چهره هاسلبریتی ایرانی

عکس آتلیه ای شهره سلطانی با لبخند زیبایش

در این پست، عکس آتلیه ای شهره سلطانی با لبخند زیبایش را خواهیم دید! شهره سلطانی ، بازیگر سینما و تلویزیون و متولد سال ۱۳۴۸ شمسی در شهر بجنورد می باشد. سلطانی بازی در تئاتر را از سال ۱۳۶۶ شمسی و همچنین کار در سینما را از سال ۱۳۷۲ شمسی با فیلمی به نام ” عبور از تله ” به کارگردانی ” غلامرضا رمضانی ” آغاز کرد.

شهره سلطانی با لبخند زیبایش

سلطانی سرپرست گروه موسیقی بانوان دات است. وی در کنار بازیگری، نوازنده تخصصی ساز سنتور و پیانو است و ردیف‌ های آوازی را نزد هنگامه اخوان آموزش دیده‌ است. او در این باره می گوید: “من سنتور را به‌ عنوان ساز اصلی و پیانو را به‌ عنوان ساز مادر می‌ نوازم. “

شهره سلطانی بازی در تئاتر را از سال ۱۳۶۶ شمسی و همچنین کار در سینما را از سال ۱۳۷۲ شمسی با فیلمی به نام ” عبور از تله “ به کارگردانی غلامرضا رمضانی آغاز کرد و با مجموعه ماندگار ” روزی روزگاری “ به کارگردانی و نویسندگی امرالله احمدجو  به شهرت رسید. داستان سریال تلویزیونی ” روزی روزگاری “ درباره ی راهزنی معروف به نام مرادبیگ است که طی نزاعی با گروه راهزن دیگری مجروح شده است و توسط خانواده روستایی از مرگ نجات پیدا کرده است و طی زندگی با این روستاییان تحولاتی عمیق در زندگی او رخ می‌ دهد. رفته رفته در طول داستان متحول و به فردی صالح تبدیل می‌شود. روزی روزگاری در واقع داستان کمال یافتن انسانی است. امرالله احمدجو که خود این شیوه زیست را تجربه کرده است، صحنه ها و اکشن ها را بسیار طبیعی طراحی کرده است!

 

کادر امتیازدهی

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن