کلیپ داغ

دانلود کامل عصر جدید سه شنبه ۱۴ مرداد ۹۹ + ویدیو قسمت ۶ مرحله دوم عصر جدید

دانلود کامل برنامه عصر جدید سه شنبه ۱۴ مرداد ۹۹ همچنین ویدیو قسمت ۶ مرحله دوم عصر جدید به همراه اطلاعات تکمیلی درباره این قسمت از عصر جدید. مسابقه استعدادیابی عصر جدید به تهیه کنندگی و مجریگری احسان علیخانی، اول هر هفته شنبه و یکشنبه شب ها از ساعت ۲۲:۳۰ روی آنتن شبکه سه سیما پخش می شود.

در هر قسمت از برنامه ۷ شرکت کننده اجرا خواهند کرد و به انتخاب ۴ داور مسابقه آریا عظیمی نژاد، بشیر حسینی، رویا نونهالی و امین حیایی ۲ اجرای به مرحله بعدی راه پیدا می کنند.

پنجمین قسمت از دور دوم مسابقه بزرگ استعدادیابی ایران شنبه شب روی آنتن شبکه سه سیما رفت و به تاثیر از کرونا، تغییراتی به خود می بیند. شب دوم این مرحله یکشنبه شب پخش شد.

عصر جدید سه شنبه ۱۴ مرداد ۹۹
عصر جدید سه شنبه ۱۴ مرداد ۹۹

نکته جالب این قسمت تعبیه دکمه هایی روی میز احسان علیخانی بود که صدای تماشاچیان را پخش می کرد! در حالیکه به دلیل شیوع کرونا و خطر ابتلای تماشاچیان در سالن برنامه عصر جدید به این ویروس، در این قسمت نیز آنها غایب بودند و در عوض احسان علیخانی با فشردن دکمه های روز میز خود صدای تشویق آنها را در مواقع لازم پخش می کرد.

از آهنگ عاشقانه و ذهن‌خوانی و ورزش-نمایش تا پرستاری در بخش کرونا و کتیبه‌هایی برای حفظ جان میراث

ششمین قسمت از مرحله دوم مسابقه بزرگ استعدادیابی ایران، سه‌شنبه و چهارشنبه این هفته روی آنتن شبکه سه سیما می رود. و با پخش این قسمت که در دو بخش، تدوین شده است، مرحله دوم این برنامه از نیمه خود خواهد گذشت تا پیش از ماه محرم، به پایان برسد و راه‌یافتگان به نیمه‌نهایی، با آرای مردمی مشخص شوند.

در برنامه سه شنبه شب محمد اقتدارنژاد در رشته خوانندگی و با شعر و آهنگی از خودش، سجاد رضایی با استعداد بازیگری و قصه‌ای کرونایی، علیرضا به‌رقم با گروه به‌نگار و کار روی سفال برنامه خود را به روی صحنه بردند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن