سرگرمی

فال امروز من سه شنبه ۸ بهمن ۹۸ | فال روز تولد و فال متولدین ماه ها ۹۸/۱۱/۸

در این مطلب درباره فال امروز من سه شنبه ۸ بهمن ۹۸ نوشته ایم. فال گرفتن و فال بینی از دیرباز مورد توجه بسیاری بوده است. در فال گرفتن برخلاف طالع بینی که جنبه علمی دارد، بخش سرگرمی و فان بسیار پر رنگ تر است. بسیاری از علاقه مندان به فال گیری می دانند این مقوله نمی تواند چندان جدی و محوری برای تصمیمات آینده باشد. ضمن تبریک و آرزوی شادی برای تمامی متولدین امروز، همه مخاطبان این مطلب را دعوت به مطالعه فال روز تولد و فال متولدین ماه ها می کنیم.

فال امروز متولدین فروردین

عازم سفری هستید و در این سفر قرار است چند نفر از دوستان یا اعضای خانواده شما را همراهی کنند، این موقعیت را به فال نیک بگیرید و در این سفر به همراه دوستان حسابی خوش‌ بگذرانید و تفریح کنید. امروز فردی از شما درخواست پول می‌کند، این پول را به ایشان قرض بدهید، اما از وی ضمانتی محکمه‌پسند برای بازپرداخت پول دریافت نمایید، در غیر این‌صورت احتمال زیادی وجود دارد که این فرد پول شما را بالا بکشد. قصد انجام کار مهمی را دارید اما از آنجایی که تجربه‌ای در انجام این کار ندارید، تاکنون انجام آن را به تعویق انداخته‌اید. امروز با بزرگ‌ترهای فامیل یا افرادی که از شما تجربه بیشتری دارند مشورت کنید و راه‌و‌چاه انجام این کار مهم را جویا شوید. امروز اعضای منزل یا همکاران در محل‌کار با شما سر ناسازگاری دارند و احتمال ایجاد مشاجره‌ای میان شما و این افراد وجود دارد، در نتیجه بهتر است که سر‌به‌سر آنها نگذارید و زمینه مشاجره و دلخوری را فراهم نکنید. احساس می‌کنید فردی دخالت‌های بی‌جایی در زندگی شما دارد و می‌خواهد میان شما و عشق‌زندگی‌تان فاصله بیاندازد، امروز با این فرد صحبت کنید و دلیل انجام چنین کاری را از ایشان جویا شوید.

فال امروز متولدین اردیبهشت


مدت زیادی است که می‌خواهید پولی برای آینده کنار بگذارید، اما خرج‌های زندگی‌تان به اندازه‌ای بوده که تاکنون پولی برای پس‌انداز کنار نگذشته‌اید. خوشبختانه امروز ورق بر می‌گردد و پولی به دست شما می‌رسد، این پول را برای آینده کنار بگذارید و اندوخته‌ای برای روز مبادا داشته باشید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان دچار مشکل مهمی شده و نیازمند کمک شما است، امروز تا می‌توانید به عشق‌زندگی‌تان کمک کنید و به وی ثابت نمایید که در خوشی‌ها و سختی‌ها کنار ایشان هستید. مدتی است که به دنبال فرصتی برای انجام کارهای مذهبی یا مراقبه و مدیتیشن می‌گردید، امروز این فرصت مهیا می‌شود و به راحتی می‌توانید دمی با خودتان خلوت کنید. به لحاظ کاری روز خوبی را شروع کرده‌اید و به دستاوردی که مدت‌ها است انتظارش را می‌کشید، خواهید رسید.

فال امروز متولدین خرداد


ذهنی آشفته و نگران دارید و غم و غصه‌ها لحظه‌ای راحت‌تان نمی‌گذارد، امروز فرصتی را برای حل این نگرانی‌ها کنار بگذارید و دلیل این آشفتگی‌ها را پیدا کنید. قضاوت‌های نادرستی درخصوص اطرافیان دارید و این روحیه باعث شده تا دوستان و آشنایان از شما کناره بگیرند، اجازه ندهید این وضعیت ادامه پیدا کند و در اولین فرصت تصمیم بگیرید که قضاوت‌های نابجا را کنار بگذارید.

فال امروز متولدین تیر

اعتمادبه‌نفس سرشاری دارید و انسان بسیار باهوشی هستید، اما همیشه این توانایی‌های خود را دست‌کم می‌گیرید و دستاورد چندانی در زندگی نداشته‌اید، از امروز به خودتان قول بدهید که توانایی‌های خود را دست کم نگیرید و زندگی درخشانی را رقم بزنید. امروز از جایی که حتی فکرش را هم نمی‌کنید، پولی به دست‌ شما می‌رسد و مشکلات مالی‌تان از بین خواهد رفت. رابطه خوبی با اعضای منزل ندارید و از آنها کناره می‌گیرید، قبل از اینکه این رویکرد فاصله‌ای عمیق میان شما و عشق زندگی‌تان ایجاد کند، به خودتان قول بدهید که وقت بیشتری برای اعضای منزل کنار بگذارید و در شادی‌ و غم با آنها شریک باشید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان مدتی است که توجه لازم را به شما ندارد و فاصله‌ای عمیق میان شما و ایشان ایجاد شده است، اجازه ندهید این فاصله به جدایی ختم شود و در اولین فرصت با عشق‌زندگی‌تان صحبت کنید و چاره‌ای برای این وضعیت پیدا کنید. رابطه خوبی با یکی از همسایه‌ها یا همکاران ندارید و احساس می‌کنید که ایشان بدخواه شماست، امروز متوجه می‌شوید که از رفتار وی سو‌ء‌برداشت کرده‌اید و این فرد چیزی به غیر از خیر و صلاح شما را نمی‌خواهد.

فال امروز متولدین مرداد

انسان مؤدب و خوش‌رفتاری هستید و احترام خاصی برای اطرافیان قائل می‌شوید، این رویکرد را ادامه دهید ومطمئن باشید به همان اندازه که برای اطرافیان احترام قائل هستید، به همان اندازه نیز آشنایان به شما احترام می‌گذارند. قصد گسترش تجارت خود را دارید، اما برای انجام این کار برنامه‌‌ای ندارید و در کار و کاسبی‌تان سردرگم شده‌اید. اجازه ندهید این وضعیت ادامه پیدا کند و با مشورت با همکارانی که تجربه بیشتری نسبت به شما دارند، فکری به حال گسترش تجارت خود بردارید. آشنایان یا اهل منزل همیشه توجه ویژه‌ای به شما دارند و جایی که در زندگی به آن رسیده‌اید را مدیون پشتیبانی آنها هستید، این وضعیت را به فال نیک بگیرید و به لطف کمک و پشتیبانی اطرافیان یا اهل منزل، قدم‌های محکم‌تری به سوی موفقیت بردارید. امروز همسر یا عشق‌‌زندگی‌تان حرف ناپسندی را به شما می‌زند و با رفتارش شما را حسابی دلخور خواهد کرد، اما اجازه ندهید این رفتار میان شما و عشق‌زندگی‌تان فاصله بیاندازد و با بخشش و بزرگواری، این رفتار ناپسند را نادیده بگیرید.

فال امروز متولدین شهریور

روز خوبی را برای تجارت و معامله شروع نکرده‌اید و اگر قصد خرید زمین یا عقدقرارداد مهمی را دارید، این قرارداد را به روزهای آینده موکول نمایید، در غیر این‌صورت، ضرر هنگفتی را متوجه شما می شود. امروز بیش از هر روز دیگر نسبت به اتفاقات اطراف خود هشیار باشید. اگرچه خطر جانی شما را تهدید نمی کند اما بهتر است برای پیشگیری از اتفاقات نه چندان خوب جانب احتیاط را رعایت کنید.

فال امروز من سه شنبه 8 بهمن 98
فال امروز من سه شنبه ۸ بهمن ۹۸

فال امروز متولدین مهر

روزی سرشار از شور و نشاط را شروع کرده‌اید و انرژی بی‌پایانی دارید، این روحیه را به فال نیک بگیرید و کارها را زودتر از همیشه انجام دهید. امروز به مشکلی در زندگی برخورد خواهید داشت، اجازه ندهید این مشکل شما را زمین‌گیر کند و به لطف هوش‌ سرشار و تدبیری که دارید، کمر این مشکل را خم کنید. امروز به صورت کاملاً اتفاقی با یکی از دوستان قدیمی ملاقات خواهید کرد، این ملاقات را به فال نیک بگیرد و خاطره‌های خوش گذشته را زنده نمایید. اهمیتی به گذر زمان نمی‌دهید و لحظه‌های با‌ارزش زندگی مانند برق و باد از جلوی چشم‌تان فرار می‌کنند. ادامه این وضعیت چیزی به غیر از شکست شما در زندگی به دنبال ندارد و از امروز تصمیم بگیرید که دقت بیشتری به گذر زمان داشته باشید و قدر لحظه‌لحظه زندگی خود را بدانید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز برنامه‌های خاصی برای شما تدارک دیده و کاری خواهد کرد که بیشتر از همیشه عاشق وی شوید

فال امروز متولدین آبان

مسئولیت‌های زیادی به دوش شما واگذار شده و بار سنگین این مسئولیت‌ها، قابلیت تصمیم‌گیری را از شما گرفته است، قبل از اینکه این وضعیت شما را به دردسر بیاندازد، به هر قیمتی که شده بار سنگین این مسئولیت‌ها را زمین بگذارید و به لحاظ فکری به آرامش برسید. انسان عجولی هستید و می‌خواهید راه صد ساله را در یک شب طی کنید و در کمترین زمان ممکن به ثروت هنگفتی دست پیدا کنید، فراموش نکنید که عجله کار شیطان است و برای رسیدن به پول و ثروت باید تا می‌توانید تلاش کنید و صبر پیشه نمایید. امروز با افراد جدیدی آشنا خواهید شد و این آشنایی موقعیت‌های تازه‌ای را برای موفقیت پیش‌روی شما قرار می‌دهد. این وضعیت را به فال نیک بگیرد و دستاوردی‌های بیشتری را از آن خود کنید.

فال امروز متولدین آذر

روز بسیار حساسی را آغاز کرده‌اید و احتمال دارد، حادثه‌ای وجود نازنین‌تان را تهدید کند. در نتیجه تا می‌توانید مواظب خودتان باشید و روز بی‌حادثه‌ای را پشت سر بگذارید. به لحاظ مالی اوضاع خوبی دارید اما از آینده غافل نشوید و امروز پولی را برای فردا کنار بگذارید. امروز از آن روزها است که احساس می‌کنید کودک درون‌تان زنده شده و حس و حال خوبی دارید، این روحیه را به فال نیک بگیرید و به کارهای موردعلاقه‌تان بپردازید. رازهای سربه‌مهری دارید و این رازها را به همسر یا عشق‌زندگی‌تان نگفته‌اید، فراموش نکنید که ماه هرگز پشت ابر نمی‌ماند و قبل از برملا شدن این رازها، گفتگویی با عشق‌زندگی‌تان انجام دهید و پرده از اسرار خود بردارید.

فال امروز متولدین دی

امروز روز بخت و اقبال شما است و به یکی از هدف‌های‌تان می‌رسید، چنین روزی را به فال نیک بگیرید و زمینه تحقق دیگر هدف‌های خود را فراهم کنید. پولی از کسی قرض کرده‌اید و امروز زمان پرداخت این قرض فرا رسیده است، به هر قیمتی که شده این قرض را پرداخت کنید و اجازه ندهید که خوش‌حسابی شما زیر سؤال برود. امروز مهمانی بزرگی ترتیب داده‌اید و دوستان و آشنایان به این مهمانی دعوت هستند. در این مهمانی بیشتر از چیزی که فکرش را بکنید به شما و مهمان‌ها خوش خواهد گذشت و خستگی برگزاری مهمانی از تن شما بیرون می‌رود. قرار است با یکی از آشنایان شراکتی را شروع کنید و کاروکاسبی جدیدی راه بیاندازید، اما شراکت با این فرد اصلاً توصیه نمی‌شود و از این شراکت چیزی به غیر از ضرر دست شما را نمی‌گیرد.

فال امروز متولدین بهمن

به لحاظ مالی روز خوبی را شروع کرده‌اید و امروز گرفتار مشکل مالی نخواهید داشت، اما به لحاظ کاری با مشکلی برخورد خواهید کرد و از آنجایی که به تنهایی از عهده حل این مشکل بر نمی‌آیید، پیشنهاد می‌کنیم از دوستان و آشنایان کمک بگیرید. اگر تاکنون عاشق نشده‌اید، امروز روز عاشقی شما است و با فردی ملاقات خواهید کرد و در نگاه اول به این فرد دل خواهید باخت. به این عشق بها بدهید و زندگی عاشقانه و سرشار از محبتی را در پیش بگیرید. به فکر پیشرفت و ترقی هستید اما راه درست را تشخیص نمی‌دهید و فکر می‌کنید که در زندگی دستاوری ندارید، فراموش نکنید که راه موفقیت از میان دانش و تخصص می‌گذرد و امروز تصمیم بگیرید که با شرکت در یک دوره آموزشی، مهارت‌های خود را افزایش دهید و زمینه موفقیت‌های بیشتری را فراهم نمایید. به جای اینکه وقت خود را به انجام کارهای مهم اختصاص دهید، سرتان را با کارهای پیش‌پاافتاده گرم می‌کنید و این رویکرد باعث شده تا از همقطاران‌تان عقب بمانید، از امروز کارها را اولویت‌بندی کنید و با انجام کارهای مهم، زمینه موفقیت‌های بیشتری را فراهم نمایید.

فال امروز متولدین اسفند

یکی از آشنایان یا اعضای خانواده که در غربت زندگی می‌کند، امروز با شما تماس خواهد گرفت و دلتنگی‌تان از بین می‌رود. حرف دل‌تان را به زبان نمی‌آورید و اطرافیان بر این باور هستند که رفتار شما با گفتارتان فرق می‌کند. اجازه ندهید چنین باوری در ذهن اطرافیان شکل بگیرید و از امروز طوری زندگی کنید که تفاوتی میان حرف‌ها و رفتار شما وجود نداشته باشد. انسان سخت‌کوش و پرتلاشی هستید و نگاه مثبتی به کار و زندگی دارید، این رویکرد بی‌نتیجه نخواهد ماند.

فال امروز من سه شنبه ۸ بهمن ۹۸


برای دیدن موارد بیشتر در خصوص فال به لینک برچسب های فال و طالع بینی و همچنین فال روزانه مراجعه کنید.

امتیاز کاربران: ۴.۵۵ ( ۱ رای)
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن