اخبار داغسیاسی

ماجرای کشته شدن حبیب و مریم داوودی دو تبعه لبنان توسط یک موتورسوار در تهران

ماجرای کشته شدن حبیب و مریم داوودی دو تبعه لبنان توسط یک موتورسوار در تهران چیست؟ آیا قتل دو تبعه لبنانی در منطقه پاسداران تهران واقعیت دارد؟ ترور دو تبعه لبنانی در تهران خبری در فضای مجازی دست به دست می شود. خبری که هنوز مقامات رسمی آن را تائید و یا تکذیب نکرده اند.

کشته شدن حبیب و مریم داوودی دو تبعه لبنان
کشته شدن حبیب و مریم داوودی دو تبعه لبنان

خبر ترور دو تبعه لبنانی در تهران در حال دست به دست شدن در فضای مجازی است. اخبار حاکی از آن است که یک پدر و دختر لبنانی شب گذشته در نزدیکی منزل شهید ابوالمهدی المهندس در خیابان پاسداران تهران به ضرب شلیک ۵ گلوله به شهادت رسیدند.

بر اساس اخباری که هنوز رسما تایید نشده‌ و در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده، دو تبعه لبنانی در تهران و در مقابل منزل ابو مهدی المهندس، جانشین سابق شورای حشد الشعبی عراق ترور شدند. احسان مازندرانی، روزنامه‌نگار ایرانی و مدیرمسوول اسبق روزنامه فرهیختگان شامگاه جمعه در صفحه توئیترش نوشت دو تبعه لبنانی (پدر و دختر) در منطقه پاسداران تهران به شهادت رسیده‌اند. او با انتشار عکس زیر در صفحه‌ی شخصی‌اش در توییتر، از نزدیکی محل وقوع حادثه با خانه‌ی شهید ابومهدی المهندس در تهران خبر داد.

بهنام قلی‌پور، دیگر فعال رسانه‌ای اهل ایران هم ترورشدگان را یک پدر و دختر با نام « حبیب و مریم داوودی» معرفی کرد که «در نزدیکی خانه مهندس المهدی در محله پاسداران تهران از سوی یک راکب با شلیک پنج گلوله» کشته شده‌اند. قلی‌پور تاکید کرد که این خبر را اولین بار یک اکانت نزدیک به نهادهای امنیتی با نام عماد منتشر کرده‌است.

اکانت عماد که اولین اخبار را در این زمینه منتشر کرد، ساعاتی پیش توییت کرد که به جان یکی از اعضای جنبش حماس در شهر صیدا لبنان سوء قصد شده و آن را بی ربط به خبر قتل دو تبعه‌ی لبنانی ندانست. به گفته‌ی وی دفتر اطلاع رسانی جنبش حماس در بیانیه‌ای اعلام کرده است که به جان «بلال غالی» از اعضای این جنبش در شهر صیدا در لبنان سوء قصد شده است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن