سینماسینمای جهان

جزئیات ساخت قسمت جدید فیلم مد مکس + اسامی بازیگران

در این مطلب از کولاک نیوز ، توضیحاتی درباره جزئیات ساخت قسمت جدید فیلم مد مکس همراه با اسامی بازیگران این فیلم سینمایی خواهیم داشت! با ما همراه باشید. قسمت جدید مد مکس ، فیوریوسا نام دارد و روی شخصیتی که توسط شارلیز ترون در فیلم ” مد مکس: جاده خشم ” محصول سال ۲۰۱۵ میلادی بازی شده بود، متمرکز است.

قسمت جدید فیلم مد مکس

اما جورج میلر ، کارگردان فیلم مد مکس ، آنا تیلور جوی، کریس همسورث و یحیی عبدالمتین دوم را برای نقش آفرینی در قسمت جدید این فیلم سینمایی برگزیده است!

تیلور جوی در این فیلم نقش فیوریوسا را بازی خواهد کرد. چند ماه پیش جورج میلر تایید کرد که به دنبال بازیگری جوان و حدود ۲۰ ساله برای این نقش می ‌گردد. او همچنین در تلاش بود از تکنولوژی کاهش سن استفاده کند و نقش فیوریوسا را به شارلیز ترون ۴۴ ساله بدهد، اما این اتفاق رخ نداد.

در فیلم سینمایی ” مد مکس: جاده خشم ” اطلاعات زیادی از گذشته شخصیت فیوریوسا داده نشد! در این فیلم شاهد بودیم که او برای یک شخص ظالم کار می ‌کند که البته بر ضد او می‌ شود و با مکس با نقش آفرینی تام هاردی همکاری می‌ کند. جورج میلر تمامی چهار فیلم ” مد مکس ” را کارگردانی کرده است و سال ۲۰۱۵ میلادی برای فیلم ” مد مکس: جاده خشم ” نامزد بهترین فیلم و بهترین کارگردانی اسکار شد.

تیلور جوی اخیرا فیلمبرداری ” دیشب در سوهو ” را به پایان رسانده است و در حال حاضر در فیلم سینمایی ” مرد شمالی ” به کارگردانی رابرت اگرز بازی می ‌کند. او در فیلم سینمایی ” شکافته ” و ” شیشه”  نیز بازی کرده است. کریس همسورث هم که برای بازی در مجموعه فیلم ‌های انتقام جویان شناخته می ‌شود، آخرین بار در فیلم سینمایی ” استخراج ” دیده شد. یحیی عبدالمتین هم سابقه بازی در فیلم ” آکوامن ” را دارد و اکنون هم مشغول بازی در فیلم ” ماتریکس ” است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن