موسیقیموسیقی جهان

ماجرای کناره گیری هیفا وهبی از خوانندگی چیست؟ + علت بیماری

مجله اینترنتی کولاک: ماجرای کناره گیری هیفا وهبی از خوانندگی و فعالیت هنری بسیاری از طرفداران این خواننده محبوب لبنانی را نگران و ناراحت کرد. ظاهرا علت تصمیم هیفا بحران ناگهانی برای سلامتی اش که از یک ماه پیش شروع شده، است.

ماجرای کناره گیری هیفا وهبی از خوانندگی
ماجرای کناره گیری هیفا وهبی از خوانندگی

هیفاء وهبی در توئیت خود برای نخستین بار از بیماری اش نوشت: از فقدان و عدم مشارکتم در هر گونه فعالیّت هنری و رسانه ای به خاطر ناخوش احوالی که یک ماه است دچار آن شده ام عذرخواهی می کنم. برایم دعا کنید و ان شاء الله به زودی برمی گردم، خدا را سپاس برای همه چیز.

به گزارش تابناک باتو، آخرین حضور هیفاء وهبی در اینستاگرام در ماه رمضان بود که هیفاء وهبی در آن یک شلوار و کت سفید و پیراهنی سیاه پوشیده و استایل خود را با دستکش های چرمی اش کامل کرده بود.

هیفاء وهبی در ماه مبارک امسال با توئیت دیگری هم خبر ساز شده بود. او در توئیت خود بازی محمد ممدوح در نقش قابیل را در یک سریال رمضانی ۲۰۱۹ ستود، این درحالی است که محمد ممدوح به دلیل کیفیّت نقش آفرینی اش با انتقادات زیادی روبرو شده بود.

هیفاء وهبی، خواننده و مدل ۴۳ ساله لبنانی در فهرست زیباترین زنان خاورمیانه قرار دارد و یکی از شناخته شده ترین سلبریتی های آسیایی در دنیا است.

او از سال ۱۹۹۵ و با شرکت در مسابقه دختر شایسته لبنان به چهره ای شناخته شده تبدیل شد. او سپس قدم به عرصه موسیقی گذاشت و توانست لقب یکی از محبوبترین خواننده های جهان عرب را از آن خود کند.

تصویر او بر روی جلد بیش از ١٠٠ مجله ظاهر شده است و او بارها در لیست زیباترین زنان خاورمیانه و زیباترین زنان جهان جای گرفته است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن