تلویزیون

جدیدترین خبر از همرفیق شهاب حسینی و اطلاعاتی درباره پخش این برنامه

جدیدترین خبر از همرفیق شهاب حسینی به همراه اطلاعاتی درباره پخش این برنامه همچنین آخرین اخبار از مراحل تولید این برنامه و چهره های اضافه شده به آن. برنامه همرفیق با اجرا و کارگردانى شهاب حسینى که این روزها مراحل پیش‌تولید خود را مى‌گذراند به تازگی عضو جدیدى به مجموعه خود اضافه کرده است.

جدیدترین خبر از همرفیق شهاب حسینی
جدیدترین خبر از همرفیق شهاب حسینی

سروش صحت کارگردان، نویسنده و بازیگر با سابقه سینما و تلویزیون عضو تازه این مجموعه است که به عنوان نویسنده در این برنامه حضور خواهد داشت.

طبق اعلام روابط عمومى همرفیق، عوامل اصلى پشت‌صحنه این برنامه تکمیل شده است و بزودى طى روزهاى آینده دیگر عوامل هم معرفى خواهند شد. این برنامه به زودی با حضور مهمانان ویژه ضبط و از پلتفرم‌های اینترنتى پخش خواهد شد.

جدیدترین خبر

به نقل از روابط عمومی سازمان امور سینمایی و سمعی بصری، در جلسات اخیر شورای پروانه ساخت آثار غیرسینمایی  با ساخت مجموعه ترکیبی «همرفیق» به تهیه کنندگی و نویسندگی حسن خدادای پور و کارگردانی شهاب حسینی موافقت شد.

همچنین با مشخص شدن بستر پخش برنامه “همرفیق” به کارگردانی و اجرای شهاب حسینى، از پوستر این برنامه رونمایى شد. ضبط این برنامه که نویسندگی آن را سروش صحت برعهده دارد، قرار است با حضور چهره هاى محبوب کشور از هفته اول مهر آغاز شود.

“همرفیق” به تهیه‌کنندگى حسن خدادادى جدیدترین برنامه‌ای است که از پلتفرم نماوا پخش می‌شود. تاریخ دقیق پخش این برنامه به زودی اطلاع رسانی خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن