سریالسریال خارجی

خلاصه داستان قسمت ۸۸ سریال ترکی زن | سریال زن kadin قسمت ۸۸

خلاصه داستان قسمت ۸۸ سریال ترکی زن همچنین سریال زن (کادین) kadin قسمت ۸۸ به همراه جزئیات ماجرا و اطلاعات تکمیلی درباره این سریال ترکی در این مطلب. سریال «زن» سریالی ست که از سال ۲۰۱۷ ساخت و پخش آن همچنان ادامه دارد. این سریال از شبکه فاکس ترکیه پخش می شود. این سریال تلویزیونی در ژانر درام ساخته شده است. داستان این سریال ترکی بر اساس سریال ژاپنی زن محصول سال ۲۰۱۳ است. این سریال را Merve Girgin کارگردانی کرده است.

داستان قسمت ۸۸ سریال ترکی زن
داستان قسمت ۸۸ سریال ترکی زن

صبح که میشود و ییلدیز و بهار به کمک موسی میروند کمی بعد ژاله هم به خانه موسی می آید و با دیدن آن دو در آنجا متعجب میشود و بهار و ییلدیز فورا از آنجا خارج میشوند. ژاله که کمی حسادت کرده از موسی میپرسد که ایا ییلدیز را از قبل میشناخته یا نه. موسی میگوید که دیشب در خانه بهار آشنا شده اند. از طرفی هم ییلدیز به بهار میگوید ژاله انتظار نداشت مارو ببینه حالش گرفته شد. فهمیده دیگه، بنظرم موسی از من خوشش اومده.

بهار از این حرف او متعجب میشود و میگوید تو که تا همین دیروز داشتی برای تئومان گریه میکردی. بنظر من موسی زنشو خیلی دوست داره. موسی به در خانه بهار میرود و برای تشکر به آنها باقلوا میدهد و دست گل در دستش را نشان میدهد و میگوید این گلم برای ییلدیز خانم اوردم برای تشکر. بهار تعجب میکند و خانه روبرویی را به او نشان میدهد. شیرین صبح که بیدار میشود روی تختش دسته گلی به همراه یادداشتی قرار دارد که در آن نوشته خواستیم مطمئن بشیم پیاممون به دستت رسیده. شیرین با ترس به یاد داشت خیره میماند.

ژاله در بیمارستان است و به او خبر میدهند که خون شیرین به بهار میخورد و میتوانند پیوند را شروع کنند. او خوشحال میشود و کمی بعد سینان به او بخاطر جدایی اش تبریک میگوید. ژاله زیاد روی خوش به او نشان نمیدهد. پریل خوشحال است که بالاخره دارند به امریکا میروند. سوات به او با من و من میگوید که آلپ چند روز پیش به محله ای که خانواده بهار در آن زندگی میکرده اند رفته و خواهر بهار هم او را دیده اما آلپ چیزی نمیداند و پریل عصبی میشود. ناگهان سارپ از آن طرف میگوید چیو من نمیدونم؟ پریل و سوات با وحشت به او خیره میشوند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن