تلویزیونسریالسریال ایرانی

آیا حامد در سریال لحظه گرگ و میش هنوز به یاسمن علاقه دارد؟

مجله اینترنتی کولاک: داستان باید و شایدها مثل زندگی روزمره تمام آدم ها در سریال گرگ و میش هم به چشم می آید و دقیقا در جایی که حامد(پاشا رستمی) با حسرت و افسوس به گذشته و به پشت سرش زل می زند کوهی از غصه را روی کمر خسته خود احساس می کند که با بسیاری از بایدها و شایدها ذهن او را به چالش می کشد.

پاشا رستمی+ حامد+یاسمن+سریال لحظه گرگ و میش

حامد که حتی در روزهای پر التهاب و رعب آور جنگ هم عشق به یاسمن(المیرا دهقانی) را در قلب خود از این سنگر به آن سنگر و از این خاکریز به خاکریز دیگر برده بود پس از بازگشت از جنگ چشم انتظار همان نگاه مشتاقی بود که سال ها قبل جوانه های عشق و امید را در دلش آبیاری کرده بود. اما حامد پس از بازگشت به وطن هرگز آن نگاه مشتاق و آن عشق سینه سوز را پیدا نکرد و یاسمن که تصور می کرد حامد هرگز برنخواهد گشت با سروش همکلاسی دوران دانشگاهش با وجود تمام مخالفت ها ازدواج کرد.
از طرفی زندگی امروز سروش و یاسمن به طناب پوسیده ای گره خورده که هر لحظه احتمال از هم گسستن آن وجود دارد زیرا سروش دستش برای یاسمن رو شده و دخترک عاشق سال های دور تازه فهمیده  که همسرش به او خیانت می کند.
در این سریال با ورود دوباره حامد به قصه و متزلزل بودن زندگی یاسمن عشق آن دو دوباره در دل هم داغ شده و نگاه هایشان باز هم مثل دوران عاشقی پر معنا شده است و پیش بینی کابران فضای مجازی و مخاطبان سریال این است که حامد و یاسمن در ادامه داستان باب آغاز یک زندگی مشترک را پایه ریزی کنند که همه ما به چنین داستان هایی می گوییم تقدیر!

آیا شما هم اینگونه می اندیشید؟ مجله اینترنتی کولاک از دیدگاه شما عزیزان نیز استقبال می کند.

بیشتر بخوانید:

المیرا دهقانی بازیگر نقش یاسمن چند ساله است؟

بیوگرافی کامل پاشا رستمی بازیگر نقش حامد در سریال لحظه گرگ و میش

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن