چهره هاسلبریتی خارجی

زوج های سلبریتی با اختلاف سنی زیاد

شاید اولین زوجی که بشناسید از شوهر خود بزرگتر است شکیرا خواننده مشهور و پیکه فوتبالیست باشد، البته این زوج با اختلاف سنی ده سال هنوز با هم ارتباط دارند اما در بین سلبریتی های دیگر هستند که این اختتلاف سنی باعث جدایی آنها شده است .

هالیوود و آمریکا هم مانند هرجای دیگری، استاندارد‌های دوگانه‌ای دارد؛ مثلا باوجود اینکه از دیرباز ازدواج‌های متعددی در هالیوود انجام شده که در آن سن مرد‌ها بسیار بیشتر از سن زن‌هاست، اما وقتی قضیه برعکس می‌شود، حرف‌وحدیث‌های زیادی درباره آن شکل می‌گیرد و حتی در برخی موارد مثل ازدواج سیاستمداران، اعتراضاتی نیز به آن می‌شود.

البته ما در این مطلب قصد نداریم راجع‌به مزایا و معایب این نوع ازدواج‌ها صحبت کنیم؛ درواقع از آنجا که پیشتر، بلاگی با موضوع ازدواج مردان هالیوودی با زنان کوچکتر از خود منتشر کردیم، اینبار قصد داریم تا آن‌دسته از زنان هالیوودی را معرفی کنیم که با مردان کوچکتر از خود در ارتباط بوده‌اند؛ گاهی این روابط به ازدواج ختم شده و گاهی هم نه. با ما همراه باشید.

لیزا بونت و جیسون موموآ

فاصله سنی: ۱۱ سالسلبریتی‌های زنی که با مردان کوچکتر از خود ارتباط داشتنداین زوج هالیوودی، در اوایل ماه اکتبر سال ۲۰۱۷ در مراسمی خصوصی با یکدیگر ازدواج کردند؛ البته پیش از این هم طرفداران این زوج فکر می‌کردند که آن‌ها با یکدیگر ازدواج کرده‌اند، زیراجیسون موموآ پیشتر در مصاحبه‌های مختلف از لیزا باعنوان همسرش یاد کرده بود.

موموآی ۴۰ ساله و بونت ۵۱ ساله در سال ۲۰۰۵ باهمدیگر ملاقات کردند و اولین فرزندشان، لولا در جولای سال ۲۰۰۷ و فرزند دوشان، ناکوآ-وولف در سال ۲۰۰۸ به‌دنیا آمد.


هالی بری و الکس دا کید

فاصله سنی: ۱۶ سالسلبریتی‌های زنی که با مردان کوچکتر از خود ارتباط داشتندتصویر دونفره هالی و الکس در کنار یکدیگر برای اولین بار در ۱۸ سپتامبر ۲۰۱۸ در هفته مد لندن منتشر شد و آن‌ها دو روز بعد با انتشار تصویری در اسنپ‌چت اینستاگرام، رابطه‌شان را تایید کردند.


شریل کول و لیام پین

فاصله سنی: ۱۰ سالسلبریتی‌های زنی که با مردان کوچکتر از خود ارتباط داشتنداین زوج اولین بار وقتی یکدیگر را ملاقات کردند که نمی‌دانستند قرار است وارد رابطه شوند. زمانی که لیام تنها ۱۵ سال داشت، در مصاحبه مسابقه ایکس‌فاکتور شرکت کرد؛ در آن زمان، شریل یکی از داوران برنامه بود. این دو قبل از اینکه عاشق هم بشوند، همکاری خوب و موفقیت‌آمیزی در زمینه موسیقی داشتند و برای اولین بار در سال ۲۰۱۶ همراه هم در مراسم فرش قرمز شرکت کردند.

اولین فرزند این زوج در سال ۲۰۱۷ به‌دنیا آمد؛ پسری به‌نام بیر (به‌معنای خرس). لیام پس از تولد فرزندش در اینستاگرام خود نوشت: «من از به‌دنیا آمدن پسرم بسیار خوشحالم. اکنون لحظه‌ایست که من تا آخر عمرم هرگز فراموش نمی‌کنم و همیشه لحظه موردعلاقه‌ام خواهد ماند. من واقعا به مادر بی‌نظیر فرزندم احترام می‌گذارم. او دوران سختی را پشت‌سر گذاشت و باعث شد که رویای من به حقیقت بپیوندد». این زوج در سال ۲۰۱۸ از هم جدا شدند.


بریژیت تروینو و امانوئل مکرون

فاصله سنی: ۲۵ سالسلبریتی‌های زنی که با مردان کوچکتر از خود ارتباط داشتندرییس‌جمهور ۴۱ ساله فرانسوی، هنگامی همسر کنونی‌اش را ملاقات کرد که تنها ۱۵ سال داشت؛ همسر او در آن زمان، معلمش بود. بریژیت ۶۶ ساله در مصاحبه‌ای عنوان کرد که همسرش در ۱۷ سالگی قسم خورده که با او ازدواج می‌کند. بریژیت در آن زمان با شخص دیگری ازدواج کرد، اما پس از مدتی طلاق گرفت و این‌دو در سال ۲۰۰۷ باهم ازدواج کردند و مکرون اکنون ناپدری سه فرزند بزرگسال بریژیت است.

مکرون در مصاحبه‌ای نسبت به استاندارد‌های دوگانه موجود انتقاد کرد و گفت: «اگر من ۲۰ سال از همسرم بزرگتر بودم، هیچکس اعتراضی نمی‌کرد و نمی‌گفت که این ازدواج، مشروع نیست. مردم تنها به این خاطر که همسرم ۲۰ سال از من بزرگتر است، می‌گویند که این رابطه، پایدار نیست».


اوا مندز و رایان گاسلینگ

فاصله سنی: ۷ سالسلبریتی‌های زنی که با مردان کوچکتر از خود ارتباط داشتندهم اوا مندز و هم رایان گاسلینگ درباره روابط خصوصی زندگیشان تودار هستند و سوژه زیادی در اختیار رسانه‌ها قرار نمی‌دهند، اما وقتی پای فاصله سنی پیش می‌آید، سلبریتی‌ها نمی‌توانند پنهان‌کاری کنند. این زوج هالیوودی از رابطه طولانی‌مدت خود که از سال ۲۰۱۱ شروع شده و هنوز هم ادامه دارد، دو دختر به نام‌های اسمرالدا و آمادی لی دارند.


کورتنی کارداشیان و یونس بنجیما

فاصله سنی: ۱۴ سال‌سلبریتی‌های زنی که با مردان کوچکتر از خود ارتباط داشتندمی‌توان گفت که کورتنی با کمک یونس از بحران قطع ارتباطش با اسکات دیسیک خارج شد. یونس ۲۵ ساله، یک مدل الجزایری‌الاصل است. اولین شایعه‌ها درباره رابطه این زوج هالیوودی، از سال ۲۰۱۶ آغاز شد، اما تصویر این‌دو بار‌ها در رسانه‌ها پخش شده بود. یک منبع آگاه در آن زمان به مجله پیپل گفت که کورتنی، رابطه‌اش با یونس را دوست دارد، زیرا خوشحال است و لذت می‌برد. این زوج سال پیش به رابطه خود پایان دادند.

مدتی پس از جدایی کورتنی از دیسیک، شایعه رابطه او با جاستین بیبر پخش شده بود، اما این دو نفر هرگز در انظار عموم این رابطه را تایید نکردند و عنوان کردند که تنها دوست هستند.


کریس جنر و کوری گمبل

فاصله سنی: ۲۵ سالسلبریتی‌های زنی که با مردان کوچکتر از خود ارتباط داشتندجنر ۶۳ ساله و گمبل ۳۸ ساله از ماه نوامبر ۲۰۱۴ ملاقات با همدیگر را شروع کردند. یک منبع آگاه در آن زمان به مجله پیپل گفت که: «کریس هنوز هم کوری را ملاقات می‌کند. گاهی به‌نظر می‌آید که رابطه آن‌ها باهم خوب است و گاهی هم نه. این رابطه، بیشتر کاری است تا عاطفی».

درواقع کریس جنر اگر به تجارت و کار مشغول نباشد، حس خوبی ندارد و به‌نظر می‌رسد که اینگونه احساس بهتری دارد. به‌نظر می‌رسد که رابطه این زوج همچنان ادامه دارد.


سم تیلور وود و آرون تیلور جانسون

فاصله سنی: ۲۴ سالسلبریتی‌های زنی که با مردان کوچکتر از خود ارتباط داشتندکارگردان ۵۲ ساله هالیوودی، سم تیلور وود و بازیگر ۲۸ ساله بریتانیایی، آرون، وقتی با یکدیگر ملاقات کردند که در فیلم سینمایی «پسر هیچ‌کجا» (Nowhere Boy) باهمدیگر مشارکت می‌کردند؛ وقتی آرون ۱۸ ساله بود و همسرش ۴۲ ساله. این زوج در سال ۲۰۱۲ باهم ازدواج کردند، دو فرزند دارند و ظاهر امر نشان می‌دهد که هنوز هم مانند روز‌های اول، رابطه‌شان با عشق ادامه پیدا می‌کند.


جنیفر لوپز و کسپر اسمارت

فاصله سنی: ۱۸ سالسلبریتی‌های زنی که با مردان کوچکتر از خود ارتباط داشتندمدت کوتاهی پس از طلاق جنیفر لوپز از همسر سابقش، مارک آنتونی، شایعه‌هایی پخش شد، مبنی بر ارتباط او با رقصنده گروهش، کسپر اسمارت. مدتی بعد این زوج همراه با همدیگر در انظار عموم ظاهر شدند و ارتباط آن‌ها پنج سال ادامه یافت، تا اینکه در سال ۲۰۱۶ ازهم جدا شدند.


جنیفر لوپز و الکس رودریگز

فاصله سنی: ۶ سالسلبریتی‌های زنی که با مردان کوچکتر از خود ارتباط داشتندجنیفر لوپز درحال حاضر با الکس رودریگز، بازیکن سابق بیسبال در ارتباط است. او در مصاحبه‌ای با اکسترا عنوان کرده: «من درحال حاضر واقعا احساس خوش‌شانسی می‌کنم. او پدری بامحبت است، انسانی بخشنده نسبت به خانواده، دوستانش و من. او بامحبت، دوست‌داشتنی، لایق و مسئول است و هر ویژگی که از یک مرد خوب انتظار دارید، در او وجود دارد».
این زوج سال پیش با یکدیگر نامزد کردند.


مدونا و جسوس لوز

فاصله سنی: ۲۸ سالسلبریتی‌های زنی که با مردان کوچکتر از خود ارتباط داشتندپس از اینکه مدونا، جسوس لوز را در طی فوتوشات‌هایش ملاقات کرد، با او وارد رابطه شد و این رابطه، بیش از یک سال طول نکشید. مجله سان تایمز شیکاگو ادعا کرد که این زوج، به این دلیل جدا شدند که «هیچ نقطه اشتراکی نداشتند».


دمی مور و اشتون کاچر

فاصله سنی: ۱۶ سالسلبریتی‌های زنی که با مردان کوچکتر از خود ارتباط داشتنداین زوج در سال ۲۰۰۵ ازدواج کردند و تا مدت‌ها زوج طلایی هالیوود محسوب می‌شدند. کمی بعد، اشتون کاچر، تصویری از همسرش در توییتر منتشر کرد و در توییتی عنوان کرد: «من درحالیکه همسرم در لباسی زیبا، لباسم را اتو می‌کشد، او را تماشا می‌کنم. خدایا عاشقتم!».

شش سال بعد، آن‌ها اعلام کردند که از یکدیگر جدا شده‌اند. اکنون کاچر با میلا کونیس، دیگر بازیگر هالیوودی ازدواج کرده، اما رابطه عشقی دمی مور همچنان پنهان و رازآلود باقی مانده است.


گابریلا یونیون و دواین وید

فاصله سنی: ۱۰ سالسلبریتی‌های زنی که با مردان کوچکتر از خود ارتباط داشتندگابریلا یونیون، بازیگر ۴۶ ساله هالیوودی و وید، بسکتبالیست ۳۶ ساله، پس از پنج سال رابطه و جدایی مکرر، در سال ۲۰۱۴ ازدواج کردند. آن‌ها در سال ۲۰۱۳، نامزدی خود را اعلام کردند و وید برای خواستگاری از گابریلا، از پسرش (از ازدواج قبلی) کمک گرفت که تابلوی «با من ازدواج می‌کنی» را در دست گرفته بود. گابریلا و دواین اکنون صاحب یک فرزند هستند. یونیون در سال ۲۰۱۷ در مصاحبه‌ای با مجله پیپل گفته: «او بهترین دوست من است. ما هروقت که در کنار هم هستیم، درحال خندیدنیم».


کامرون دیاز و بنجی مدن

فاصله سنی: ۶ سالسلبریتی‌های زنی که با مردان کوچکتر از خود ارتباط داشتندکامرون دیاز و بنجی مدن، رابطه عجولانه‌ای باهم داشتند و تنها شش ماه پس از آشنایی با یکدیگر ازدواج کردند. آن‌ها در سال ۲۰۱۵ باهم ازدواج کردند و هنوز هم رابطه‌ای قوی و عاطفی دارند. کامرون در برنامه‌ای که اندی کوهن، مجری‌اش بود، درباره ازدواجش گفت: «این ازدواج، یکی از آن مواردی بود که دیگران گاهی درموردش حرف می‌زنند و تا زمانی که خودتان تجربه‌اش نکرده‌اید، متوجه نمی‌شوید که دیگران چه می‌گویند. بار‌ها شده که دیگران گفته‌اند، هنگامی که وقتش برسد، خودت می‌فهمی و من پس از آشنایی با بنجی متوجه شدم که این حرف یعنی چه. آن زمان باخود فکر کردم که خب، این همسر آینده من است».


کورتنی کاکس و جانی مک‌دید

فاصله سنی: ۱۳ سالسلبریتی‌های زنی که با مردان کوچکتر از خود ارتباط داشتندستاره سریال «دوستان» (Friends)، کورتنی کاکس، مدتی پس از اینکه از همسر سابقش، دیوید آرکت، جدا شد، عاشق جانی مک‌دید شد؛ یک راننده برف‌روب. او پس از مدتی در سال ۲۰۱۴ با جانی نامزد کرد، اما کمی بعد از او جدا شد و دوباره به او برگشت. اکنون آن‌ها بایکدیگر در ارتباط هستند و کورتنی ۵۵ ساله در سال ۲۰۱۷ در مصاحبه‌ای با نیو بیوتی عنوان کرد که دوست دارد از جانی ۴۲ ساله فرزندی داشته باشد.


کامرون دیاز و جاستین تیمبرلیک

فاصله سنی: ۸ سالسلبریتی‌های زنی که با مردان کوچکتر از خود ارتباط داشتندجاستین پیش از اینکه با جسیکا بیل ازدواج کند و البته پس از قطع رابطه با بریتنی اسپیرز، مدتی با کامرون دیاز در ارتباط بود، اما این زوج پس از سه سال باهم بودن در سال ۲۰۰۷ از یکدیگر جدا شدند. آن‌ها در اینباره در مصاحبه با خبرگزاری‌ها گفتند: «درحقیقت، ما همچون دو فرد بالغ به رابطه رومانتیکمان پایان دادیم و همچنان باهم دوست هستیم و برای یکدیگر احترام قائل هستیم».


جنیفر آنیستون و جان مه‌یر

فاصله سنی: ۸ سال

 

رابطه جنیفر آنیستون، بازیگر معروف هالیوودی، با جان مه‌یر موسیقیدان همچون رابطه ریچل و راس سریال «دوستان» بود؛ یعنی مرتبا از هم جدا می‌شدند و به‌هم بازمی‌گشتند. این رابطه پس از مدتی در سال ۲۰۰۹ پایان یافت.


مدونا و تیمور استفنز

فاصله سنی: ۲۹ سالسلبریتی‌های زنی که با مردان کوچکتر از خود ارتباط داشتندمدونا در طول سال‌های اخیر، رابطه‌های زیادی با مردان جوانتر از خودش داشته است. یکی از این روابط با تیمور استفنز جوان بود که حدود ۳۰ سال با او اختلاف سنی داشت. این‌دو در ماه آگوست سال ۲۰۱۴ در حالیکه به تعطیلات خانوادگی رفته بودند، به رابطه خود پایان دادند.


هالی بری و گابریل اوبری

فاصله سنی: ۹ سالسلبریتی‌های زنی که با مردان کوچکتر از خود ارتباط داشتنداین بازیگر هالیوودی، مدتی با گابریل اوبری مدل، در ارتباط بود و در سال ۲۰۰۸، از او صاحب فرزند دختری به‎‌نام نحلا نیز شد. رابطه این زوج با یکدیگر، چهار سال طول کشید، تااینکه در سال ۲۰۱۰ از هم جدا شدند.


ساندرا بولاک و رایان گاسلینگ

فاصله سنی: ۱۶ سالسلبریتی‌های زنی که با مردان کوچکتر از خود ارتباط داشتندباور بکنید یا نه، باید بگوییم که این زوج در سال ۲۰۰۲ باهم قرار می‌گذاشتند. باوجود اینکه به‌نظر می‌رسید این‌دو رابطه خوبی باهم دارند، اما این ارتباط بیشتر از دو سال طول نکشید و آن‌ها در سال ۲۰۰۴ از یکدیگر جدا شدند.


شکیرا و جرارد پیکه

فاصله سنی: ۱۰ سالسلبریتی‌های زنی که با مردان کوچکتر از خود ارتباط داشتنداین خواننده کلمبیایی و فوتبالیست اسپانیایی، سرتیتر اخبار را در سال ۲۰۱۴ از آن خود کردند؛ وقتی که برای اولین بار باهم در مراسمی حاضر شدند. آن‌ها از سال ۲۰۱۰ باهم در ارتباط هستند و دو فرزند به‌نام‌های میلان و ساشا دارند.


ماریا کری و نیک کنون

فاصله سنی: ۱۰ سالسلبریتی‌های زنی که با مردان کوچکتر از خود ارتباط داشتنداین زوج از سال ۲۰۰۸ تا سال ۲۰۱۶ بایکدیگر زن و شوهر بودند و در این مدت، یک بار طلاق گرفتند و دوباره در سال ۲۰۱۴ ازدواج کردند. آن‌ها دو فرزند دوقلو به‌نام‌های موروکان و مونرو از یکدیگر دارند.


دبورا لی فرنس و هیو جکمن

فاصله سنی: ۱۲ سالسلبریتی‌های زنی که با مردان کوچکتر از خود ارتباط داشتنداین زوج که یکی از خوشبخت‌ترین و خوشحال‌ترین زوج‌های هالیوودی به‌نظر می‌رسند، در سال ۱۹۹۶ با یکدیگر ازدواج کردند و دو فرزند به‌نام‌های اسکار و آوا جکمن از هم دارند.


جولین مور و بارت فرندلیچ

فاصله سنی: ۹ سالسلبریتی‌های زنی که با مردان کوچکتر از خود ارتباط داشتندجولین مور، بازیگر ۵۸ ساله هالیوودی و بارت فرندلیچ، کارگردان ۴۹ ساله در سال ۲۰۰۳ باهم ازدواج کردند و دو فرزند به‌نام‌های لیو و کالب فرندلیچ ازهم دارند.


رابین رایت و بن فاستر

فاصله سنی: ۱۴ سالسلبریتی‌های زنی که با مردان کوچکتر از خود ارتباط داشتندرابین رایت ۵۳ ساله در اواخر سال ۲۰۱۳ با بن فاستر نامزد کرد، اما این نامزدی، بیشتر از ۱۰ ماه طول نکشید و در ماه نوامبر سال ۲۰۱۴ پایان یافت.


جینا دیویس و رضا جراحی

فاصله سنی: ۱۵ سالسلبریتی‌های زنی که با مردان کوچکتر از خود ارتباط داشتندجینا دیویس، بازیگر ۶۳ ساله برنده اسکار هالیوودی در سال ۲۰۰۱ با رضا جراحی، جراح پلاستیک ایرانی‌الاصل ازدواج کرد و در سال ۲۰۱۷ از او جدا شد. این زوج، صاحب سه فرزند مشترک به‌نام‌های الیزه کشور، کایس استیون و کیان ویلیامز هستند.


کیت هادسون و درک هیو

فاصله سنی: ۶ سالسلبریتی‌های زنی که با مردان کوچکتر از خود ارتباط داشتندپس از اینکه کیت هادسن و مت بلامی در اواخر سال ۲۰۱۴ به نامزدی خود پایان دادند، شایعات نشان داد که کیت، رابطه‌ای رومانتیک را با درک شروع کرده است. این زوج پس از مدتی از یکدیگر جدا شدند.


پریانکا چوپرا و نیک جوناس

فاصله سنی: ۱۱ سالسلبریتی‌های زنی که با مردان کوچکتر از خود ارتباط داشتندپریانکا چوپرا، بازیگر ۳۷ ساله بالیوود و هالیوود و نیک جوناس، خواننده ۲۵ ساله، حدود یک سال پیش باهم نامزد کردند و چندی بعد طی چند مراسم اروپایی و هندی بایکدیگر پیمان زناشویی بستند.


هایدی کلوم و تام کوآلیتز

فاصله سنی: ۱۶ سالسلبریتی‌های زنی که با مردان کوچکتر از خود ارتباط داشتنددر سال ۲۰۱۸، هایدی کلوم، مدل معروف و داور برنامه استعدادیابی America’s Got Talent، ارتباطش را با خواننده آلمانی ۲۸ ساله، تام کوآلیتز آغاز کرد (هایدی از دوست‌پسر قبلی خود هم ۱۳ سال بزرگتر بود). این زوج در سال ۲۰۱۹ با یکدیگر ازدواج کردند.


چرسلبریتی‌های زنی که با مردان کوچکتر از خود ارتباط داشتندو، اما رکورددار این عرصه، چر، خواننده آمریکایی است. او از سال ۱۹۷۵ تاکنون حداقل با ۱۱ مرد جوانتر از خودش در ارتباط بوده که از آن جمله می‌توان به تام کروز (با ۱۶ سال اختلاف سنی)، ول کیلمر (با ۱۴ سال اختلاف سنی)، جین سیمونز (۴ سال)، ریچی سامبورا (۱۳ سال) و تیم مدوتز (۲۴ سال) اشاره کرد.

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن