چهره هاسلبریتی ایرانی

راضیه جانباز بازیکن تیم ملی هندبال جمهوری اسلامی ایران کیست؟ + عکس

در این مطلب، درباره زندگینامه کامل راضیه جانباز ، بازیکن تیم ملی هندبال جمهوری اسلامی ایران و همچنین برترین گلزن تیم ملی هندبال توضیح خواهیم داد! با ما همراه باشید. راضیه جانباز متولد اول دی ماه سال ۱۳۷۰ شمسی در شهر کرمان می باشد.او بازیکن تیم ملی هندبال جمهوری اسلامی ایران است!

زندگینامه کامل راضیه جانباز

راضیه در یکی از مصاحبه های خود درباره ی زندگی شخصی خود و همچنین رابطه ی خانواده ی او با فعالیت در عرصه ی ورزش هندبال چنین می گوید: ” خانواده من هرگز مشکلی با فعالیت من به عنوان یک هندبالیست حرفه ای نداشتند؛ اما برخی مشکلات در زمینه تحصیلی و کاری همیشه وجود داشت و هرگز هم حل نشد! واقعیت این است که دوست داشتم برای شهر خودم بازی کنم. امسال با نفت و گاز ، هفتمین سال بیرون از خانه را سپری کردم. این شرایط گاهی خسته کننده می شود. “

جانباز در حال حاضر در باشگاه تاسیسات دریایی شهر تهران بازی می کند. جانباز از سال ۲۰۱۰ میلادی به عضویت تیم ملی هندبال جمهوری اسلامی ایران درآمده است و سه دوره در مسابقات قهرمانی آسیا در سال های ۲۰۱۲ میلادی ، ۲۰۱۵ میلادی و ۲۰۱۷ میلادی برای کشور ایران به میدان رفته است. تیم ملی هندبال جمهوری اسلامی ایران در این سال ها به ترتیب به عناوین نهم ، ششم و هفتم آسیایی دست یافت!

زندگینامه کامل راضیه جانباز

جالب است بدانید راضیه جانباز یکی از ارکان موفقیت‌ های سریالی تیم هندبال ثامن الحجج سبزوار در لیگ برتر هندبال بانوان کشور در آغاز دهه ۹۰ شمسی و همچنین قهرمانی‌ های پیاپی این تیم پیش از انحلال و در سال های ۱۳۹۰ شمسی تا ۱۳۹۴ شمسی بود!

جانباز در لیگ برتر هندبال سال ۱۳۹۶ شمسی، همراه با تیم هندبال نفت و گاز گچساران ، نایب قهرمان لیگ کشور شد و در لیگ ۱۳۹۷ شمسی نیز به تیم سابق خود، یعنی تیم هندبال تاسیسات دریایی شهر تهران بازگشت و در پست بغل چپ مشغول به بازی است. لازم به بیان است جانباز در در لیگ برتر هندبال سال ۱۳۹۵ شمسی با تیم هندبال تاسیسات دریایی شهر تهران همراه بود.

زندگینامه کامل راضیه جانباز

در انتها لازم به بیان است جانباز به عنوان یک بازیکن کرمانی درباره ی نظر خود پیرامون ورزش هندبال در کشور می گوید: ” من به عنوان یک بازیکن غیر بومی که سال ها در تیم ثامن الحجج حضور داشتم، واقعا ندیدم که در کنار تشکیل یک تیم قدرتمند ، بازیکن پایه هم پرورش داده شود و فکر می کنم به طور کلی در بخش پایه سازی ضعف داریم! اما ظاهرا قرار است برنامه های مهمی در این زمینه اجرا شود. البته تیم های اصفهان کردستان و همین نفت و گاز گچساران در این زمینه فعالیت دارند. “

آدرس اینستاگرام راضیه جانباز

https://www.instagram.com/raziehjanbaz17

 

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!
برچسب ها
بستن
بستن