چهره هاسلبریتی خارجی

جزئیات ساخت فیلم رفتار نامعقول ساخته آنجلینا جولی

به گزارش پایگاه خبری کولاک نیوز، آنجلینا جولی برای کارگردانی فیلم “رفتار نامعقول” که یک عنوان بیوگرافیکال در مورد عکاس جنگ بریتانیایی “دان مک‌کالین” است، قرارداد بست.

آنجلینا جولی

این فیلم به تهیه‌کنندگی “تام هاردی” و “دین بیکر” از کتابی اتوبیوگرافیکال به همین نام اقتباس خواهد شد. هاردی با کمپانی “هاردی سان و بیکر” تهیه‌کننده‌ی پروژه است. بازیگران فیلم هنوز معرفی نشده‌اند.

نگارش فیلمنامه به “گرگوری برک” نویسنده‌ی نامزد بفتا سپرده شده است. کتاب “رفتار نامعقول” زندگی عکاس بریتانیایی در خطرناک‌ترین مناطق جنگی را روایت می‌کند. مک‌کالین که بیشتر با تصاویر سیاه و سفیدی که در ویتنام و کامبوج برای “آبزرور” و “ساندی تایمز” می‌گرفت شناخته می‌شد، جان خودش را به خطر می‌انداخت تا تصاویری از جنگ را ثبت کند که تا امروز همچنان بهت‌آورند.

به گزارش ۳۰نما در ماه اکتبر گزاش شد که جولی در حال مذاکره است تا در فیلم “تمام نت‌های اجرا شده” (Every Note Played) مقابل “کریستف والتس” بازی کند. او اخیراً برای مارول و دیزنی در “جاودانان” (Eternals) جلوی دوربین رفته است. این فیلم ابرقهرمانی پرستاره قرار بود نوامبر امسال اکران شود اما در حال حاضر به سال ۲۰۲۱ موکول شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن