سرگرمی

فال امروز پنجشنبه ۲۴ بهمن ۹۸ | فال متولدین ماه ها و روز تولد ۹۸/۱۱/۲۴

در این مطلب درباره فال امروز من پنجشنبه ۲۴ بهمن ۹۸ نوشته ایم. فال گرفتن و فال بینی از دیرباز مورد توجه بسیاری بوده است. در فال گرفتن برخلاف طالع بینی که جنبه علمی دارد، بخش سرگرمی و فان بسیار پر رنگ تر است. بسیاری از علاقه مندان به فال گیری می دانند این مقوله نمی تواند چندان جدی و محوری برای تصمیمات آینده باشد. ضمن تبریک و آرزوی شادی برای تمامی متولدین امروز، همه مخاطبان این مطلب را دعوت به مطالعه فال روز تولد و فال متولدین ماه ها می کنیم.

فال امروز متولدین فروردین

پروژه هایی که برای مدتی درگیر آنها بوده اید امروز خیلی خوب پیش خواهند رفت و شما نیز عملکرد خوبی خواهید داشت. همین موضوع می تواند زمینه ساز ترفیع رتبه شما و یا افزایش درآمدتان شود. شما امروز غرق در فکر و خیال در رابطه با آینده خود شده اید و به فکر این هستید که چطور زندگی بهتری برای خودتان و عزیزانتان بسازید. با وجود این که آنقدر به افکارتان اجازه داده اید در آینده پیش بروند که مهار آنها از دستتان خارج شده است، وقت آن رسیده است که اهداف خود را مورد بررسی مجدد قرار دهید. اگر اهدافی که دارید واقع بینانه نیستند، ببینید چه قسمت هایی را باید حذف کنید و اولویت هایی برای خودتان تعیین کنید که می توانند به پیشرفت شما کمک کنند.

فال امروز متولدین اردیبهشت

در کمال تعجب امروز برنامه هایتان طبق انتظاراتی که دارید پیش نخواهند رفت، ولی به جای آن که عقب نشینی کنید و دلسرد شوید، موضع خودتان را حفظ کنید. هرچند اگر کارهایی که دلتان می خواهد را نتوانید انجام دهید از روزتان لذت نخواهید برد، ولی همین که بتوانید کارها و وظایف امروزتان را انجام دهید احساس آرامش خواهید کرد. فردا هم برای تفریح و استراحت وقت خواهید داشت. شما معمولا آدم جذابی هستید، اما امروز این جذابیت شما بیش از هر زمان دیگری استف پس از نگاه های تحسین برانگیزی که به شما می شود تعجب نکنید. همین مسئله می تواند باعث شود در رابطه عاطفیتان نیز همه چیز به خوبی پیش برود.

فال امروز متولدین خرداد

امروز به فکر ایجاد تغییراتی در محیط خانه تان هستید که شاید شامل تغییر دکور، بازسازی و یا خرید لوازم جدیدی برای منزلتان شود. بهر حال این تغییر مثبت خواهد بود و به خوبی خواهید توانست نقشه های خود را در رابطه با آن پیش ببرید. هر چند پذیرفتن ضعف هایتان برای شما کار سختی است، به جای این که سعی کنید کسی که دوست دارید را با به نمایش گذاشتن هوشتان تحت تاثیر قرار دهید، بهتر است از آگاهی و دانشی که دارید برای این کار استفاده کنید تا نتایج بهتری به دست بیاورید. البته شما همیشه سبک خود را در تحت تأثیر قرار دادن طرف مقابلتان دارید و می توانید در این زمینه کاملا موفق باشید.

فال امروز پنجشنبه 24 بهمن 98
فال امروز پنجشنبه ۲۴ بهمن ۹۸

فال امروز متولدین تیر

امروز آنقدر کار سرتان ریخته است که هیچ وقتی برای تلف کردن ندارید و مدام لیست کارهایی که در انتظارتان هستند طولانی تر می شود و به نظر می رسد هیچ چاره دیگری جز این که ساعات بیشتری را صرف کارتان کنید ندارید. اما هم تعداد ساعاتی که در یک روز وجود دارند و هم میزان انرژی شما محدود است، پس بیش از اندازه به خودتان فشار نیاورید. اگر هنوز عاشق کسی نشده اید امروز به یک باره شخصی که از مدت ها پیش در زندگیتان حضور داشته است را با نگاهی تازه خواهید دید و قلبتان به لرزه در خواهد آمد. با این حال بهتر است فعلا اقدامی در این رابطه انجام ندهید، زیرا ممکن است تا فردا دوباره نظرتان عوض شود!

فال امروز متولدین مرداد

وضعیت اقتصادی شما امروز تحت تأثیر پیشرفت حرفه ای با تحولات مثبتی همراه خواهد بود. این روند همچنان با آشنایی شما با افرادی ارزشمند ادامه خواهد یافت. امروز به نفعتان است که بیشتر به حرف های دیگران گوش کنید و به فکر بیان نظرات شخصی و افکار و عقایدتان نباشید. احساس رضایتی که از تکمیل پروژه هایتان یکی پس از دیگری به دست می آورید به شما انگیزه می دهد تا تمام تلاشتان را به کار بگیرید تا هم خودتان احساس رضایت کرده و هم تأیید و تحسین دیگران را به دست بیاورید. ولی این نکته را فراموش نکنید که ارزش وجودی شما به تعداد موفقیت هایتان و پروژه هایی که تکمیل می کنید وابسته نیست.

فال امروز متولدین شهریور

امروز شما توان خود را صرف روبراه کردن کارها می کنید و دیگران با دیدن جدیت شما سعی می کنند تا جای ممکن از زیر دست و پایتان کنار بروند و مزاحم کارتان نباشند. میل شدیدی که شما به نظم دادن به کارها و هماهنگ سازی تمام جزئیات احساس می کنید قابل تحسین است، اما نباید همه چیز را به حالت صفر و یک کدبندی کنید. بعضی چیزها را نمی توان در یک طبقه مشخص قرار داد و باید انعطاف پذیری داشته باشید. امروز ممکن است مجبور شوید برخی درگیری ها با شریک زندگیتان را تحمل کنید، به ویژه این که مجبورید با افرادی که فکر می کنند مشکل از جانب شماست هم کنار بیایید. به جای کلمات اجازه دهید رفتارتان نشان دهد که حق با چه کسی است.

فال امروز متولدین مهر

خواب هایی که دیده اید تمام روز ذهنتان را به خود درگیر کرده و خاطراتی دور دست که مدت ها سعی در فراموش کردن آنها داشته اید را دوباره در ذهنتان زنده خواهند کرد. شاید این اتفاق کمی ناراحت کننده باشد و تمرکزتان را بهم بزند، اما اثرات مثبتی نیز خواهد داشت. شما می توانید با استفاده از این فرصت موانع روانی که در برابر رسیدن شما به موفقیت اقتصادی و رضایت عاطفی قرار دارند را از بین ببرید و زندگیتان را تغییر دهید. امروز بیان احساساتتان به همان صورتی که هستند کار دشواری خواهد بود و نمی توانید کلمات مناسب را برای نشان دادن احساس خود به کار بگیرید. سعی کنید کمی تنها باشید تا ذهنتان آزاد شده و این مشکلتان حل شود.

فال امروز متولدین آبان

امروز وقتی دارید از کاری به کار دیگر می دوید با خودتان فکر می کنید که روی چه حسابی این همه کار را در برنامه امروزتان قرار داده اید. اگر فکر می کنید انجام برخی از این کارها غیر ضروری است آنها را از برنامه خود حذف کرده و یا برای روز دیگری بگذارید. امروز تغییراتی در حلقه دوستان شما ایجاد خواهد شد که می توانند زندگی شما را تغییر دهند. شما با فرد جدیدی آشنا خواهید شد که خیلی زود با شما ارتباط برقرار کرده و در ضمن مکالمات عمیقی که با هم خواهید داشت، اطلاعات زیادی را در اختیار شما قرار خواهد داد. اگر مجرد هستید، این شخص جدیدی که وارد زندگیتان می شود ممکن است روزی در آینده نزدیک عشق شما باشد.

فال امروز متولدین آذر

امروز ایده آل گرایی شما در اوج خود قرار دارد و همه چیز باید حتما کامل و بدون نقص باشد. شما دارید سعی می کنید خودتان را کامل و بدون ضعف جلوه دهید و نمی خواهید در چشم دیگران ضعیف و یا بازنده جلوه کنید، به همین دلیل هم تظاهر به چیزی می کنید که واقعا نیستید. باور کنید هیچ لزومی ندارد که برای اثبات خودتان به دیگران اینقدر خودتان را اذیت کنید. حواس دیگران اینقدرها هم که شما فکر می کنید به شما نیست و آنقدر درگیر خودشان هستند که دیگران را تقریبا نمی بینند! مهمترین داشته های شما در زندگی خانواده و دوستانتان هستند به آنها نشان دهید که چقدر برایتان اهمیت دارند و بی دریغ به آنها عشق بورزید.

فال امروز پنجشنبه 24 بهمن 98
فال امروز پنجشنبه ۲۴ بهمن ۹۸

فال امروز متولدین دی

شما هیچ گاه از این که زمان بیشتری را صرف آماده سازی خودتان کنید و با اراده و پشتکار اهدافتان را دنبال کنید ناراحت نمی شوید. در حال حاضر نیز پیش از آن که به دنبال هدف بزرگ بعدیتان بروید باید برخی اقدامات لازم را به انجام برسانید؛ کمی حوصله به خرج دهید.امروز شما خیلی احساساتی و رمانتیک شده اید و از این که به دنبال راهی برای بروز این حساسات خود بگردید لذت می برید و هر چیزی که در این زمینه باشد برایتان جذاب به نظر می رسد. اگر شریک عاطفیتان را پیش از این پیدا کرده باشید دلتان می خواهد غروب امروز را با او بگذرانید و در خلوتتان از بودن در کنار هم لذت ببرید. اگر هم هنوز تنها هستید احتمال این که چند نفری را به خودتان جذب کنید خیلی زیاد است.

فال امروز متولدین بهمن

امروز کارها و موقعیت هایی که در ارتباط با مسائل قانونی باشند به نفع شما پیش خواهند رفت، به ویژه کارهایی که در ارتباط با املاک و مستقلات باشند. خوشبختانه شما در حال حاضر احساس مثبتی نسبت به زندگی دارید و به ویژه زندگی خصوصیتان برایتان بسیار رضایت بخش است. پروژه های هنری که برای زیباتر کردن خانه تان پیش از فرا رسیدن سال نو در سر دارید هم به خوبی پیش خواهند رفت و زحماتی که در این راه می کشید نتایج مورد انتظارتان را برای شما به همراه خواهند داشت. مسائل عاطفی نیز ذهنتان را تا حدودی به خود درگیر کرده اند. اگر بتوانید با عشقتان دیدار کنید بیش از هر زمان دیگری نسبت به یکدیگر احساس نزدیکی خواهید کرد.

فال امروز متولدین اسفند

شما باید محدودیت های خودتان را بپذیرید و قبول کنید که نمی توانید همزمان به همه کارهایتان برسید و این به هیچ عنوان نشان دهنده ضعف شما نیست. دیگران نیز اصلا فکر نخواهند کرد که شما انسان کارآمدی نیستید. اگر قدم به قدم پیش بروید در انجام کارهایتان خیلی موفق تر خواهید بود، با یک دست نمی شود چند هندوانه بردارید. امروز تماسی از جانب کسی که دوست دارید دریافت خواهید کرد که شما را به یک دیدار صمیمانه دعوت خواهد کرد. این دیدار به احتمال زیاد از لحاظ عاطفی برایتان رضایت بخش خواهد بود و احساس نزدیکی بیشتری خواهید کرد. شما هم سعی کنید با کلمات اشقانه و محبت آمیز طرف مقابلتان را خوشحال کنید.


⇐ برای دیدن موارد بیشتر در خصوص فال به لینک برچسب های فال و طالع بینی و همچنین فال روزانه مراجعه کنید.

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن