گوناگون

سپرده بلند‌مدت یک ساله بانک قوامین چیست؟ + محاسبه سود بانکی بانک قوامین

سپرده بلند‌مدت یک ساله بانک قوامین چیست؟ به همراه محاسبه سود بانکی بانک قوامین همچنین جدیدترین اطلاعات درباره سود سپرده گذاری در این بانک. «قوامین» جزو بانک هایی ست که در سال های اخیر توجه بسیاری از سپرده گذاران بانکی را جلب کرده. این بانک به خصوص تسهیلات ویژه ای برای سپردهگذاران در نظر گرفته است.

سود بانکی بانک قوامین
سود بانکی بانک قوامین
سپرده سرمایه گذارى مدت دار سپرده ای است که اشخاص به قصد سرمایه گذارى نزد بانک گذاشته و بانک را در به کارگیرى و استفاده از سپرده به صورت مشاع طبق مقررات پیش بینى شده در قانون عملیات بانکى بدون ربا وکیل و وکیل در توکیل به غیر قرار داده تا با داشتن حق مصالحه منافع را پس از کسر حق الوکاله خود به تناسب مبلغ و مت، محاسبه و پرداخت نماید. نکته مهم: بر اساس دستورالعملهای بانک محترم مرکزی حداقل ماندگاری که هرگونه سپرده جهت تخصیص سود علی الحساب می بایست در بانک داشته باشد ۳۰ روز تمام می باشد.
انواع سپرده های سرمایه گذاری بانک قوامین:
۱- سپرده سرمایه گذارى کوتاه مدت
۲- سپرده سرمایه گذارى بلند مدت
۱- سپرده سرمایه گذارى کوتاه مدت
سپرده سرمایه گذارى کوتاه مدت به انواع سپرده هایى اطلاق می گردد که مدت سپرده گذاری در آنها کمتر از یک سال باشد حداقل براى ۳۰ روز نزد بانک باقى بماند و مبلغ سپرده نیز از حداقل مبلغ تعیین شده براى افتتاح حساب کمتر نباشد.
۱٫۱
حساب سپرده سرمایه گذاری کوتاه مدت بدون سررسید:
این نوع سپرده بدون سررسید زمانی بوده و حداقل موجودی جهت افتتاح آن در حال حاضر ۱۰۰،۰۰۰۰ ریال می باشد. ملاک محاسبه سود در این سپرده روزشمار بوده و به کمترین مانده در روز تعلق گرفته و به صورت ماهیانه واریز می گردد. واریز به حساب و نیز برداشت از آن بدون محدودیت قابل انجام است.
نوع سپرده(واریز سود ماهیانه) : کوتاه مدت روزشمار (بدون سررسید)

 

اگر شما جزء آن دسته از افرادی هستید که در بانک قوامین اقدام به سپرده گذاری کرده اند حتما دوست دارید که با نحوه کاری این بانک آشنا شوید پرسش بسیاری از افراد این می باشد که سود روز شمار بانک قوامین چقدر است تمام افراد دوست دارند در بانکی پول خود را قرار دهند که به آن ها سود و خدمات بیشتری ارائه می دهد مشتریان بانک قوامین نیز از این امر مستثنی نیستند آن ها نیز در تلاش برای دریافت سود بیشتر می باشند از این رو علاقمند هستند که بیشتر راجب این بانک اطلاعات کسب کنند.

سود سپرده های بانکی طبق قوانین و ضوابط به صورت روز شمار محاسبه می شود فرمول محاسبه سود روز شمار به شکل زیر است (مدت به روز) ضرب در (نرخ سود) ضرب در (مبلغ سپرده گذاری) تقسیم بر (عدد ۳۶۵ ضرب در عدد ۱۰۰) برابر با سود سپرده های کوتاه مدت روز شمار البته باید به این نکته اشاره کرد که میزان سود دریافتی شما تحت تاثیر مبلغی است که سپرده گذاری کردید اگر شما راغب به سپرده گذاری در بانک ها هستید ابتدا بهتر است اطلاعاتی در مورد شیوه محاسبه سود بدست آورید تا بعدا دچار مشکل نشوید.

بعضی از افراد بسیار دقیق می باشند و کارهای خود را با حساسیت زیادی انجام می دهند این افراد برای تمام کارهای خود برنامه خاصی دارند و براساس این برنامه جلو میروند چنین افرادی می توانند هنگام سرمایه گذاری بسیار خوب عمل کنند زیرا تمام جوانب را در نظر می گیرند و بعد تصمیم گیری می کنند و چینش خاصی در انجام کارهای خود دارند.

بانک قوامین یک بانک منتسب به نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران است که در سال های اخیر توانسته است بسیار موفق عمل کند این بانک بر اساس قوانین موجود از سوی بانک مرکزی برای سپرده های کوتاه مدت شما سود ۱۰ درصد را تعیین کرده است.

شکل و شیوه سرمایه گذاری با گذشته متفاوت از این رو  بسیاری از افراد نمی دانند که چه حوزه ای را برای سرمایه گذاری انتخاب کنند ما برای این کار به شما سایت قسطی کلاب را معرفی می کنیم با مراجعه به سایت می توانید اطلاعاتی از شیوه سرمایه گذاری به دست آورید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن