چهره هاسلبریتی خارجی

حسین الجسمی خواننده ایرانی الاصل اماراتی کیست؟ ماجرای نحسی این خواننده برای لبنان!

حسین الجسمی خواننده ایرانی الاصل اماراتی کیست؟ به همراه بیوگرافی و عکس حسین الجسمی همچنین ماجرای نحسی این خواننده برای لبنان و انفجار در بیروت. دو روز پس از آنکه حسین الجسمی (خواننده اماراتی) در توییتر خود از علاقه ازلی و ابدی‌اش به لبنان خبر داد، بیروت با انفجاری شبیه انفجارهای هسته‌ای هیروشیما و ناگازاکی تا آستانه نابودی کامل رفت.

حسین الجسمی خواننده ایرانی الاصل
حسین الجسمی خواننده ایرانی الاصل

حسین الجسمی را خیلی‌ها در دنیای عرب به سق سیاه و نحس بودن می‌شناسند. می‌گویند این خواننده اماراتی یک‌بار برای مادرش آهنگ خواند و همان سال مادر خود را از دست داد. وقتی یک ترانه و آهنگ برای لیبی بیرون داد، در این کشور عربی انقلاب شد و ترانه‌ای هم که برای بارسلونا خوانده بود، به از دست رفتن قهرمانی انجامید. به همین دلیل، خیلی‌ها منتظر بودند ببینند حسین الجسمی به چه کسی یا چه چیزی ابراز ارادت و علاقه می‌کند تا برایش فاتحه بخوانند.

دو روز پیش که الجسمی در توییتر خود عبارت «انا لتخلص الدنی…» را با دو شکلک قلب و پرچم لبنان (تا آخر دنیا عاشق لبنانم) توییت کرد، مردم برای جلوگیری از رخ دادن یک فاجعه به صفحه‌اش هجوم بردند. کاربران عرب‌زبان عبارت‌های «خدا لبنان را بیامرزد، کشور خوبی بود»، «مردم لبنان گناه دارند»، «خدایا لبنان از دست رفت» و شبیه اینها را با شوخی زیر پست خواننده اماراتی می‌نوشتند اما تا تبدیل شدن نگرانی‌ها به واقعیت کمتر از ۴۸ ساعت زمان نیاز بود.

با اینکه تا دو روز پیش همه چیز رنگی از شوخی و خنده داشت، ناگهان عصر سه‌شنبه با یک انفجار مهیب و دهشتناک بندر بیروت روی هوا رفت. حالا دیگر همه آنها که در نحس بودن حسین الجسمی تردید داشتند، به سق سیاه بودنش ایمان آورده‌اند. در این میان، یک کاربر برایش چنین نوشته است: «تو را به همان خدا که می‌پرستی، کمی هم عاشق اسرائیل شو و کشورهای عربی را به حال خودشان بگذار.»

حسین جسمی  به همراه برادرش گروه موسیقی خلیج (فرقه الخلیج‎) را پایه‌گذاری کرد. جسمی در سال ۲۰۰۲ میلادی اولین آلبوم خود را روانه بازار کرد. آثار جسمی در یوتیوب بیش از ۲۴۰ میلیون بار بازدید شده‌است.

اصالت ایرانی

حسین الجسمی ( الجسمی به معنی قشمی) اصالت ایرانی دارد و پدر وی در زمان حکومت شیخ زاید سلطان بن آل نهیان و پیش از اتحاد امارات متحده عربی از منطقه بندر تاریخی لافت واقع در جزیره قشم ،استان هرمزگان از ایران به این کشور مهاجرت می‌کند. همچنین وی از خوانندگان حکومتی به‌شمار میاید که اشعار و ترانه‌های زیادی را در وصف شیوخ اماراتی و سعودی و همچنین بحرینی اجرا کرده‌است و در اکثر مهمانی‌های خصوصی شیوخ و حاکمان این دولت‌ها حضور دارد.

کاهش وزن

وی به علت نوعی بیماری غددی از بیماری چاقی مفرط رنج میبرد که بعد از مشکلات عدیده‌ای که در سال ۲۰۰۶ در یک‌ برنامه تلویزیونی در هنگام راه رفتن برای وی اتفاق افتاد تصمیم به کاهش وزن گرفت و بعد از چند عمل جراحی وزن خود را به میزان قابل توجهی کاهش داد که باعث تغییر زیادی در چهره او نیز شد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن