های خارجی برای جوادزاده همچنان ادامه داشت. نسرین جوادزاده در سال ۲۰۱۴ در فیلم «کولتوگ آتمان» به نام «کوزو، اِرول، مینتاش» در ۵۱ امین جشنواره پرتقال طلایی جایزه بهترین بازیگر زن را گرفت. او بعد از آن در سریال های «مرد کوچک» ، «حکایت ما» و … بازی کرد.

چهره و بازی نسرین جوادزاده در بین ایرانیان بسیار آشناست. بسیاری از سریال های او را ایرانیان در شبکه های فارسی زبان و فضای مجازی دیده اند. چای نوشیدن، درست کردن مربا، چخت و پز با خمیر، ورزش کردن، رقص، دیدن دوستانش، بازی با گربه هاش، دیدن فیلم کنار عشقش، قدم زدن با مادرش و کار کردن روی فیلم نامه اش کارهایی است که جوادزاده دوست دارد انجام دهد. قد این بازیگر ۱۶۹ و وزنش ۴۷ است.

نسرین جوادزاده در سیب ممنوعه
نسرین جوادزاده در سیب ممنوعه

جنجال وزن و ابرو!

طی چند مدت اخیر برخی از رسانه ها به صورت هماهنگ اقدام به انتقاد علیه نسرین جوادزاده کردند. این بازیگر به انتقاداتی که از او می شود با به اشتراک گذاشتن عکسی که لبخند می زند، به انتقادات پاسخ داد. صحبت های جنجالی این بازیگر که در در مصاحبه ای گفته بود: «دوست دارم از مردی که عاشقش هستم ۷تا بچه داشته باشم» باعث شد تا انتقادات و بعضا حملات علیه وی شدت بگیرد.

بعد از این حرف نسرین که زیاد مورد بحث قرار گرفت عکسی در اینستاگرام منتشر کرد که فیزیک بدنی اش را نشان داد. نسرین ۴۷کیلو وزن دارد، به همین خاطر زیاد از او انتقاد می شود که چرا انقدر لاغر است.

نسرین جوادزاده با انتشار عکسی نوشت: «برای کسانی که نگران ابروهای کلفت و لاغربودنم هستند خبری دارم؛ ابروهایم را بر نمی دارم و وزنم را بیشتر نمی کنم. میبوسمتون»!

پیج اینستاگرام

instagram.com/nesrin.cavadzade

عکس

نسرین جوادزاده شاهیکا
نسرین جوادزاده شاهیکا
جوادزاده بازیگر شاهیکا
جوادزاده بازیگر شاهیکا
نسرین جوادزاده
نسرین جوادزاده

برای خواندن مطالب بیشتر به لینک بیوگرافی بازیگران ترکیه مراجعه کنید

برچسب ها

نوشته های مشابه

۶ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن