گوناگون

رازهای کثیفی که در پشت صحنه فیلم های مستهجن پنهان است

به راستی پشت صحنه فیلم های مستهجن که به پورن porn هم معروف هستند چه خبر است؟ یکی از قدرتمند ترین نیازها و غرایزی که در انسان وجود دارد غریزه جنسی است. نیاز جنسی مانند نیاز به آب و غذا از نیازهایی است که بایستی از روش صحیح ارضاء گردد. شکل گیری و غلیان نیاز جنسی در انسان با بلوغ جنسی آغاز می شود و در همین زمان است که نیازمند قوانینی برای نظام مند کردن این نیاز فطری و غریزی هستیم.

رازهای پشت صحنه فیلم های مستهجن
رازهای پشت صحنه فیلم های مستهجن

همانگونه که ارضاء نیاز به غذا باید از مسیر حلال و غذاهای طیّب و مفید باشد، ارضاء غریزه جنسی نیز باید قانونمند و از راه های صحیح صورت گیرد. همانگونه که دزدی برای رفع نیاز گرسنگی منجر به هرج و مرج و مفاسد مختلف فردی و اجتماعی می گردد، ارضاء شهوت جنسی به غیر از روش معقول و نظام مند نیز منجر به مفاسد مختلف فردی، خانوادگی و اجتماعی و هم مفاسد اخروی و معنوی می گردد.

 پشت صحنه فیلم های مستهجن

حالا با هم ببینیم حقیقت هایی که در پشت پرده این فیلم ها پنهان است و تمام سعی شان این است که شما آز آن خبر نداشته باشید را برایتان بازگو می کنیم:

۱- در واقع، ستاره های فیلم مبتذل پیمانکاران مستقل هستند و به عنوان شغل آن ها تلقی می شود. این بدان معناست که آنها باید استعداد و هوش بازاریابی خود را نشان دهند تا بتوانند نظر بیشتری را جلب کنند و بتوانند فروش بیشتر داشته باشند.

۲- هر فیلم از چند بخش تشکیل شده یک فیلم نامه، یک کارگردان، چند بازیگر و تصویربردار و… البته در کنار این ها یک منشی صحنه، یک فیلمنامه تهیه می شود و نقش آفرینان این فیلم نامه در سکانس های مختلف باید صدا و حرکاتی که در فیلم نامه درج شده را به اجرا بگذارد. شاید به نظر شما در اینگونه فیلم ها دو نفری که در حال رابطه هستند و دارند این رابطه را بر حسب میل خود انجام می دهند سخت در اشتباهید، در حالی که این بازیگران هستند که اختیاری از خود ندارند باید صحنه به صحنه را طبق سناریو فیلمنامه بازی کنند.

۳- قبل از شروع تصویربرداری، بازیگران فیلم های مبتذل با جدیدترین شیوه ها گریم و آرایش می شوند تا بتوانند جذابیت خود را نشان دهند.

۴- جالبتر اینکه پخش این فیلم ها برای شبکه های داخلی ممنوع بوده و تنها شبکه های خصوصی مجاز به پخش این برنامه ها می باشند البته برای شبکه های ماهواره ای محدودیتی وجود ندارد.

۵- در اینگونه فیلم ها رابطه مقعدی امری بسیار آسان و همراه با لذت نشان داده می شود جالب است که بدانید که این فقط یک نمایش است زیرا این رابطه دردآور گاهی باعث می شود این بازیگران زن مجبور به ترک وعده غذایی شان در آن روز شوند.

۶- اکثر بازیگران فیلم های مستهجن انواع عمل های جراحی را بر روی خود انجام داده اند از جمله جراحی های زیبایی صورت، سینه، باسن، واژن و …

۷- اکثر فیلم های مستهجن بالای ۳۰ دقیقه تولید می شوند و در پایان آن، مرد بازیگر به انزال می رسد و امروزه می بینیم که چنین چیزی به هیچ وجه طبیعی نیست و غیر ممکن است مگر با استفاده از انواع قرص ها و مکمل ها و …

۸- این فیلم ها به هیچ وجه در یک روز ساخته نمی شوند و در چند روز تصویربرداری می گردند و با تدوین حرفه ای به کاربر القا می کند که در یک روز ثبت شده است.

۹ – سازندگان این فیلم ها به دنبال کسب تجارتی سودمند هستند که علاوه بر دست یافتن به این مهم بر افکار ما نیز تسلط پیدا کرده و رفتار و عمل ما به صورت خودکار به سمتی که آنها می خواهند کشیده می شود که همانا شهوترانی تحریک شده و نیاز جنسی کاذب و احساس کاذب جنسی که ناشی از توهم و خیال می باشد و جوان یک گلوله آتش شهوت می شود دست می یابند که مشکلاتی نظیر خود ارضایی و روابط نامشروع و خیانت و هرزگی و بیماری های روانی نظیر افسرگی و زنای ذهنی را در پی دارد.

هدف از تولید فیلم های مبتذل و غیر اخلاقی چیست؟

جامعه ای که افرادش تمامی دل مشغولیه جوانانش این موارد باشد از درون متلاشی می شود و در این جامعه دیگر پیشرفت ترقی صورت نمی گیرد که البته مهمترین هدفشان هم همین است که با ساختن و پخش فیلم های هرزه نگاری به این قصد خود دست می یابند.

آثار فاجعه آمیز نگاه کردن به فیلم های غیراخلاقی(مبتذل) را می‌‌توان اینگونه برشمرد :

۱- کاهش شدید عشق:

چنین افرادی از توان عاطفی کمتری برخوردارند و در روابط عاشقانه توفیق کمتری کسب می‌کنند.

۲- تاثیرات فیزیولوژیک:

سلامت جنسی انسان که تأثیر عمیقی در سلامت جسمی‌ و روانی او دارد، حاصل ارضاء معقولی است که در پی تحریک واقعی و نیاز حقیقی فیزیولوژی بدن اتفاق افتاده باشد. عدم حفظ این عدم تعادل، از عقلانیت انسان می‌کاهد و او را وادار به گناه می‌کند.

۳- تضعیف انسانیت:

جنبه جنسی بسیاری این افراد، عاری از ویژگی‌های انسانی می‌‌شود. آنها یک حالت «من غریبه» (جنبه تاریک) را توسعه می‌‌دهند که محور آن، شهوت جامعه ستیز و عاری از اکثر ارزش‌ها است.

مشاهده مکرر و زیاد آن و در دسترس همه بودن این نوع فیلم‏ها (حتی به عنوان آموزش) باعث شکستن قبح و زشتی اموری است که اسلام، عقلاء و عرف جامعه آنها را زشت و قبیح می‌‏شمارند. حتی انسان‏های مۆدب و با نزاکت از بیان و ذکر برخی الفاظ که مستقیما اشاره به یکی از اعضاء بدن انسان می‌‏کند، اکراه دارند و آن را زشت و ناپسند و قبیح می‌‏دانند چه رسد به این که به مشاهده و تجزیه و تحلیل آن بپردازند

۴- از بین رفتن عفت عمومی‌ و اجتماعی در درازمدت:

کسانی که اینگونه فیلم ها را تماشا می کنند در برخورد با افراد دیگر در اجتماع نگاه جنسی دارند و شیطان همیشه برای گمراه کردن آنها امید دارد. زیرا آنها برای گمراهی و انحراف از مسیر الهی آمادگی لازم را دارند.

۵- نقش بستن تصاویر جنسی در مغز:

در این جا بهتر است که به تجربه دکتر روان شناس، «مک گاف» در دانشگاه کالیفرنیا بپردازیم. یافته‌های او (که بسیار ساده شده اند) نشان می‌‌دهند که خاطرات تجربه‌هایی که به هنگام تحریکات احساسی (مثل تحریک جنسی) رخ می‌‌دهند، توسط هورمون غده آدرنال در مغز می‌‌نشینند و پاک کردن آنها دشوار است. این فرض می‌‌تواند تا حدودی اثر اعتیاد به هرزه‌نگاری و هرزه‌بینی را توصیف کند. خاطرات نیرومند تحریکات جنسی از تجربه‌های گذشته، خودشان را در صحنه مغز حفظ می‌‌کنند و مرتباً به ذهن خطور می‌‌کنند و فرد را از لحاظ شهوانی تحریک می‌‌کنند. اگر او به هنگام این تخیلات، استمنا کند، باعث تقویت پیوند بین تحریک جنسی و اوج لذت جنسی می‌‌شود که همراه با منظره ویژه یا تکرار پی‌درپی آن صحنه در ذهن خواهد بود.

۶- تأثیر بر رفتار جنسی:

برخی از جامعه‌شناسان آلمانی ادعا می‌‌کنند که «عادت بیمارگونه‌ دیدن عکس‌ یا فیلم‌های پورنو (سکسی)» بر رفتارها و برخوردهای جنسی «معتادان پورنو» تأثیر منفی دارد. تا ‌جایی که این بیماران، از انجام سکس عادی و عشق‌ورزی لذتی نمی‌‌برند. کاربرانی که داوطلبانه برای ترک اعتیاد خود به روانکاو مراجعه کرده‌اند، اعتراف می‌‌کنند که «دیدن پورنو، به بخش جدایی‌ناپذیر ارضای جنسی آنان تبدیل شده است» و آنان نمی‌‌توانند بر «وسوسه و نیاز» دیدن این تصاویر غلبه کنند.

۷- انزوا و کاهش روابط اجتماعی:

پژوهشگران آلمانی معتقدند که اعتیاد به دیدن فیلم ها و تصاویر پورنو‌، هم‌چنین سبب انزوا و دوری فرد از اجتماع و کاهش روابط اجتماعی او می‌‌شود.

۸- تحلیل توان عقل:

هر قدر که اطلاعات موجود در ذهن، منظم‌تر و دارای عناوین کمتری باشد،‌ دسترسی عقل به آنها برای پردازش‌های جدید، مهیاتر خواهد بود. اما وجود داده‌های فراوان و متعدد که فضای ذهن را بی جهت پر کرده باشند و با تکرار درگیری ذهنی و رفتار بیرونی، تقویت شده باشند، باعث می‌شود توان عقل را به مقدار چشمگیری کاهش دهند، چه رسد جایی که این داده‌ها، دارای تاثیر بر هورمونهای مختلف نیز باشد که تأثیرات ارگانیک را نیز درپی داشته باشد.

۹- سقوط شخصیت زن و مرد:

با پرداختن افراطی فرد به مسائل جنسی، شخصیت او به شخصیتی شهوانی تبدیل خواهد شد که تداعی‌ها و برداشت‌های وی با کوچکترین ارتباطی (حتی توهمی) رنگ جنسی به خود می‌گیرد. کارکرد افراد برای چنین فردی تنها ارضاء غریزه جنسی است و اهتمام خود او نیز صرفا بر ارضاء همین بعد وجودی خویش است.

۱۰- آسیب جسمی‌:

علم پزشکی هنوز تا مرز شناخت بسیاری از بیماری‌ها فاصله ای طولانی دارد و چه بسا اموری که در زندگی روزمره ما وجود داشته باشد و ما به عنوان امور مفید از آنها استفاده کنیم، در آینده ای نزدیک ضرر آنها از نظر پزشکی ثابت شود. بنابراین اگرچه تاکنون برای هرزه‌بینی، اثر جسمانی مستقیم تشخیص داده نشده است (و احتمال این وجود دارد که با پیشرفت علم مشخص گردد) ولی قطعا اثر غیرمستقیم دارد. یعنی نگاه به عکس و فیلم‌های مبتذل غالبا موجب تحریک سیستم عصبی خودکار (سمپاتیک و پاراسمپاتیک) و تحریک شهوت می‌گردد؛ هم زمان ضربان قلب و تعداد تنفس افزایش پیدا می‌کند؛ ترشح برخی از هورمون‌ها در خون بالا رفته و تعادل هورمونی و روانی شخص برای دقایقی و گاه ساعت ها و گاه روزها به مخاطره می‌افتد. اگر این رفتار به مدت طولانی ادامه یابد آثار آن همه عمر فرد را در بر خواهد گرفت.

۱۱- پرخاشگری:

هرزه‌بینی نه تنها بر ذهن فرد تاثیر مخرب می‌گذارد بلکه افراد را تشویق می‌کند تا از نظر جنسی بیشتر حالت سلطه جو و پرخاشگر داشته باشند.

با پرداختن افراطی فرد به مسائل جنسی، شخصیت او به شخصیتی شهوانی تبدیل خواهد شد که تداعی‌ها و برداشت‌های وی با کوچکترین ارتباطی (حتی توهمی) رنگ جنسی به خود می‌گیرد. کارکرد افراد برای چنین فردی تنها ارضاء غریزه جنسی است و اهتمام خود او نیز صرفا بر ارضاء همین بعد وجودی خویش است.

۱۲- مقایسه:

به دنبال مشاهده این‏گونه فیلم‏ها، افراد مجرد در آینده به مقایسه آنچه در فیلم دیده‏اند و آنچه از همسر خود سراغ دارند می‌‏پردازند و در نتیجه نقایص و کمبودها و ضعفهای احتمالی خود و همسر خویش در ذهن فرد برجسته شده و چه بسا باعث کاهش تمایل و علاقه به همسر انتخاب شده خود می‌‏شود و به تدریج کانون خانواده را دچار اختلال و فروپاشی می‌‏کند.

۱۳- دیدن عکس‌ها و فیلم‌های مبتذل،به ویژه جوانان را، در یک حال تحریک دائم قرار می‌دهد، تحریکی که سبب کوبیدن اعصاب آنان و ایجاد هیجان‌ های بیمارگونه عصبی و گاه سرچشمه امراض روانی می‌گردد.

۱۴- سستی ایمان:

این گناه، پیوند انسان با خدا را سست و در صورت استمرار، این پیوند را قطع و ایمان او را زایل می‌‌گرداند؛ غریزه جنسی انسان را به طور افراطی تحریک کرده؛ او را از فعالیت‌های مثبت انسانی بازداشته؛ به سمت ارتکاب فحشا و منکرات سوق می‌دهد. بدین وسیله انسانیت انسان که سرمایه وجودی انسان است را از او سلب می‌کند.

۱۵- محروم شدن از شیرینی و لذت انس با خدا:

هشیار بودن این تصاویر در ذهن و مرور دائمی و ناخودآگاه آن، حضور قلب را در عبادات به خطر می‌اندازد و تکرار نافرمانی خدا، بهره رابطه با او را از لذت می‌اندازد.

۱۶- مردن دل‌ها و افسردگی:

همانگونه که روایات نیز بر این امر تصریح دارند، ولنگاری جنسی و ارتباطی، باعث بروز قساوت قلب می‌شود و مرگ معنوی و روانی قلب را درپی دارد.

۱۷- تاثیرات منفی در زندگی زناشویی:

شاهده مکرر و زیاد آن و در دسترس همه بودن این نوع فیلم‏ها (حتی به عنوان آموزش) باعث شکستن قبح و زشتی اموری است که اسلام، عقلاء و عرف جامعه آنها را زشت و قبیح می‌‏شمارند.

حتی انسان‏های مۆدب و با نزاکت از بیان و ذکر برخی الفاظ که مستقیما اشاره به یکی از اعضاء بدن انسان می‌‏کند، اکراه دارند و آن را زشت و ناپسند و قبیح می‌‏دانند چه رسد به این که به مشاهده و تجزیه و تحلیل آن بپردازند.

۱۸- کاهش شدید عشق:

چنین افرادی از توان عاطفی کمتری برخوردارند و در روابط عاشقانه توفیق کمتری کسب می‌کنند.

پشت صحنه فیلم های مستهجن
پشت صحنه فیلم های مستهجن

تماشای فیلم‌هایی که با تصاویر جنسی همراهند، در درازمدت به عللی که به آن اشاره می‌کنم به از هم گسیختگی روابط زناشویی می‌انجامد :

• کاهش اعتماد به نفس
تماشای فیلم‌های جنسی با توجه به رفتارهای اغراق‌آمیز بازیگران کم‌کم باعث می‌شود زوجین درباره طبیعی‌بودن عملکرد جنسی خود دچار تردید شوند و خود را بسیار ضعیف‌تر از آنچه هستند، بپندارند و از روابط زناشویی بیش از گذشته فاصله بگیرند.

• مقایسه منفی
جذابیت‌های اغراق‌آمیز و تصنعی چنین فیلم‌هایی گاهی باعث می‌شود جذابیت‌های همسر، کمرنگ شده و با تشدید بی‌میلی جنسی همسر، میزان فعالیت جنسی زوجین از مقدار فعلی نیز کمتر شود.

• تقلید
برخی رفتارهای بازیگران این فیلم‌ها با وجود جذابیت‌های بصری، گاه بسیار دردناک و آسیب‌زننده است و زوجین نا آگاه که سعی در تقلید از آن دارند، موجب بی‌رغبتی همسر به روابط زناشویی می‌شود.

• وابستگی
تماشای این دست فیلم ها باعث اعتیاد به دیدن آنها می گردد و ترک این اعتیاد امری مشکل خواهد بود. همچنین تحریک جنسی فقط با دیدن آن فیلم ها حاصل می گردد و تحریک و لذتی که از همسر حاصل می گردد کاهش می یابد.

قوانینی که خداوند متعال برای زندگی انسان تشریع فرموده است با توجه به علم نامتناهی خداوند که خالق انسان می باشد، بوده و تمام ویژگی های جسمی و روحی، دنیوی و اخروی انسان را مد نظر قرار داده است و طوری تنظیم گردیده که انسان را به سوی زندگی مطلوب سوق دهد و او را به کمال و رشد و پیشرفت و قرب الهی که هدف از آفرینش انسان است برساند. دوست عزیز در برخی از موارد فلسفه و حکمت احکام الهی در احادیث و روایات ما ذکر گردیده است ولی بسیاری دیگر از احکام نیز وجود دارند که ما اطلاعی از دلایل آنها نداریم، ولی امروزه تحقیقات علمی، بسیاری از این احکام را توجیه عقلانی نموده است. پس بهترین راه برای سلامت و رشد در زندگی، پیمودن مسیر شرع و قوانین الهی می باشد.

درمان مشکل اعتیاد مجازی (دیدن تصاویر مستهجن):

توجه: ممکن است این موارد درنظر بعضی ساده جلوه کند، ولی هنگام عمل روشن می شود که اثر معجزه آسایی دارد.

* ازدواج در نخستین فرصت: ازدواج، تاثیر قابل توجهی در مبارزه بااین انحراف جنسی دارد.

* اجتناب ازتحریکات مصنوعی: مانند رمان های عشقی، فیلم ها و عکس های شهوت انگیز.

* داشتن برنامه فشرده و تمام وقت: برای تمام شبانه روز خود، برنامه تنظیم کنند، به طوری که وقت بیکار و بدون برنامه نداشته باشند. تفریح و ورزش را هم حتما در برنامه داشته باشید.

* باید عادتی جانشین عادتی گردد: روانشناسان می گویند: برای ترک یک “عادت بد” حتماباید سراغ “عادت خوب” رفت و آن را جانشین عادت بد نمود.

* پرهیز از مطلق تنهایی: هرگز تنها نباشید. تنهایی، محیط کاملا مناسبی برای پرورش میکروب این اعتیاد است.

* تلقین و تقویت اراده: “تلقین” نیز در مبارزه با این عادت، رل مهمی را بازی می کند. به گفته و اعتراف افرادی که مبتلا به سایت های غیراخلاقی بوده اند: نخستین گام در این راه “اراده وتصمیم” است.

* پرهیز کامل از منحرفین: از معاشرت و همنشینی با افراد منحرف و مبتلا به این عادت، درهمه أوقات، باید دوری جست.

– نکتۀ نهایی:

برای قطع کردن اعمال گناه سعی کنید با مشغولیت پر نشاطی که برای خود ایجاد می کنید، به یکباره از آن دست بشویید و نگذارید حتی دقایقی شیطان به سمت شما بیاید؛ روی پای خود محکم بایستید و نفس عمیق بکشید و بارها با خود تکرار کنید که “می توانم”. با ورزش و مشغولیت های صحیح در تن و فکر خود خستگی ایجاد کنید تا فضای خالی برای جولان شیطان وجود نداشته باشد.

ضمناً برای جلوگیری از مشکلات زندگی به مقولۀ ازدواج بیشتر فکر کنید. صحبتی با والدین داشته باشید تا مقدمات ازدواج برایتان ایجاد شود و همچنین اگر شرایط ازدواج ندارید به فرموده ی پیامبر اکرم (ص) روزهایی در هفته را روزه بگیرید تا از فشار جنسی تان کاهش یابد.

امتیاز کاربران: ۳.۶۶ ( ۸ رای)

نوشته های مشابه

۷ دیدگاه

 1. به نظرم اینترت محدود باید می دادیم و چند سایت ایمیل و غیره
  این مثل بیماری کرناست و دولت متعثفانه اینترنت می دهد و از روز اول
  باید اینترنت داخلی باشه
  به بهانه قدرت و پیشرفت اینترنت امده اما همین اینترنت ادم شیطان صف می کند
  قدیم چقدر خوب بود
  اینترنت همه نداشتند
  باید سازان ضد جاسوسی باید شغل و درامد و ریشه این افراد که در جامعه می کنند بگیره و انها خشک بشند
  متعثفانه شغل به هرکس می دهند و به نظرم ان پارتی بازی نیست شغل به یک فرد که با عشق نور انسانیت با رفتار در جامعه می زاره و صواب داره وشغل افراد فاسد جامه با زیرکی باید گرفت چون افراد شیطان صفت و فاسد افرا حیله گر و منافق و نفاق دارند
  و سازمان ضد جاسوسی باید وارد کار بشه و امان این شیطان صفتان باید گرفت بعد باید شیطان صفتی دنیا را با دستگاه دپلامسی و دولت ها خشک کرد این و نیاز داره معجزات قران و که علم و فهم بشر رسیده به ان اما متعثفانه مردم دنیا بی خبر و خوابند را بیدار کرد با جلسات و کنگره و مستندات و گفتگو مستقیم با مردم جهان چرا برای کرنا این همهه جلسه باشه اما برای قران نباشه و دولت بعد۴۰ سال هیچ کاری در این ضمینه نکرده باشه و انقر اهسته که کسی نفهمه
  این همه اینستگرام هست این همه ایرانی که زبان انگلیسی بلدند این ههمه سایت از معجزات قران به انگسی چندا تا قرار دایم

 2. اینجور فیلما خوراک کشورای جهان سومی مثل ایرانه تو اروپا یا خود امریکا دلیلی نداره بشینن این چیزارو ببینن تو همه چیز بدبختیم

 3. حتی در بعضی فیلم های پورن ، دو فردی که باهم رابطه دارند خواهر و برادر هستند و مادر آنها این صحنه را می بیند و به طرز عجیبی او هم برهنه می شود و با پسر خود رابطه برقرار می کند.
  این در ذهن مخاطب ثبت می شود و موجب بی غیرتی او و کارهایی اعم از تجاوز به خواهر یا… میشود.

  1. اتفاقا این جور فیلم ها برای کسی که عادت به پ.رن دارد بیشتر جذابین دارد و د ذهن خود داستان سازی با ایده های دم دست اش پیدا می کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن