سینماسینمای ایران

فیلم سینمایی آواتار ۲ کی اکران می شود؟

به گزارش پایگاه خبری کولاک نیوز، چندی پیش جیمز کامرون کارگردان مطرح سینمای هالیوود از پایان فیلمبرداری فیلم سینمایی آواتار ۲ خبر داد، وی همچنین اعلام کرد که تنها پنج درصد از فیلمبرداری نسخه سوم فیلم سینمایی آواتار ۳ باقی مانده است.

فیلم سینمایی آواتار ۲

جیمز کامرون در نشست جهانی اتریش و طی یک ویدیو کنفرانس با آرنولد شوارتسینگر او را در جریان شرایط تولید «آواتار» قرار داد. کامرون در ادامه افزود که تیم مشغول فیلمبرداری سکانس‌های باقیمانده اکشن-زنده است. کامرون تصریح کرد که به دلیل پاندمی ویروس کرونا، گروه فیلمبرداری تقریبا چهار ماه و نیم از برنامه عقب ماندند.
ید
فیلمبرداری فیلم سینمایی آواتار ۲ یکی از محبوب‌ترین سه بعدی‌های سینمای هالیوود از پاییز سال ۲۰۱۷ آغاز شد. این در حالی است که چندی پیش جیمز کامرون از به تعویق افتادن ساخت این فیلم به دلیل مشغولیت خود در پروژه‌های دیگر خبر داده بود.

سیگنوری ویور بازیگر اصلی این اثر پیش از این از آغاز فیلمبرداری این فیلم در پاییز خبر داد و گفت که تمریناتمان برای شروع تولید آواتار ۲ را آغاز کرده‌ایم. کیت وینسلت، زوئی سالدانا، دیوید تولیس، اونا چاپلین، استیفن لانگ، سام ورتینگتون از جمل بازیگران نسخه دوم آواتار هستند.

آواتار ۲ جدیدترین ساخته جیمز کامرون قرار بود کریسمس سال ۲۰۱۹ اکران جهانی خود را آغاز کند، اما با دو بار تاخیر در اکران، تاریخ نهایی اکران این فیلم سینمایی نهایتا به هفدهم ماه دسامبر ۲۰۲۱ موکول شد.

تیم تولید فیلم سینمایی آواتار ۲ بالغ بر ۳۰۰ نفر جمعیت داشته و این روز‌ها تمامی عوامل خود را برای شروع یکی از سخت‌ترین سه بعدی‌های سینمای جهان آماده می‌کنند. «در راه آب» نام اصلی دومین نسخه از فیلم تحسین برانگیز آواتار است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن