چهره هاسلبریتی ایرانی

مجتبی پوربخش مجری تلویزیون کیست ؟ + ماجرای اخراج مجتبی پوربخش مجری شبکه ورزش

مجتبی پوربخش مجری تلویزیون کیست ؟ به همراه زندگینامه کامل و بیوگرافی مجتبی پوربخش همچنین علت و ماجرای اخراج مجتبی پوربخش مجری شبکه ورزش  در این مطلب. موج برکناری مجریان صدا و سیما همچنان ادامه دارد و این بار مجری برنامه فوتبال یک از شبکه ورزش کنار گذاشته شده است آن هم در حساس ترین روزهای برگزاری لیگ یک.ماجرا مربوط به گفت وگوی تلفنی این مجری در حضور حسین عسگری با نظرمحمدی سرمربی رایکای بابل است. ویدیویی که خود پوربخش بعد از انتشار آن در صفحه خود وقتی با واکنش های تندمخاطبانش روبه رو شد مجبور به حذف آن شد.

ماجرای اخراج مجتبی پوربخش
ماجرای اخراج مجتبی پوربخش

برنامه فوتبال یک که مسابقات لیگ یک را پوشش می دهد، هر جمعه از شبکه ورزش پخش می شود منتهی این برنامه، جمعه این هفته روی آنتن نرفت.

در این خصوص به نوشته« فوتبالی» اگر چه گفته شده تصادف مجتبی پوربخش مجری این برنامه و حادثه ای که برای او به وجود آمده باعث عدم پخش فوتبال یک شده اما اطلاعات حاکی از آن است که پخش نشدن این برنامه علاوه بر تصادف پوربخش دلیل دیگری داشته است.

یک منبع آگاه در شبکه ورزش گفت:« ماجرا مربوط به پخش ویدیویی از مصاحبه پوربخش با علی نظرمحمدی سرمربی تیم رایکای بابل است که باعث به وجود آمدن حساسیتهای زیادی شده و به همین دلیل گویا نه تنها برنامه فوتبال یک، تعطیل شده بلکه پوربخش هم از شبکه ورزش کنار گذاشته شده است.» ماجرا مربوط به گفت وگوی تلفنی این مجری در حضور حسین عسگری کارشناس داوری با نظرمحمدی سرمربی رایکای بابل است. ویدیویی که خود پوربخش بعد از انتشار آن در صفحه خود وقتی با واکنش های تند روبه رو شد مجبور به حذف آن شد.

در این ویدیو پوربخش شوخی هایی با نظرمحمدی می کند که البته امکان نوشتن آن هم وجود ندارد. ظاهرا پوربخش مثل برخی از مجریان شبکه های مختلف تلویزیونی علاقه ویژه ای به وایرال شدن دارد و احتمالا به همین دلیل چنین صحبتهایی را مطرح کرده است. صحبتهایی که خود نظرمحمدی هم از شنیدن و صحبت کردن درباره اش تعجب کرده بود اما او هم صحبتها را ادامه داد تا ماجرا به یک جنجال کشیده شود.

منبع آگاه در شبکه ورزش درباره تصادف پوربخش گفت:« اگر ایشان تصادف کرده برای آقای پوربخش آرزوی سلامت دارم. شاید ایشان خواسته بگوید اگر دیگر روی آنتن شبکه ورزش نمی آید، دلیلش تصادف است نه صحبتهایی که با نظرمحمدی مطرح کرده است. ایشان چند وقتی بود که در فضای مجازی هم کارهایی کرده بود و تذکراتی دریافت کرده بود اما به این تذکرات گوش نکرد. او پست ها و استوری هایی گذاشته بود که از یک مجری تلویزیونی شبکه ورزش بعید بود.»

کار به جایی رسیده که با توجه به کنداکتور شبکه ورزش، قرار است اتفاقات مربوط به هفته های پایانی« لیگ یک» از برنامه شبهای فوتبالی پخش شود تا مشخص شود که دیگر و تا اطلاع ثانوی نباید شاهد پخش برنامه فوتبال یک و همچنین تصویر پوربخش از شبکه ورزش باشیم.

مجتبی پوربخش مجری تلویزیون کیست
مجتبی پوربخش مجری تلویزیون کیست

مجتبی پوربخش متولد ۸ آبان ۱۳۶۱ در رشت، مجری است. فارغ التحصیل فوق لیسانس مدیریت رسانه می باشد، به جز مجری گری دستی در خوانندگی دارد و مدتی نیز روابط عمومی هیئت فوتبال بود و حالا تهیه کننده هم است.

فعالیت خود را از باشگاه خبرنگاران جوان شروع کرد. دانش علمی و توانایی اجرا باعث شد در سال ۸۳ وقتی ۲۳ ساله بود برنامه پربیننده اجتماعی گیلان ما را اجرا کند که نقش زیادی در شناخته شدن و شهرت او در استان داشت

این مجری مدتی در نقش خبرنگار با روزنامه نسیم همکاری داشت. همزمان با تلویزیون در رادیو شروع به گزارشگری فوتبال هم کرد تا اینکه توانست برنامه تخصصی فوتبالی بنام سکو را در شبکه استانی گیلانی راه اندازی کند.

پوربخش در خصوص سابقه خود گفته است: در سال ۹۱ به دعوت پیمان یوسفی و مزدک میرزایی برای همکاری در برنامه اختصاصی لیگ دسته اول به شبکه ورزش آمدم و در اینجا ماندگار شدم. وی همچنین به مدت ۱۱ سال تصدی روابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان را برعهده داشت اما در سال ۹۴ همکاری خود را با هیئت فوتبال قطع کرد.

فعالیت او در بخش ورزش و تهیه کنندگی باعث شد در سال ۹۶ با پیشی گرفتن از عادل فردوسی پور بعنوان بهترین تهیه کننده جشنواره فیلم های ورزشی را به دست آورد. پوربخش سالهاست ازدواج کرده و یک پسر بنام کیان و یک دختر بنام کیاناز دارد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن