اخبار داغاقتصادی

زمان دقیق واریز و برداشت یارانه نقدی و معیشتی مهر ۹۹

زمان دقیق واریز و برداشت یارانه نقدی و معیشتی مهر۹۹ همچنین جدیدترین خبرها درباره مبلغ یارانه این ماه و تغییرات آن را در همین مطلب بخوانید. یارانه معیشتی مهر ماه دهم مهر ماه ۹۹ واریز می ‌شود.

یارانه نقدی و معیشتی

سازمان هدفمندسازی یارانه ها اعلام کرد یکصد و پانزدهمین مرحله یارانه نقدی مربوط به شهریور ماه سال جاری به ازای هر نفر  ۴۵۵۰۰ تومان به همراه افزایش حداقل مستمری خانوارهای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی کشور ساعت ۲۴ روز پنجشنبه ۲۰ شهریور ماه ۱۳۹۹ به حساب سرپرستان خانوارها واریز و قابل برداشت خواهد بود.

همچنین بر اساس مصوبه ستاد ملی کرونا  و اطلاع رسانی های قبلی انجام شده ، این ماه سومین قسط از اقساط تسهیلات قرض الحسنه یک میلیون تومانی از یارانه سرپرستان خانواری که تسهیلات را دریافت کرده اند کسر خواهد شد.

قطع یارانه را چطور پیگیری کنیم ؟

وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در اطلاعیه ای اعلام کرد: درباره قطع یارانه افراد غیر نیازمند به اطلاع می رساند، بدلیل اینکه برخی از شهروندان موفق به ارسال درخواست بررسی علت قطع یارانه در سایت یارانه ۱۱ نشده اند ، به منظور ایجاد فرصت برای این دسته از هموطنان اعلام می گردد ، هموطنانی که یارانه آنها قطع شده است تا مدت ۲ ماه پس از قطع یارانه می توانند به سایت www.yaraneh۱۰.ir مراجعه و درخواست خود را ثبت نمایند.

یارانه نقدی و معیشتی
یارانه نقدی و معیشتی

زمان واریز یارانه معیشتی مهر ماه ۹۹

یازدهمین مرحله حمایت معیشتی ساعت ۲۴ دهم مهر ماه سال ۱۳۹۹ شمسی به حساب سرپرستان خانوار مشمول واریز می شود.

یارانه معیشتی خانوار برای خانوارهای تک ‌نفره ۵۵ هزار تومان، خانوارهای دو نفره ۱۰۳ هزار تومان، سه نفره ۱۳۸ هزار تومان، چهار نفره ۱۷۲ هزار تومان و پنج نفره و بالاتر ۲۰۵ هزار تومان واریز می‌شود.

همچنین اعتراضات جاماندگان یارانه معیشتی در سایت hemayat.mcls.gov.ir ثبت شده است که مورد بررسی قرار می گیرد و در صورتی که مشمول یارانه حمایت معیشتی شوند، مبلغ یارانه به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌ شود. افرادی که در لیست جدید یارانه بگیران حمایت معیشتی اضافه شوند، در اختیار سازمان برنامه و بودجه قرار خواهند گرفت و در واقع افراد جدید معوقات گذشته را دریافت خواهند کرد.

امتیاز کاربران: ۱.۱ ( ۱ رای)
برچسب ها

1 دیدگاه

  1. یارانه من وهمسرم بدری ربیعی تااین تاریخ واریز نشده است شماره حسابم۰۰۰۱۱۰۰۰۳۹۶۷۶میباشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن