سریالسریال ایرانی

زمان پخش و تکرار سریال معراجی ها از شبکه یک سیما

سریال معراجی ها کی پخش می شود؟ زمان پخش و تکرار سریال معراجی ها از شبکه یک سیما همچنین اطلاعات تکمیلی درباره پخش این سریال در اینجا. مجموعه تلویزیونی «معراجی ها» از سه شنبه ۸ مرداد روی آنتن شبکه یک سیما می رود.

پخش و تکرار سریال معراجی ها
پخش و تکرار سریال معراجی ها

“قرار است تعدادی از شهدای گمنام تفحص شده در یکی از دانشگاه ها دفن شوند، اما گروهی از دانشجویان با تحریک یکی از  اساتید، اقدام به آشوب و جنجال در دانشگاه می‌کنندکه آغاز قصه‌ای می‌شود وگروه دانشجویان مجبور به سفری ناخواسته می‌شوند …”. این خلاصه ای از داستان «معراجی ها» است که از چهارشنبه ۸  مرداد هر شب بعد از بخش خبری، ساعت ۲۲ نمایش داده می شود.

مهران رجبی، نیما شاهرخ شاهی، اکبر عبدی، محمدرضا شریفی نیا، سیدجواد هاشمی، برزو ارجمند، پندار اکبری، علی صادقی، رضا رویگری، حدیثه تهرانی، لاله صبوری، محمود عزیزی، پوراندخت مهیمن، حسین مهری، اصغر نقی‌زاده، بهنوش بختیاری، سمانه پاکدل، دانیال عبادی، سید مهرداد ضیایی، امیر نوری، کاوه خداشناس، دانیال عبادی و بهاره افشاری از بازیگران این سریال می باشند.

مجموعه تلویزیونی «معراجی ها» به کارگردانی “مسعود ده نمکی” و تهیه کنندگی سید محمود رضوی کاری از گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما است که در ۲۹ قسمت پخش می شود.

ساعت پخش و تکرار معراجی ها

سریال معراجی ها هر شب حدود ساعت ۱۰ و ربع از شبکه یک پخش می شود و تکرار آن ۱:۳۰ بامداد و ۹:۳۰ صبح و ۱۵:۰۰ بعدازظهر روز بعد خواهد بود .

معراجی ها چند قسمت است

مجموعه تلویزیونی «معراجی‌ها» به کارگردانی مسعود ده نمکی و تهیه‎کنندگی سید محمود رضوی کاری از گروه فیلم و سریال شبکه یک سیماست که در ۲۹ قسمت پخش می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن