سینماسینمای جهان

داستان فیلم کویر امروز با بازی شهاب حسینی+ زمان اکران و معرفی بازیگران

بسیاری کنجکاوند تا بدانند داستان فیلم کویر امروز با بازی شهاب حسینی چیست؟ فیلم سینمایی “کویر امروز (Any Day Now)” با بازی شهاب حسینی به تازگی دستمایه گزارش اختصاصی نشریه معتبر ورایتی شده است.

داستان فیلم کویر امروز با بازی شهاب حسینی
داستان فیلم کویر امروز با بازی شهاب حسینی

فیلم جدید شهاب حسینی را همان کمپانی فیلمسازی می‌سازد که فیلم “شادترین روز زندگی اولی ماکی”؛ برنده جایزه نوعی نگاه جشنواره کن و نماینده فنلاند در اسکار هشتادونهم، را تولید کرده بود.

کارگردانی این درام حامی رمضان بر عهده دارد و داستان آن الهام گرفته از زندگی شخصی او است که در زمان جنگ ایران و عراق با خانواده‌اش به فنلاند مهاجرت کرد.

فیلمنامه “کویر امروز” اثر مشترک حامی رمضان و آنتی روتاوا، داستان زندگی پسر ۱۳ ساله‌ای به نام رامین مهدی‌پور را روایت می‌کند که با خانواده‌اش تابستان شادی را در فنلاند می‌گذراند اما در همین حین خبر رد شدن درخواست پناهندگیشان را دریافت می‌کنند.

بر اساس گزارش ورایتی، کارگردان فیلم گفته است:‌ “داستان فیلم در فنلاند امروز می‌گذرد و خانواده‌ای را به تصویر می‌کشد که در برابر بی‌عدالتی‌های پنهان سر خم نمی‌کنند. داستان خانواده مهدی‌پور علیرغم تمام فشارها ادامه می‌یابد و آن‌ها دون شان خود رفتار نمی‌کنند.”‌

کارگردان در این فیلم تاکید دارد که پناهندگی یا مهاجرت هویت فرد را تعریف نمی‌کند.


همچنین ببینید:

جدیدترین عکس منتشر شده از شهاب حسینی در فیلم فنلاندی ” کویر امروز “

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن