درباره ما

« کولاک نیوز » حاصل تلاش جمعی از اهالی رسانه است که سال ها در مطبوعات قلم می زدند تا صحیح ترین اخبار به درست ترین شکل ممکن به دست مخاطب برسد.

رشد و توسعه فضای مجازی و سرعت بالای انتشار اخبار، ما را بر آن داشت تا تجربیات خود را در این عرصه به کار گیریم و این بار در فضایی جدید اما با همان خط مشی و مانیفست، خوراک خبری را برای مخاطب فراهم آوریم.

تعهد « کولاک نیوز » انتشار صادقانه اخبار و در کنار آن، گردآوری تحلیل ها و گزارشات برای مخاطبین و علاقه مندان با بهره گیری از چهره های مستعد و صاحب نظر است.

امید است در این راه بتوانیم ثابت قدم باشیم و نظریات مخاطبین را جلب کنیم.

ما برای « کولاک نیوز » بخش‌های مختلفی را طراحی کرده ایم. منوی گسترده و متنوع کولاک نیوز قادر خواهد بود تا هر نوع اطلاعاتی را از موضوعات مختلف برای کاربران فراهم کند.

به طور حتم مطالعه مطالب و نظرات و انتقاداتی که کاربران محترم سایت مطرح می کنند باعث پیشرفت آن خواهد شد. راه های ارتباطی پایگاه خبری کولاک نیوز، پلی است بین ما و مخاطبان برای دانستن نظرات آنها.

« کولاک نیوز » سعی دارد به روزترین اخبار اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و هنری، اجتماعی، ورزشی و اطلاعات مفید، مطالب خواندنی، و سوژه های جذاب را به بهترین و سریع ترین شکل ممکن در اختیار خوانندگان خود قرار بدهد.

شناسنامه پایگاه خبری کولاک نیوز:

صاحب امتیاز و مدیرمسئول:‌ جواد نبوتی
جانشین مدیرمسئول: مهتاب دهقانی
سردبیر : حبیب خلیفه
گرافیست و مدیر هنری: سید سجاد حسینی
مدیر بازاریابی و تبلیغات: محسن کریمی
سرویس عکس: مسعود نبوتی
هیئت تحریریه : محمد سیمری، فاطمه لطفی، فرزانه سمندر، حانیه مقصودی فر، زهرا امیدی، عباسعلی اسکتی.

سرویس ترجمه: سمیرا فیض آبادی
امور فنی و حروفچینی‌: کیومرث وظیفه‌شناس
روابط عمومی: مهنوش نیکبخت دانا  ۲۲۹۰۹۹۱۴ – ۲۲۹۰۹۹۱۵
امور اجرایی: مجید آقاپور

تلفن: ۲۲۲۵۸۶۲۷

نشانی ما: تهران – خ شریعتی، روبروی بیمارستان ایرانمهر، بن بست مرشدی، پلاک ۱۸ ، طبقه اول،
کدپستی: ۱۹۱۳۷۷۶۷۵۱

نمابر: ۲۲۲۵۸۶۴۱

سامانه پیامکی:‌ ۵۰۰۰۵۳۵۰

ایمیل: KOOLAKMAG@GMAIL.COM

آیین نامه اخلاق حرفه ای پایگاه خبری کولاک نیوز

  1. کولاک نیوز اخباری را منتشر می‌کند که دارای منبع مشخص باشند.
  2. خبرنگاران این پایگاه خبری، سعی در انتشار اخبار صحیح و ارائۀ تفسیرهای منطقی و منصفانه دارند.
  3. سرقت ادبی، مخدوش ساختن متن‌ها و سندها و حذف اطلاعات اساسی رویدادها از نظر ما مطرود است.
  4. احترام به حریم شخصی و خصوصی افراد، خودداری از توهین و تهمت و افتراء نسبت به اشخاص و حفظ حیثیت آنان در برابر افکار عمومی جامعه از وظایف خبرنگاران ماست.
  5. خبرنگاران ما با احترام به استقلال و حاکمیت ملی کشور، نظم و امنیت عمومی و مصالح همگانی از اصول شرافت حرفه‌ای خودتبعیت می‌کنند.
  6. خبرنگاران ما همواره براساس وجدان و اخلاق عمل کرده و از پذیرش هرگونه رشوه، فشار و تهدید برای انتشار مطالب یا تغییر محتویات آنها، خودداری کرده و از خط‌مشی عمومی رسانه و اصول شرافت حرفه ای خویش تبعیت می‌کنند.
  7. خبرنگاران کولاک نیوز ضمن دفاع از آزادی خبری و تفسیر و انتقاد سالم در حوزۀ نشر اخبار، موظف به حفظ اسرار حرفه‌ای خود و خودداری از افشای اطلاعات و اخباری که به صورت محرمانه به‌دست می‌آورند (به جز مواردی که با حکم دادگاه مشخص می‌شود) می‌باشند.
  8. احترام به اصول دینی و معتقدات مذهبی، آداب و سنن قومی و ملّی، اخلاق حسنه و عفت عمومی، پاسداشت ارزش‌های الهی و انسانی همچون عدالت‌طلبی، آزادی‌خواهی، صلح و امنیت بشری، استقلال و پیشرفت فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی ملت‌ها و فرهنگ‌ها، مورد احترام و اهتمام کولاک نیوز بوده و از گرایش به تبعیض خصومت‌آمیز در این زمینه‌ها خودداری می‌شود.
  9. کولاک نیوز، کوشش در راه همزیستی مسالمت‌آمیز ملت‌ها، مقابله با گسترش سلاح‌های کشتار جمعی، جلوگیری از آلودگی محیط‌زیست و مبارزه علیه هجمۀ فرهنگی را رسالت‌ خود می‌داند.
بستن
بستن