اخبار داغورزشی

علت محرومیت شایان مصلح از فعالیت های فوتبالی چیست؟ + متن توییت جنجالی و حساسیت زا

علت محرومیت شایان مصلح از فعالیت های فوتبالی چیست؟ به همراه متن توییت جنجالی و حساسیت زای شایان مصلح مدافع تیم فوتبال سپاهان و اطلاعات تکمیلی. در حالیکه فوتبال ایران، بعدازظهر آرامی را از نظر خبری می گذراند، کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال، با اعلام محرومیت شایان مصلح از فعالیتهای فوتبالی تا اطلاع ثانوی، بازیکن سپاهان را به این کمیته احضار کرد.

علت محرومیت شایان مصلح از فعالیت های فوتبالی
علت محرومیت شایان مصلح از فعالیت های فوتبالی

به گزارش فوتبالی، البته در متن خبر دو خطی سایت رسمی فدراسیون فوتبال، به این اشاره نشده که دلیل احضار و محرومیت چیست اما آنطور که مشخص است کامنت جنجالی مصلح در توییتر باعث احضار و محرومیت او شده است.

مصلح البته در این زمینه یک بار دیگر تجربه احضار و محرومیت و جریمه را در زمانی که در پرسپولیس بازی می کرد دارد اما این بار او در توییتر و در فضای مجازی، تقریبا همان ماجرای اول را تکرار کرده و به همین دلیل احضار شده و حالا سپاهان در بازی مقابل استقلال این بازیکن را در اختیار نخواهد داشت.

در شبکه های اجتماعی تصویری از یکی از توییت های اکانتی با نام شایان مصلح در توییتر دست به دست شد و دلیل محرومیت او را آن کامنت جنجالی دانستند. او در کامنتش به خلیفه دوم اهل سنت بی احترامی کرده بود.

البته اگر می خواهید بدانید مصلح چه نوشته در روزهای گذشته در فضای مجازی کامنت او به صورت وسیعی منتشر شد اما باور کنید کامنتی که او نوشته است قابل انتشار نیست. سوال اینجاست بازیکنان فوتبال ایران چرا هنوز باور نکرده اند که زیرذره بین هستند و هر چه به فکرشان می آید چه شوخی و چه جدی منتشر می کنند؟

درباره انگیزه مصلح هم واقعا نمی دانیم چه بگوییم. چون این ماجرا هم هم قابل انتشار نیست. باید دید کمیته اخلاق درباره این بازیکن در نهایت چه تصمیمی خواهد گرفت.

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]
برچسب ها

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن