تلویزیون

ساعت دقیق پخش و تکرار برنامه استعدادیابی پرشیاز گات تلنت

در این مطلب درباره ساعت پخش و تکرار مسابقه پرشیاز گات تلنت نوشته ایم. پرشیاز گات تلنت یا پرشین گات تلنت کی پخش میشه ؟ این مهمترین سوالی ست که طرفداران این برنامه دارند. مرحله مقدماتی مسابق استعدادیابی پرشیاز گات تلنت به پایان رسیده است و به زودی تصویربرداری این مسابقه  در دور دوم آغاز می شود. شبکه ام بی سی پرشیا mbcpersia ساخت Persia’s Got Talent را برعهده دارد. ‎ابی، مهناز افشار، نازنین نور و آرش لباف به عنوان داوران این مسابقه انتخاب شده اند و تارا و فرزان هم مجریان برنامه هستند.

پخش و تکرار مسابقه پرشیاز گات تلنت
پخش و تکرار مسابقه پرشیاز گات تلنت

پخش و تکرار مسابقه پرشیاز گات تلنت

این مسابقه استعدادیابی اولین برنامه از این نوع و در این سطح در تلویزیون های فارسی زبان خارج از کشور است. طی هفته های گذشته این برنامه سر و صدای زیادی در رسانه ها و در بین برخی محافل ایجاد کرده است. بیشترین حواشی آن نیز مربوط به حضور مهناز افشار به عنوان داور در این مسابقه است. افشار چندی قبل متهم به تبلیغ علیه نظام شد و به نظر می رسد در صورت بازگشت به ایران دردسرهای زیادی همراه با او باشد.

مسابقه استعدادیابی پرشیاز گات تلنت هر جمعه شب از ساعت ۱۰ روی آنتن شبکه فارسی زبان ام بی سی پرشیا می رود. این برنامه فعلا در فصل اول خود در جریان است و بعد از طی مراحل مقدماتی مهیج تر شده و مراحل بعدی و فینال برگزار می شود. اولین قسمت از مسابقه پرشیاز گات تلنت روز جمعه ۱۱ بهمن از این شبکه پخش شد.

واکنش ها بعد از پایان دور مقدماتی

بعد از پایان دور مقدماتی این مسابقه استعادیابی بسیاری از کابران شبکه های اجتماعی واکنش های جالبی به این برنامه داشتند. حضور دو خواننده در بین داوران و داوری که مشخص نیست در چه زمینه ای تخصص دارد! (نازنین نور) از انتقاداتی ست که برخی از کاربران شبکه های اجتماعی به این برنامه دارند.
یکی دیگر از انتقادات نسبت به «پرشیاز گات تلنت» تعداد رای های سفید و مثبت بالا در دور مقدماتی بود. آنطور که در این مسابقه نشان داده شد بسیاری از شرکنت کنندگان که اندک برنامه ای برای ارائه داشتند (در موادی حتی ضعیف بودند) با آرای سفید داوران به مرحله بعدی راه پیدا کردند. در واقع سطح این مسابقات و استعدادهای شرکت کننده در آن پایین تر از حدی بود که تصور می شد.

در متن معرفی این مسابقه آمده است:

«اگر استعدادی در کارهای آکروباتیک،شعبده بازی،ذهن خوانی،ریاضی،بیت باکسینگ،ژیمناستیک،رقص و موسیقی دارید،همین حالا برای شانس برنده شدن جایزه بزرگ این برنامه در سایت:
WWW.PGT.ONE
ثبت نام کنید.
ما به استعداد شما باور داریم»

 


همچنین بخوانید:

فرکانس ام بی سی پرشیا برای دیدن پرشیاز گات تلنت


 پرشین گات تلنت کی پخش میشه
پرشین گات تلنت کی پخش میشه

امتیاز کاربران: ۴.۴۵ ( ۱۰ رای)
برچسب ها

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن