سبک زندگی

عجیب غریب ترین لباس‌ عروس های لاکچری و فوق العاده شیک

لباس‌ عروس های غربی و با جزئیات زیاد، بازار‌ها را در تمام سال ۲۰۱۹ سیراب کرد، زیرا طرح‌های آن متناسب با سلیقه عروس‌های لاکچری و یا کسانی بود که سادگی و کارایی را ترجیح می‌دادند. سایت tahoeunveiled، برجسته‌ترین لباس‌های عروسی را نشان می‌دهد که در طول سال ۲۰۱۹ پدیدار شدند.

۱. جیب‌دار

یکی از برجسته‌ترین طرح‌هایی که در تابستان سال ۲۰۱۹ ظاهر و با استقبال بسیار زیادی روبرو شد، لباس عروس‌ های جیب‌دار بود که در آن زیبایی کلاسیک سلطنتی و ظاهر مدرن که هر عروس در زندگی خود به دنبال آن است را آمیخته بود.

لباس عروس

مناسب‌ترین لباس‌ عروس ها، جیب‌های جانبی ساده داشتند که متناسب با مراسم عروسی در طول روز یا مراسم‌هایی بود که در فضای باز و کنار ساحل و دریا برگزار می‌شد.

۲. لباس عروس‌های گلدار


از جمله طراحی‌های نامتعارف لباس عروس سال ۲۰۱۹ میلادی گل‌های چاپ‌شده peplums بود، لباس‌هایی که از جلو کوتاه و بلند از پشت است و از پارچه حریر ارگانزای گل‌برجسته درست شده‌است.
این لباس عروس با طرح متفاوت انتخاب ایده‌آل برای عروس‌های جوان و جسور است که تفاوت و خروج از چهارچوب‌های تعریف شده را دوست دارند.

۳. طراحی بوهیمی

لباس‌عروس‌های بوهیمی از برجسته‌ترین مدل لباس عروس‌های سال ۲۰۱۹ میلادی بود که به دلیل طراحی‌های ساده و ساخت از پارچه‌های نازک و سبک، راحتی قابل توجه و امکان حرکت زیادی را برای عروس فراهم می‌کرد.

لباس عروسلباس عروس

۴. جامپسوت

جامپسوت یا سرهمی سفید در سال ۲۰۱۹ به جای دامن عروس پا به دنیای مد و لباس گذاشت، این مدل یکی از عجیب‌ترین و برجسته‌ترین مدل‌های لباسی بود که در سال ۲۰۱۹ میلادی در سطح گسترده‌ای انتشار یافت. شلوار‌های گشاد و بلند و یا حتی تنگ با کمی رها بودن و ریزش داشتن که تا حدودی حسّ لباس عروس بودن را برای فرد تداعی کند.

لباس عروسلباس عروس

۵. لباس عروس‌های رنگی

با وجود اینکه رنگ سفید رنگ سنّتی لباس‌عروس‌ها از گذشته تاکنون بوده است، اما در سال ۲۰۱۹ یک خروج بزرگ از سنّت‌ها را در زمینه لباس عروس شاهد بودیم. رنگ‌های صورتی، طلایی، نود، آف‌وایت و مرجانی در شکل‌پری دریایی و توری که در هفته مد عروس سال ۲۰۱۹ میلادی روی کار آمدند و همه را به تعجب واداشتند.

لباس عروس

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن