چهره هاسلبریتی ایرانی

مدل ماشین مهران مدیری چیست؟ + عکس | اطلاعاتی از جدیدترین ماشین مهران مدیری

مدل ماشین مهران مدیری چیست؟ به همراه عکس همچنین اطلاعاتی از جدیدترین ماشین مهران مدیری و هر آنچه باید در خصوص این بازیگر بدانید در این مطلب. در بین بازیگران و سلبریتی ها معروف است که مهران مدیری به ماشین علاقه بیش از اندازه ای دارد. او معمولا هر چند وقت یک بار ماشین خود را عوض می کند و از جدیدترین مدل موجود در بازار استفاده می کند. در دوگانه بنز و بی ام، مهران مدیری ترجیح می دهد از هر دو ماشین استفاده کند!

مدل ماشین مهران مدیری
مدل ماشین مهران مدیری

چند سال قبل و در مراسم ختم مرحوم عارف لرستانی، مهران مدیری با ماشین گرانقیمت خود در مراسم هفتم عارف لرستانی شرکت کرده بود. این بازیگر و کارگردان معروف با خودرو گرانقیمت خود که یک دستگاه bmw بود به این مراسم آمده بودکه در نهایت همین موضوع حاشیه های زیادی برایش ایجاد کرد.

یکی از شروط مدیری برای ماشین گرفتن داشتن نقشه و GPS پیشرفته است. مدیری در یکی از برنامه های دورهمی گفته بود در پیدا کردن آدرس بسیار ضعف دارد و با نقشه اتومبیلش آدرس ها را پیدا می کند.

به تازگی ویدئویی لو رفته از واکنش مهران مدیری به له شدن بنز لاکچری اش حسابی در اینستاگرام مورد توجه کاربران قرار گرفته و در حال دست به دست شدن است. مهران مدیری از کمدین های مشهور است. مهران مدیری این شب ها با دورهمی در شبکه نسیم مهمان خانه های مردم است. به تازگی ویدئویی از واکنش این بازیگر به ایده له شدن ماشینش در دوربین مخفی حسابی در اینستاگرام وایرال شده است.

مهران مدیری آخرین فرزند خانواده است. او سه برادر بزرگ‌تر دارد. از شانزده سالگی با تئاتر آشنا شد. در سال ۱۳۶۸ وارد رادیو شد و در داستان شب به مدت شش سال به گویندگی پرداخت. مهران مدیری در سال ۱۳۷۲، به همراه داریوش کاردان اولین برنامه طنز خود را برای نوروز ساخت. تا سال ۱۳۷۲ با نمایش‌های زیادی چون: شوخی، تلگراف، آرسنال، پانسیون، سیمرغ، هملت، کیسه بوکس و… روی صحنه رفت.

همچنین در این دوران به عنوان بازیگر در نمایش‌های رادیویی قصه‌های شب نیز حضور داشت. آغاز شهرت مهران مدیری از سال ۱۳۷۲ بود که در مجموعهٔ طنز نوروز ۷۲ بازی کرد. پس از آن مدیری در چندین مجموعهٔ طنز دیگر که توسط صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد به عنوان بازیگر و کارگردان حضور داشت.

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن