سریالسریال ایرانی

سانسور صحنه ای در پایتخت ۶ که باعث اعتراض ارسطو شد!

سانسور صحنه ای در پایتخت ۶ که باعث اعتراض ارسطو شد. احمد مهران فر نسبت به سانسور سکانسی از سریال طنز پایتخت ۶ معترض شد. همچنین دو بازیگر سریال پایتخت ۶ از سانسور این سریال انتقاد کردند. این سوال مطرح است که کدام صحنه از سریال پایتخت سانسور شده است که خاطر بازیگران این سریال محبوب را مکدر کرده است!

سانسور صحنه ای در پایتخت ۶
سانسور صحنه ای در پایتخت ۶

 با رسیدن به قسمت پنجم فصل ششم «پایتخت» دو بازیگر این سریال از سانسور این قسمت انتقاد کردند. احمد مهرانفر در صفحه اینستاگرامش نوشت: «اَمان از سانسور با این وجود ما باز هم در خانه می مانیم» بهرام افشاری هم دیگر منتقد حذفیات این قسمت بود و نوشت:«لطفا خواهشا انقدر سانسور نکنید».

سریال پایتخت ۶ در شب های نوروزی روی آنتن شبکه یک سیما می رود. این سریال با استقبال خوبی از سوی مخاطبین همراه شده است. اتفاقات مهمی در فصل ششم پایتخت روی خواهد داد. بهبود در فصل جدید زنده و از شاخ آفریقا پیدایش می‌شود اما کاراکتر کلیدی فصل ششم بهتاش فریبا با بازی بهرام افشاری است که با استفاده از فیزیک او، نویسنده این سریال ایده دروازه‌بانی بهتاش برای تیم باشگاهی نساجی مازندران را در نظر گرفته است.

بهرام افشاری در این فصل از «پایتخت» با کلاه پیتر چکی در درون دروازه نساجی مازندران قرار می‌گیرد. بنا بر گفته مقدم قرار بود بخش‌هایی از سریال «پایتخت ۶» در کشور ایتالیا تصویربرداری شود که به نظر می‌رسد با توجه به مشکلاتی که در کشور ایتالیا و ایران برای شیوع ویروس کرونا رخ داده این قسمت از سریال تغییر کرده است.

یکی از اخبار جالب در روزهای تصویربرداری «پایتخت ۶» تصویربرداری این سریال در دیدار دو تیم پرسپولیس و نساجی مازندران است.
دیگر نکته جالب توجه درباره این سریال نقش هومن حاجی‌عبدالهی است که در ظاهر بسیار متفاوتی به نظر می‌رسد که در این فصل از سریال جلوی دوربین رفته است.

تیم بازیگران «پایتخت ۶» نسبت به قسمت قبل تغییر چندانی نداشته و محسن تنابنده، ریما رامین‌فر، احمد مهران‌فر، مهران احمدی، هومن حاجی عبداللهی، بهرام افشاری، نسرین نصرتی، سارا و نیکا فرقانی، عطیه جاوید، سلمان خطی، ابوالفضل رجبی، غلامعلی رضایی بازیگران اصلی این سریال هستند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن