سیاسی

جزئیات فروش عمارت ۱۱۰۰ متری اشرف پهلوی در منهتن نیویورک

جزئیات فروش عمارت ۱۱۰۰ متری اشرف پهلوی در منهتن نیویورک به همراه قیمت فروش این عمارت همچنین اطلاعات تکمیلی درباره آن در همین مطلب. بالاخره خانه منهتن، عمارت اشرف پهلوی به فروش می رسد. همان عمارت هفت طبقه آجر و سنگ آهک بیک‌مان پلیس (Beekman Place) که توسط یک شرکت املاک به قیمت ۱۱٫۵ میلیون دلار خریداری شد و البته زیر قیمت اصلی آن است.

عمارت ۱۱۰۰ متری اشرف پهلوی
عمارت ۱۱۰۰ متری اشرف پهلوی

عمارت ۱۱۰۰+ متری اشرف پهلوی که ۴ سال قبل از خروج محمد‌رضا پهلوی از ایران خریداری شده بود، پس از درگیری‌های قانونی بسیار به کسری از قیمت اولی فروخته شد.

کاخ منهتن زیر قیمت فروش رفت
عمارت مرکز شهر، که خانه قدیمی اشرف پهلوی، خواهر دوقلوی محمدرضا پهلوی بوده است، که چندین سال در لیست فروش بود اما به دلیل اختلافات قانونی امکان فروش فراهم نبود اما در نهایت با رفع این مشکلات در ماه آگوست فروش آن نهایی شد. قیمت فروش ۱۱٫۵ میلیون دلاری این ملک با توجه به قیمت اولیه آن، ۵۰ میلیون دلار تخفیف سنگینی محسوب می‌شود.

به گزارش نیویورک‌تایمز ساختمان باشکوه، بیک‌مان پلیس واقع در یک محوطه پوشیده از درخت  با چشم‌اندازهای چشمگیر به رودخانه شرقی منهتن، در حال ورشکستگی بود.

موضوع دعاوی کارمندان و اعضای خانواده علیه شرکتی بود که دارایی‌های اشرف پهلوی که در سال ۲۰۱۶ در سن ۹۶ سالگی درگذشت ، مدیریت ‌می‌کرد.

این عمارت، که فقط چند بلوک با سازمان ملل متحد فاصله دارد، در سال ۱۹۳۴ برای ویلیام اس پلی، که چندین دهه شبکه CBS را اداره می کرد، ساخته شد. اشرف پهلوی این عمارت را در سال ۱۹۷۵،  چهار سال قبل از برکناری محمدرضا پهلوی، به همراه ساختمان همسایه‌ آن را خریداری کرد.

این سازه هفت طبقه، بیش از ۱۱۰۰ متر مربع زیر بنا دارد و ۱۰ اتاق خواب و ۹ سرویس بهداشتی، ۸ شومینه هیزمی، اتاق آفتاب‌گیر،  اتاق غذاخوری،  اتاق کار و اتاق خواب سوییتی و حیاطی ۱۴۰ متری و در نهایت ۳ تراس را در خود جایی می‌دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن