کلیپ داغ

دانلود گفتگوی کامل سارا خویینی ها در دورهمی پنجشنبه ۱۶مرداد ۹۹ + ویدیو

دانلود گفتگوی کامل سارا خویینی ها در دورهمی پنجشنبه ۱۶مرداد ۹۹ ویدیو سوالات جالب مهران مدیری از سارا خویینی ها در برنامه دورهمی پنجشنبه شب در این مطلب. برنامه دورهمی با دعوت از مهمانان شناخته شده به روال قبلی خود پخش می شود. سه شب آخر هفته، دورهمی با اجرای مهران مدیری میزبان هنرمندان است.

مهمان امشب دورهمی سارا خویینی ها بازیگر سینما و تلویزیون است. سارا خوئینی ها متولد ۲۳ اسفند ۱۳۵۳ در تهران، بازیگر است. فارغ التحصیل لیسانس رشته گرافیک از دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران می باشد، این بازیگر نام آشنا دو ازدواج منجر به طلاق داشته و دو فرزند نیز دارد.

سارا خویینی ها در دورهمی پنجشنبه ۱۶مرداد
سارا خویینی ها در دورهمی پنجشنبه ۱۶مرداد

یک خواهر و سه برادر دارد و خودش فرزند سوم خانواده است. سارا خوئینی ها در سال ۱۳۶۹ وقتی ۱۶ ساله بود با چنگیز وثوقی بازیگر نام آشنا که برادر بهروز وثوقی می باشد ازدواج کرد و با حمایت او با نام سارا وثوقی وارد عرصه بازیگری شد. اولین تجربه او در همین سال با فیلم ویدویی صبحگاه خونین بود.

در سال ۱۳۷۰ وقتی ۱۷ ساله بود با فیلم سینمای گل ها و گلوله ها وارد سینما شد و یکسال بعد در سال ۱۳۷۱ با فیلم تاریخی طالع عشق با نقش حلیمه دایه پیامبر ظاهر شد

زمان پخش دورهمی

برنامه تلویزیونی ” دورهمی ” به تهیه کنندگی سید مصطفی احمدی و اجرای مهران مدیری طبق روال فصل‌ های قبل، روز‌های چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه هر هفته در ساعت ۲۳ بر روی آنتن شبکه نسیم صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران خواهد رفت. همچنین تکرار برنامه دورهمی، روز بعد در ساعت های ۶ صبح، ۱۱ ظهر و همچنین ۱۷ بعدازظهر پخش خواهد شد.

برنامه دورهمی به تهیه کنندگی سید مصطفی احمدی روی آنتن شبکه نسیم می رود. آنچه فصل چهارم برنامه دورهمی را با فصل های قبل متفاوت کرده این است که در این فصل از برنامه، آیتم های نمایشی دیده نمی شود و به جای آن گفتگوی مهمان، اجرای آهنگ و پلاتوها و همچنین مسابقه بین تماشاچیان بیشتر شده است.

طی هفته های گذشته مهمانان زیادی از بین چهره های سینمایی و تلویزیونی به برنامه دورهمی دعوت شده اند. ویدیو شوخی های مهران مدیری با این چهره ها جزو پر بیننده ترین ویدیوها در فضای مجازی است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

بستن
بستن