کلیپ داغ

جدیدترین ویدیو ایرج ملکی سوژه فیلمسازی در شبکه های اجتماعی

ایرج ملکی کیست؟ چرا فیلم ایرج ملکی سوژه کاربران شد؟ جدیدترین ویدیو ایرج ملکی سوژه فیلمسازی در شبکه های اجتماعی را در اینجا ببنید. ایرج ملکی سازنده کلیپ مشهوری ست که به «چطور به تو گیر ندادن» در بین کاربران شبکه های اجتماعی معروف شده است.

ایرج ملکی متولد کرمانشاه، بازیگر و کارگردان است. فارغ التحصیل لیسانس روابط عمومی و مهندسی کامپیوتر و فوق لیسانس علوم ارتباطات از دانشگاه تهران مرکز است. بعد از پایان خدمت سربازی فعالیت خود را از تئاتر کرمانشاه شروع کرد و با ساخت چند فیلم کوتاه وارد فضای فیلمسازی شد و در کنار آن نیز از هنر عکاسی هم غافل نشد. او چندین نمایشگاه عکاسی نیز برگزار کرده است.

ایرج ملکی در کارگاه فیلمنامه نویسی استاد توحیدی دوره دید و با ساخت فیلم کوتاه و بسیار سخیف مزاحمت ۱ سال ۸۶ به علت تمسخر و شوخی های مردم سر زبان ها افتاد و به شهرت رسید. او اما فکر می کند اثار حرفه ای اش باعث معروفیتش شده است.

آثار بسیار وحشتناک و مبتدیانه او تا آنجایی بین مردم مورد تمسخر قرار گرفت که لقب استاد رو به وی دادند و او را به شوخی سلطان فیلم کوتاه ایران معرفی می کنند. استاد ایرج ملکی در روز ملی سینما در سال ۹۶ در کمال حیرت اهالی هنر، به عنوان هنرمند در برنامه فرمول یک علی ضیا دعوت شد که موجب اعتراض و انتقاد مردم و هنرمندان شد. دومین شاهکار تلویزیون دعوت دوباره ایرج ملکی و خواهرزاده اش مونا ملکی بازیگر فیلم مزاحمت در برنامه ایرانیوم به مجری گری مجید افشاری بود.

جدیدترین ویدیو ایرج ملکی
جدیدترین ویدیو ایرج ملکی

منتخب صحبت ها:

از بین بازیگران ایرانی علاقه خاصی به شهاب حسینی دارم و آقای پرویز پرستویی هم که استاد هستند. اینکه روزی این دو در فیلمی از من بازی کنند یک رویا است.

کپی کاری مهران مدیری از من

استاد ملکی می گوید مهران مدیری از دیالوگ های مزاحمت یک (چطور به تو گیر ندادن) در دورهمی استفاده کردند که البته من خوشحالم و از ایشان ناراحت نیستم

۸۵ هزار فالورر

مصطفی آرانی می گوید : ایرج ملکی و امثال آن، از اینکه ۸۵ هزار در اینستاگرام او را فالو می کنند چیز عجیبی نیست، توجه به ایرج ملکی و دوستانش بیشتر از سر بیکاری است، در شرایطی که این بیکارها، گزینه دیگری برای پر کردن وقتشان ندارند.

سن و ازدواج خود را لو نمی دهد

آقای کارگردان حالا در مقابل سوالات مربوط به خانواده و سنش مقاومت عجیبی نشان می دهد، نمی خواهد بگوید چند سال دارد و حاضر نیست اعلام کند مجرد است یا متاهل …

لایو ها من بیشتر از شجریان

می گوید لایو های من از لایو های دیگر هنرمندان مشهوری چون همایون شجریان بازدید کننده زیادی دارد، ایرج ملکی ۸۵ هزار فالو و همایون شجریان ۱٫۳ میلیون فالو دارد !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن