سینماسینمای جهان

معرفی فیلم پارادوکس که در مازندران و یزد فیلمبرداری شده و از نتفلیکس پخش می شود

معرفی فیلم پارادوکس که در مازندران و یزد فیلمبرداری شده و از نتفلیکس پخش می شود به همراه خلاصه داستان و اسامی بازیگران فیلم In Paradox در اینجا. فیلم سینمایی «پارادوکس» که توسط کارگردان کویتی به سفارش شبکه نتفلیکس ساخته شده، در استان‌های یزد و مازندران مقابل دوربین رفته است.

معرفی فیلم پارادوکس
معرفی فیلم پارادوکس

به نقل از فارس، «حمد الصراف» کارگردان و تهیه‌کننده کویتی که فیلمی را با عنوان «پارادوکس» (در سایه تناقض | In Paradox) تولید کرده است، در مصاحبه با بخش فرهنگی روزنامه عمان، به ارایه توضیحاتی درباره تولید این فیلم در ایران و کاندیداتوری فیلم در گلدن گلوب پرداخته است.

به گفته او، این فیلم با داستانی درباره تضاد‌ها و تناقض‌ها تولید شده که فرآیند پیش‌تولید تا نتیجه نهایی بیش از ۳ سال زمان برده است.

در ساخته الصراف، علاوه بر بازیگران کویتی، چند بازیگر از ملیت‌های مختلف عرب حضور دارند. او در این باره به العین گفته است: ابتدا «فیصل الامیری» و «جاسم النبهان» را از کویت در نقش پسر و پدر انتخاب کردم و سپس اسماعیل، جعفر یونس و نوار یوسف از سوریه و «غانم الزرلی» از تونس و «جمال حمدان» را از لبنان به فیلم اضافه کردم. انتخاب بازیگران از چند ملیت به این دلیل است که می خواستم این فیلم یک هویت برای جهان عرب باشد.

وی اضافه می‌کند: البته این ترکیب بازیگران با لهجه‌های مختلف عربی ریسک بود، چون مرسوم است که بازیگران در فیلم‌های عربی از یک کشور و یک گویش انتخاب شوند، اما ماهیت این داستان نیاز به حضور ملیت‌های مختلف عربی و تنوع گویش‌ها داشت. من دریافتم که پذیرش این موضوع برای مردم جهان عرب آسان است، من ایده‌هایی دارم که می‌تواند در همه جا اعمال شود و محدود به یک جامعه خاص نباشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن