چهره هاسلبریتی ایرانی

عکس جدید بهاره رهنما از خالکوبی های دستش!

بهاره رهنما با منتشر کردن عکس جدید از خود در کنار همسرش در بهار ۹۹ میان طبیعت زیبا همراه با خالکوبی های دستش! صفحه شخصی خود را بروز کرد.  با سایت کولاک همراه باشید و از اخبار سلبریتی ها مطلع شوید

عکس جدید بهاره رهنما

عکس جدید بهاره رهنما در کنار همسرش 

بهاره رهنما در ۱۰ آذر سال ۱۳۵۲ در هزاوه از توابع استان مرکزی متولد شد. وی لیسانس ادبیات نمایشی و فوق لیسانس حقوق قضایی را از دانشگاه آزاد گرفته است.بهاره رهنما در تاریخ ۹۶/۶/۴ با امیر خسرو عباسی ازدواج کرد. مراسم ازدواج مجدد بهاره رهنما جزئیات جالبی داشت. ماشین عروس بهاره رهنما بی ام و شاسی بلند ایکس۳ بود! روی کارت عروسی بهاره رهنما، شعری از سیمین بهبهانی نوشته شده بود.

عکس جدید بهاره رهنما

عکس جدید بهاره رهنما با خالکوبی هایش

بهاره رهنما جاری(زن برادر شوهر) شقایق دهقان بازیگر سینما و تلویزیون می باشد. بهاره رهنما از معدود بازیگرهایی است که تحصیلات بالایی در حد دانشگاهی دارد و شاید به همین خاطر در عرصه سینما و تلویزیون کم کار است.برای اولین بار با فیلم افعی به سینما آمد. سپس با همسرش در فیلم عاشقانه بازی کرد. او در سال ۱۳۸۰ بازی در یک فیلم کمدی نان و عشق و موتور هزار را تجربه کرد که نشان از توانایی او در زمینه فیلمهای کمدی داشت.بهاره رهنما در سال ۱۳۸۰ بازی در یک فیلم کمدی – نان و عشق و موتور هزار – را تجربه کرد که نشان از توانایی او در زمینه فیلمهای کمدی داشت.

عکس جدید بهاره رهنما

بهاره رهنما در کنار دریا

کتاب های بهاره رهنما
پای به جاده زدن ،نشر نگاه ۱۳٩۶
زن باران، نشر نگاه، ۱۳۹۴
مالیخولیای محبوب من، نشر نگاه،۱۳۹۲
ماه هفت شب، نشر نگاه ۱۳۸۹
چهار چهارشنبه و یک کلاه گیس، نشر چشمه، ۱۳۸۸

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن