چهره هاسلبریتی ایرانی

کدام چهره ها درخواست مبلغ ۳۰ میلیونی برای حضور در تلویزیون داشتند؟!

کدام چهره ها درخواست مبلغ ۳۰ میلیونی برای حضور در تلویزیون داشتند؟ افشاگری جواد خیابانی در تلویزیون باعث تعجب بسیاری شد ادامه مطلب را بخوانید.

درخواست مبلغ ۳۰ میلیونی برای حضور در تلویزیون
درخواست مبلغ ۳۰ میلیونی برای حضور در تلویزیون

جواد خیابانی که این روزها با یک ویژه‌برنامه درباره مقابله با ویروس کرونا در تلویزیون حضور دارد و مجری این برنامه است، در اقدامی عجیب به صورت علنی اعلام کرد که برخی مهمانان برای حضور در برنامه مبلغ سی میلیون تومان درخواست کرده‌اند.

این در حالی است که بحث پرداخت مالی به مهمانان تلویزیونی در سال‌های اخیر همواره از سوی صدا و سیما تکذیب می‌شد اما اکنون جواد خیابانی به صورت ناخواسته آن‌ را تایید کرده است!

این بحث در چند وقت اخیر به خصوص در شبکه های اجتماعی بسیار جریان داشته است. بحث پرداخت پول به مهمانان سرشناس و چهره ها از سوی تلویزیون امری عادیست! در حالیکه مسئولان و مدیران این نهاد سعی در کتمان آن دارند اما مدیران برنامه این چهره ها همواره از آن با افتخار یاد می کنند. بسیاری از آنها برای درخواست مصاحبه رسانه های دیگر مبلغ پرداختی شبکه های تلویزیونی را مثال می زنند.

این در حالیست که در سال های اخیر بسیاری از بازیگران و چهره های معروف برای حضور در برنامه های صداوسیما و رسانه های دیگر درخواست سکه می کنند!

 

 

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن