سریالسریال خارجی

خلاصه داستان و بازیگران سریال ماموریت در هاوایی + زمان پخش و معرفی نقش ها

در این مطلب از داستان و بازیگران سریال ماموریت در هاوایی نوشته ایم. نام یگر این سریال هاوایی صفر پنج ( Hawaii Five-0 ) است. سریال ماموریت در هاوایی  محصول کشور آمریکا است. این سریال در ژانر پلیسی و اکشن ساخته شده و از جذابیت و کشش بسیار بالایی برخوردار است.

داستان و بازیگران سریال ماموریت در هاوایی
داستان و بازیگران سریال ماموریت در هاوایی

ساخت این سریال در سال ۲۰۹ به پایان رسید و پخش آن از تاریخ ۲۰ سپتامبر ۲۰۱۰ میلادی در شبکهٔ سی‌بی‌اس آغاز شد. برخی از شبکه های تلویزیونی در دنیا هنوز هم این سریال را روی آنتن می برند. این سریال در واقع بازسازی یک سریال قدیمی‌تر به همین نام است که از سال ۱۹۶۸ تا ۱۹۸۰ پخش می شد. مانند سری اصلی، این نمایش به دنبال یک نیروی پلیس دولتی نخبه ای است که برای مبارزه با جنایات بزرگ در ایالت هاوایی تشکیل شده‌است. در تاریخ ۲۳ مارس ۲۰۱۷، CBS این مجموعه را برای فصل هشتم که نخستین بار در تاریخ ۲۹ سپتامبر ۲۰۱۷ برگزار شد، تمدید کرد.

در عنوانِ این سریال به‌درستی از عدد صفر (“۰”) بجای حرف انگلیسی «اُ» (“O”) استفاده می‌شود و فایو-زیرو اشاره به عدد ۵۰ دارد؛ چراکه هاوایی، ۵۰مین ایالت آمریکاست.

خلاصه داستان

استیو مک گرت (الکس اولوفلین) برای انتقام از مرگ پدرش به هاوایی می آید، اما وقتی فرماندار در خواست نیروی کار خود را ارائه می دهد، او می پذیرد. استیو اعضای تیمش را انتخاب می کند. دنی ویلیامز (اسکات کان)، رئیس کارآگاه پرونده پدرش، چین هو کلی (دانیل دا کیم)، کارآگاه سابق پلیس هونولولو که به جرم فساد متهم اخراج شده بود، و پدر مک گریت.

 

بازیگران

در این سریال الکس الاکلین، اسکات کان، دنیل دای کیم، گریس پارک، ماسای اوکا، لورن جرمن، میشل بورت، شای مک‌براید، خورخه گارسیا، تری اوکوئین، مارک داکاسیوس، آردن چو، ساشا پیترسه به عنوان بازیگران اصلی حضور دارند.

سریال ماموریت در هاوایی
سریال ماموریت در هاوایی
داستان سریال ماموریت در هاوایی
داستان سریال ماموریت در هاوایی
ماموریت در هاوایی
ماموریت در هاوایی

 

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن