تلویزیون

زمان پخش و تکرار فصل دوم مسابقه دست فرمون از شبکه نسیم

در این مطلب از کولاک نیوز ، توضیحاتی درباره زمان پخش و تکرار فصل دوم مسابقه دست فرمون از شبکه نسیم خواهیم داشت! با ما همراه باشید. ​پس از پخش مرحله مقدماتی مسابقه بزرگ دست فرمون از شبکه نسیم با اجرای کامران تفتی ، به تهیه کنندگی محمود محمودی و به کارگردانی مسعود صنم از ۲۰ مهر ماه سال ۱۳۹۹ شمسی با پخش قسمت ۲۲، مرحله دوم این مسابقه آغاز می شود!

زمان پخش فصل دوم مسابقه دست فرمون

در ۲۱ قسمت گذشته مسابقه دست فرمون ، در جریان برگزاری مسابقات و در رقابتی تنگاتنگ، بخشی از شرکت ‌کنندگان بخش‌ های مختلف ماشین، موتور و آرسی (رادیو کنترلی) حذف شده و برندگان بخش مقدماتی مسابقه با راه یافتن به مرحله دوم وارد فاز جدیدی از رقابت خواهند شد.

از میان ۴۰۰ شرکت ‌کننده بخش ماشین ۲۰۰ نفر، از ۴۰ شرکت‌ کننده بخش موتور ۲۰ نفر و از ۴۰ شرکت‌ کننده بخش آرسی ۲۰ نفر به مرحله دوم راه پیدا کردند. به این ترتیب رقابت میان برندگان بخش مقدماتی نوید رقابتی سخت و مهیج را به مخاطبان می ‌دهد. در مرحله دوم ۲۰۰ شرکت ‌کننده بخش ماشین، طی یک قرعه کشی میان ۴ مربی این گرایش یعنی محسن جعفری، نادر جعفری، بهنام صفاریان و شروین یگانه تقسیم شده ‌اند و هر یک از مربیان با تقویت پتانسیل و تعلیم ۵۰ شرکت کننده زیر مجموعه خود، شرایط رقابتی حرفه‌ای را فراهم خواهند‌ کرد.

گفتنی است در مرحله دوم با اعمال برخی تغییرات، بخش موتورسواری پررنگ ‌تر و مهیج ‌تر از مرحله قبل خواهد بود.

زمان پخش و تکرار فصل دوم مسابقه دست فرمون از شبکه نسیم

فصل دوم مسابقه دست فرمون ، یکشنبه تا پنجشنبه هر هفته ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه نسیم صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران پخش می ‌شود، همچنین گزیده قسمت های پخش شده هر هفته، شنبه ها و پشت صحنه و حواشی آن تحت عنوان مثبت دست فرمون جمعه ها روی آنتن می رود.

 

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن