تلویزیونسریالسریال ایرانی

سریال تنگنا چند قسمت دارد؟

مجله اینترنتی کولاک: زوج بهرنگ توفیقی و حامد عنقا که در سریال پر بیننده «پدر» نتیجه داده بود، این بار قرار است در سریالی جدید به نام «تنگنا» شکل بگیرد. این کارگردان و نویسنده همکاری مشترک خود را برای ساخت این سریال نوروزی آغاز کرده اند.

 

سریال «تنگنا» با نام قبلی «ساده‌دلان» به کارگردانی بهرنگ توفیقی به تازگی مقابل دوربین رفته است.  تصویربرداری سریال تنگنا به نویسندگی و تهیه‌کنندگی حامد عنقا و کارگردانی بهرنگ توفیقی به تازگی آغاز شده است.

این روزها لوکیشن اصلی در یک قهوه‌خانه است و حمید گودرزی، بهرنگ علوی، شهین تسلیمی و … از بازیگران این سریال هستند. سریال تنگنا که نام قبلی آن «ساده‌دلان» بود به عنوان سریال نوروزی شبکه دو انتخاب شده است و در ۱۳ قسمت برای این شبکه تهیه و تولید می‌شود.

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

  1. مسخره ترین و تخیلی ترین سریال که تا بحال دیده ام داستان فیلم یک داستان تخیلی و تکراری چطور چنین داستانی را بعنوان یک فیلنامه برای یک سریال تلویزیونی انتخاب میکنند کاملا تکراری یک پیرزن پولدار بچه هایش رهایش کردند بعد یک پسر فقیر کمکش میکند و پیرزن ثروتش را به او میبخشد حداوکیلی چند تا قصه رمان فیلم از این سناریو ساخته شده حیف وقت که برای دیدن این سریال گذاشته شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن