سریالسریال ایرانی

خلاصه داستان قسمت ۱۶ سریال ترکی گودال | سریال گودال قسمت ۱۶ + عکس

داستان کامل قسمت ۱۶ سریال ترکی گودال Çukur به همراه جزئیات و خلاصه داستان سریال ترکی چوکور (گودال)  قسمت ۱۶ را در این مطلب بخوانید. ساخت سریال گودال از سال ۲۰۱۷ آغاز شده است. این سریال در ۳ فصل پخش می شود. بر طبق آنچه برخی از رسانه های هنری ترکیه منتشر کرده اند. سریال گودال محصول Ay Yapim است که از شبکه شو تی وی و شبکه ماه تی وی به زبان فارسی پخش می شود. این سریال محصول سال ۲۰۱۷ کشور ترکیه است و در ژانر درام و اکشن ساخته شده است. از بازیگران شاخص این سریال می توان به آرای بولوت اینملی اشاره کرد که قبلا در سریال روزی روزگاری، نفوذی و حریم سلطان ایفای نقش کرده است.

یاماچ که دران روز هم با پدرش دعوا کرده و هم روز کاری سختی داشته با عصبانیت وارد خانه میشود. و بدون توجه به سنا به اتاق پدرش میرود و از او میپرسد چرا با سلیم حرف نمیزنی؟ ادریس باخونسردی جواب میدهد اونطور ایجاب میکرد. خانواده همه چیزه اگه خانواده پشتت نباشه پوچی. تو اینو خوب میدونی. پسر من جلوی شمای برادرش جون داد. اونا از یه مادر بدنیا اومدن و شیر خوردن. یاماچ سلیم را بخاطر محافظت نکردن از قهرمان سرزنش نمیکند و حرفهای پدرش را قبول ندارد. ادریس میگوید اسم من ادریس کوچوالیه اگه تو نمیتونی از این خانواده محافظت کنی من میکنم‌. یاماچ از این حرفهای غرور امیز ادریس حرص میخورد و میگوید پس قراره خیلی باهم دعوا کنیم مثل قدیم. یا ماچ با عصبانیت از اتاق بیرون میرود و باز هم به سنا که میخواهد با او صحبت کند اهمیت نمیدهد و برای هواخوری از خانه خارج میشود. در این مدت امی کمی از کارهای شجاعانه یاماچ برای ادریس تعریف میکند واورا نسبت به توانایی های یاماچ خوشبین میکند. سنا که کلافه شده برای عوض کردن حال و هوایش به بار برود. اما محافظ ها اورا رها نمیکنند و ۴ نفری دنبالش راه میفتند تا مشکلی پیش نیاید.

مدد و جهان با ساک پر پول به خانه وارتولو میروند و چون ماموریتشان موفقیت امیز بوده باعث خوشحالی وارتولو میشوند. از طرفی دوست افه که اونور نام دارد بعد از مصرف مواد اور دوز کرده و افه با ترس و درماندگی با جهان تماس میگیرد واز او کمک میخواهد. همان شب خبر بدی به یاماچ میرسد. او و امی و پاشا و سلیم خود را به خانه اوکان میرسانند. اوکان لابلای گریه هایش توضیح میدهد که سر موضوعی با پدرش دعوایش شده کتکش زده و به روی او اصلحه کشیده سپس ایهان برای صحبت با گوشی از اتاق خارج شده و در این مدت اوکان مواد مصرف کرده و وقتی به هوش امده جنازه پدرش را روی زمین دیده که به ضرب گلوله کشته شده. پاشا پیشنهاد میدهد که با یک هویت جعلی اوکان را به یونان بفرستند. در این میان گم شدن ساک پر از پول توجه سلیم را جلب میکند. اوکان عذاب وجدان زیادی دارد ومدام گریه میکند و بخاطر کشتن پدرش خود را سرزنش میکند. اما از پلیس و زندان هم میترسد. یاماچ با مهربانی به او میگوید بریم پیش پلیس قول میدم اتفاق بدی برات نیفته. باید گناهتو قبول کنی و مجازات بشی.

اوکان کمی ارام میشود و در اغوش یاماچ گریه میکند. او قبول میکند که همراه یاماچ به ا اره پلیس برود. در واقع در زمان حادثه و در مدتی که اوکان مواد مصرف کرده و بیهوش بوده مدد وجهان با نقشه قبلی وارد خانه او شده اند. جهان به ایهان شلیک کرده و بعد از برداشتن پولها انجارا ترک کرده. علیچو تمام شب درانبار پاشا منتظر یک خرابکار میماند. مرد قد بندی وارد انبار میشود و در صندوق عقب یکی از ماشین ها بسته مواد مخدر جاساز میکند. علیچو با چشمان تیزبینش چهره عیسی را تشخیص میدهد.و به یاد می اورد که در میان زباله های مربوط به خانه عیسی یک جعبه جواهر پیدا کرده است. یاماچ پشت فرمان است و به طرف اداره پلیس حرکت میکند. ناگهان عذاب وجدان اوکان بالا میگیرد او در حالی که میگوید پدرش را کشته است فرمان ماشین را کج میکند.و باعث سقوط ماشین به پایین دره میشود.

 


همچنین بخوانید:

داستان قسمت اول تا آخر سریال ترکی گودال + معرفی بازیگران و نقش ها

 


⇐ برای خواندن موارد به روز شده بیشتر به لینک برچسب های سریال ترکی عاشقانه ، سریال ترکیه ای ، سریال های در حال پخش ترکیه و سریال ترکی جدید مراجعه کنید.

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن