اخبار داغورزشی

جزئیات برگزاری فینال لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ میلادی

در این مطلب از کولاک نیوز ، توضیحاتی درباره جزئیات برگزاری فینال لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ میلادی در تهران خواهیم داشت! با ما همراه باشید. به تازگی، در گزارش روزنامه الشرق قطر در خصوص میزبانی فینال لیگ قهرمانان آسیا آمده است:

قرار بود بازی فینال پس از صعود پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان، به میزبانی پرسپولیس و در تهران پایتخت ایران برگزار شود. با این وجود بعید است AFC اجازه بدهد بازی نهایی در تهران برگزار شود و دلیل آن هم شیوع بیماری کرونا است خصوصا با توجه به اینکه کنفدراسیون دوحه را به عنوان میزبان مسابقات منطقه شرق نیز معرفی کرده است و اعلام کرده است میزبان بازی فینال در آینده معرفی خواهد شد.

این یعنی AFC ایده متفاوتی نسبت به چیزی دارد که پیش از این اعلام شده بود و قرار بود بازی فینال در زمین تیم فینالیست منطقه غرب برگزار شود که طبیعتا پرسپولیس ایران است.

به نظر می ‌رسد تیم فوتبال پرسپولیس تهران هم مخالفتی با برگزاری این بازی در دوحه ندارد؛ خصوصا بعد از آنکه مسابقات گروهی و بازی ‌های حذفی این تیم تا رسیدن به فینال در قطر برگزار شد.

دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا قرار است روز ۱۹ دسامبر (۲۹ آذر ماه سال ۱۳۹۹ شمسی) برگزار شود. پرسپولیس ایران از منطقه غرب آسیا به فینال راه یافته است و فینالیست شرق هم بعد از برگزاری بازی‌های این منطقه مشخص خواهد شد. در حالی که انتظار می ‌رفت کشور ایران به واسطه صعود پرسپولیس به فینال، میزبان دیدار نهایی باشد در نهایت کنفدراسیون فوتبال آسیا امروز جمعه ۲۵ مهر ماه سال ۱۳۹۹ شمسی رسما اعلام کرد که دوحه قطر میزبان این بازی است.

مسابقات لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ میلادی آسیا در منطقه غرب به دلیل شیوع کرونا در کشور قطر برگزار شد. میزبانی مسابقات شرق هم در همین کشور برگزار می ‌شود.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن