چهره هاسلبریتی ایرانی

سارا شاهی مدل و بازیگر ایرانی تبار و معشوقه دواین جانسون کیست؟

در این مطلب از کولاک نیوز ، توضیحاتی درباره سارا شاهی مدل و بازیگر ایرانی تبار و معشوقه دواین جانسون خواهیم داشت! با ما همراه باشید. سارا شاهی با نام اصلی آهو جهانسوز شاهی ، مدل و بازیگر ایرانی – اسپانیایی و همچنین و از نوادگان فتحعلی شاه قاجار متولد ۱۰ ژانویه سال ۱۹۸۰ میلادی در تگزاس واقع در ایالات متحده آمریکا می باشد.

پدر وی، عباس جهانسوزشاهی شغل سفارتی داشت و دو سال پیش از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، به همراه خانواده خود به آمریکا مهاجرت کرد. او ندیده فتحعلی شاه قاجار است! مادر سارا یک هنرمند ایرانی به نام ماه منیره است.

سارا شاهی رتبه نوزدم را در مجله ماکزیم در لیست صد زن جذاب سال ۲۰۰۵ میلادی کسب کرده ‌است و در سال ۲۰۰۶ میلادی نیز به رتبه شصت و ششم صعود کرده ‌است! وی در سال ۲۰۱۲ میلادی مقام ۳۶ ام را در این لیست از آن خود نمود!

سارا شاهی در تلویزیون آمریکا و سینمای هالیوود به فعالیت در زمینه بازیگری می پردازد! او در سریال تلویزیونی مظنون (یک سریال تلویزیونی درام و جنایی) که از شبکه سی بی اس پخش می‌ شد، در یکی از نقش ‌های اصلی با نام ” ثمین شاو ” به ایفای نقش پرداخت (این سریال از صدا و سیما پخش شد) و در فیلم‌ های سینمایی ” گلوله به سر ” و ” دارزن ” به ترتیب در کنار سیلوستر استالونه و آل پاچینو ظاهر شد!

اما در جدیدترین خبر منتشر شده مطلع شدیم سارا شاهی برای بازی در نقش آیسس ، معشوقه ” بلک آدام ” با بازی دواین جانسون قرار داد بسته است! بلک آدام یک شخصیت خیالی ابرشرور و برخی اوقات ضدقهرمان، در کتاب‌ های کامیک آمریکایی منتشر شده توسط دی ‌سی کامیکس است که عموما به عنوان دشمن دیرینه شخصیت ابرقهرمان شزم محسوب می‌ شود! آیسس نیز یک پروفسور دانشگاه و مبارز آزادی طلبی است که گروه مقاومتی را رهبری می‌ کند!

فیلم های سینمایی سارا شاهی

سالفیلمنقشتوضیحات
۲۰۰۰ میلادیدکتر تی و زناندختر تشویق گر
۲۰۰۳ میلادیمدرسه قدیمیاریکا
۲۰۰۳ میلادیقانوناً بلوند ۲: قرمز، سفید و بلوندبکی
۲۰۰۵ میلادیبسیار شبیه عشقاستارلت
۲۰۰۶ میلادیمحض اطلاعسانچز
۲۰۰۶ میلادیمشکل سگکندی
۲۰۰۷ میلادیساعت شلوغی ۳زویی
۲۰۰۸ میلادیسایه‌های ریثنا خلیق
۲۰۰۸ میلادیشرق آمریکاسالوا
۲۰۰۹ میلادیعبور از مرزپونه براهری
۲۰۱۱ میلادیدردسر با بلیسهتی
۲۰۱۱ میلادیمن نمی ‌دانم او چطور انجامش می‌ دهد؟جنین لوپتیو
۲۰۱۲ میلادیاستاتیکادل داد
۲۰۱۲ میلادیگلوله به سرلیزا بونومو
۲۰۱۳ میلادیکنگرهمیشل
۲۰۱۴ میلادیجاده به پالوماایوا
۲۰۱۴ میلادیThe Adventures of Beatleکارلا
۲۰۱۵ میلادیDivine Accessماریان
۲۰۱۷ میلادیدارزنکاپیتان واتسون

سارا شاهی در اینستاگرام

https://www.instagram.com/sarahshahi

 

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن