کلیپ داغ

دانلود کامل برنامه عصر جدید شنبه ۱۱ مرداد ۹۹ + ویدیو قسمت ۵ مرحله دوم عصر جدید

دانلود کامل برنامه عصر جدید شنبه ۱۱ مرداد ۹۹ همچنین ویدیو قسمت ۵ مرحله دوم عصر جدید به همراه اطلاعات تکمیلی درباره این قسمت از عصر جدید. مسابقه استعدادیابی عصر جدید به تهیه کنندگی و مجریگری احسان علیخانی، اول هر هفته شنبه و یکشنبه شب ها از ساعت ۲۲:۳۰ روی آنتن شبکه سه سیما پخش می شود.

در هر قسمت از برنامه ۷ شرکت کننده اجرا خواهند کرد و به انتخاب ۴ داور مسابقه آریا عظیمی نژاد، بشیر حسینی، رویا نونهالی و امین حیایی ۲ اجرای به مرحله بعدی راه پیدا می کنند.

پنجمین قسمت از دور دوم مسابقه بزرگ استعدادیابی ایران شنبه و یکشنبه روی آنتن شبکه سه سیما می رود و به تاثیر از کرونا، تغییراتی به خود می بیند. در خلاصه قسمت پنجم آمده است:

استندآپ کمدی یزدی
خوانندگی دوزبانه
نمایش حیرت‌انگیز قدرت بدنی
خودسازی عروسکی
و
پرواز میز و صندلی

با حضور “عروس هلندی”!!

داوران برای صندلی‌های خالی دست تکون می‌دن

اما

ما برای میلیون‌ها بیننده مشتاق تلویزیونی، دست تکون می‌دیم!

پارسا سیمین مرام، محمد بازو پیشه و گروه ضربان در این قسمت به روی استیج عصر جدید آمده و برنامه خود را اجرا کردند. نکته جالب این قسمت تعبیه دکمه هایی روی میز احسان علیخانی بود که صدای تماشاچیان را پخش می کرد! در حالیکه به دلیل شیوع کرونا و خطر ابتلای تماشاچیان در سالن برنامه عصر جدید به این ویروس، در این قسمت نیز آنها غایب بودند و در عوض احسان علیخانی با فشردن دکمه های روز میز خود صدای تشویق آنها را در مواقع لازم پخش می کرد.

عصر جدید شنبه ۱۱ مرداد ۹۹
عصر جدید شنبه ۱۱ مرداد ۹۹
[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن